e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wałcz

Firma transportowa

Wałcz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wałcz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wałcz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wałcz

Na efektywność działania firmy ma wpływ oczywiście sporo różnych elementów, lecz zazwyczaj jednym z owych istotniejszych będzie sprawne funkcjonowanie skomplikowanego procesu transportu. Doskonale zorganizowana spedycja Wałcz stanowi ważny element, o który niezwykle profesjonalnie i za rozsądne pieniądze będzie mogła zatroszczyć się nasza fachowa firma. Wykonujemy naturalnie nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Wałcz, jednak także zajmujemy się przewozami po krajowych drogach, zapewniając w dowolnym przypadku największy poziom terminowości, własne fachowe wsparcie, a do tego konkurencyjną cenę. Bardzo staramy się, aby sprostać potrzebom każdego naszego Klienta. Z racji tego pozostajemy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań oraz przyjmująca doskonałych profesjonalistów, jacy zawsze służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w samochody, z jakich pomocą realizujemy zadania na transport drogowy Wałcz w zgodzie z najlepszymi standardami. Wykonujemy nawet transport chłodniczy Wałcz, mając odpowiednio przystosowane przyczepy, które gwarantują, że łatwo psujące się dobra będą docierać na miejsce w świetnym stanie. By naprawdę dokładnie sprawdzić nasze możliwości, warto nawet dzisiaj skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Doświadczona firma transportowa Wałcz dokładnie omówi wszystkie wykonywane usługi, zajmie się wycenianiem zlecenia, a do tego w głównej mierze zaprezentuje ofertę bardzo kompleksową, dzięki jakiej zdecydowanie będzie można powierzyć specjalistom zadania spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już w tej chwili do zapoznania się z profesjonalną usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wałcz

Oczywistym jest fakt, że wybranie dobrego partnera biznesowego, jaki zajmie się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Wałcz lub krajową, a do tego logistyką, nie jest zadaniem łatwym. Związane jest to z faktem, iż nie zawsze posiadamy gwarancję co do tego, że firma, jakiej będziemy chcieli okazać duże zaufanie, faktycznie profesjonalnie będzie podchodzić do pracy. W naszym przypadku tych wątpliwości jednak na pewno nie spotka się. Firma spedycyjna Wałcz funkcjonuje już od wielu długich lat oraz z tego powodu może pochwalić się nieustannie powiększającym się gronem bardzo zadowolonych klientów. Posiadamy szerokie doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami tego kraju. Naturalnie nie tylko posiadamy specjalistyczne wozy, jednak też ekipę naprawdę profesjonalnych kierowców, którzy zadbają o to, aby w tracie wykonywania dostaw nie było niemiłych kłopotów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Wałcz z całą pewnością możemy poszczycić się jednym z najniższych poziomów uszkodzeń towaru. W tym przypadku zdecydowanie nie trzeba bać się o uszkodzenie produktów, a do tego jeżeli już wystąpi pewna niemiła sytuacja, to posiadamy kompletne polisy OC. Nasze usługi transportowe Wałcz będą do tego niezwykle kompleksowe. Zajmujemy się naturalnie nie tylko samą spedycją, ale także i zadaniami logistycznymi, świetnie przygotowując dostawy, za co odpowiedzialni są profesjonalni pracownicy korzystający z najnowocześniejszych narzędzi. Opłaca się już teraz przekonać się na własnej skórze o tym, iż z naszą firmą realizacja dostaw naturalnie nie tylko stanie się łatwa, jednak i wyjątkowo niedroga. Nasi ludzie z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pojawiające się zapytania..

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wałcz

Najważniejsza misja, jaka była określona przed tą firmą, to wyprowadzenie usług transportu krajowego Wałcz na absolutnie nowy, bardzo doskonały poziom. Zrealizowaliśmy taki cel poprzez regularne inwestycje w przedsiębiorstwo, przyjmowanie najlepszych kierowców, zakup profesjonalnych wozów oraz profesjonalnego oprogramowania do przygotowywania zadań logistycznych. Transport Wałcz będzie dzięki temu dużo efektywniejszy, jednak równocześnie nie będzie on kosztował sporych pieniędzy. Warto już teraz przekonać się na własnej skórze o tym, że będziemy firmą, jakiej całkowicie można okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wałcz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wałcz
Wybierz miasto