SPEDYCJA Chełm - Firma transportowa w Chełmie

Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

ChełmOferta

transport międzynarodowy - Chełm

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Chełm

Każdy przedsiębiorca mający naprawdę dużą firmę z branży handlowej lub produkcyjną świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważna jest terminowość dostaw i gwarancja, że wszystkie produkty dotrą po prostu nieuszkodzone. Mając świadomość faktu, jak duże wymagania stawiane są przed firmami świadczącymi usługi z zakresu spedycji Chełm próbujemy się, jak najlepiej przystosować do obecnych potrzeb oraz oferować dzięki temu wsparcie na niezwykle wysokim poziomie. Realizujemy w naszej firmie nie tylko transport krajowy Chełm, jednak również zakrojony na szeroką, międzynarodową skalę, mając ogromny zespół świetnych kierowców oraz naprawdę profesjonalne wozy. Będziemy mogli podejmować się dowolnego zlecenia, realizując również transport chłodniczy międzynarodowy Chełm w taki sposób, aby towary nigdy nie docierały do miejsca docelowego zepsute. Posiadamy zespół fachowców i nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i planowania logistyki. Profesjonalna firma transportowa Chełm posiada do tego oprogramowanie, dzięki któremu może sprawnie wysłać wszystkie potwierdzenia po realizacji dostawy. Naturalnie dowolny transport w naszym przypadku cechuje się niską szkodowością, jednak do tego dobrze się ubezpieczamy. Pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika powoduje, iż każdy klient może być pewny, że w razie problemów nie poniesie strat finansowych. Zapraszamy do dokładnego poznania tych opcji na dostawy oraz spedycję Chełm. W trakcie skontaktowania się telefonicznego z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie szczegóły powiązane z naszą usługą.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Chełm

Warto korzystać z oferty specjalistów przede wszystkim z racji tego, że od szybkości transportu nierzadko zależeć może to, czy firma będzie w stanie sprawnie się rozwijać. W tym przypadku usługi transportowe Chełm wykonywane są w oparciu o ogromne doświadczenie a także wiedzę na temat potrzeb dzisiejszego biznesu. Staramy się w każdym przypadku dopasować do każdego zadania, podchodząc indywidualnie do wszystkich klientów i zapewniając im zadowalające rozwiązania. Pomimo bardzo fachowego nastawienia transport Chełm z taką pomocą nie będzie wiązał się z wielkimi wydatkami. Będziemy świetnie zorganizowani, możemy zająć się naturalnie nie tylko spedycją, lecz również logistyką, dzięki czemu będziemy mogli ograniczać koszty dostaw przy jednoczesnym zachowaniu jego ciągłości oraz terminowości. U nas nie stanie się problemem również spedycja międzynarodowa Chełm, niezależnie od jej wielkości i od tego, jakiego rodzaju towary będą przewożone transportami. Poprawnie realizowany transport samochodowy Chełm to gwarancję, że w każdej sytuacji dostawa dojedzie na czas. Usługi dedykujemy zarówno firmom, które potrzebują rzetelnego partnera do współpracy, jak również tym przedsiębiorcom, którzy po prostu czasem mogą mieć większe ilości towaru do przewiezienia. W każdym przypadku przystosujemy się do konkretnych potrzeb i już podczas pierwszego kontaktu zaproponujemy najatrakcyjniejsze rozwiązania, skrupulatnie opiszemy własne możliwości oraz zaczniemy zajmować się logistyką. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Niezwykle sprawnie przekonamy każdego o tym, iż zdecydowanie trzeba zaufać tej firmie.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Chełm

Zdecydowanie nie pozostajemy firmą, jaka przedkłada nad jakość wykonywania prac własne zarobki. Staramy się realizować zadania na transport międzynarodowy Chełm, albo lokalny, w zgodzie z obecnymi standardami. Naszą misją będzie upraszczanie procesu spedycji oraz logistyki w każdej firmie, bez znaczenia dla jej charakteru. Firma spedycyjna Chełm postawiła na regularny rozwój, inwestując w profesjonalną flotę samochodów i dobre systemy służące do zarządzania transportami. Nie będzie naszej firmie obojętne także doświadczenie ludzi, którzy niezwykle regularnie przechodzą fachowe kursy.

Kontakt

transport międzynarodowy - Chełm

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Chełm

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©