e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wodzisław Śląski

Firma transportowa

Wodzisław Śląski - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wodzisław Śląski

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wodzisław Śląski
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wodzisław Śląski

Profesjonalne zajęcie się przewożeniem powierzonych towarów jest bardzo istotne. Ta firma zajmuje się tymi rzeczami od długiego czasu, a w owym czasie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. Tym samy tak transport międzynarodowy Wodzisław Śląski, jak również na obszarze naszego kraju, odbywa się z dbałością oraz rzetelnością. Nowoczesna flota wozów, jak i doświadczona kadra naszych kierowców będzie spełniała wysokie wymagania każdej osoby. Na pewno dla wielu zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie również to, iż do minimum zmniejszyliśmy sprawy formalne, natomiast umowa podpisywana z naszą firmą pozostaje jasna i przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Wodzisław Śląski do dowolnego zlecenia będzie podchodzić indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie wielkości wozu, jak również trasy i terminu. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre produkty będzie należało w odpowiedni sposób przewozić, żeby nie uległy zniszczeniu bądź też zepsuciu. Z tego powodu propozycja tej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Wodzisław Śląski, a zatem możemy zająć się na przykład przewożeniem wszelakiego typu towarów spożywczych. W naszej ofercie tak planowanie logistyki, jak i spedycja Wodzisław Śląski organizowane są przez profesjonalnych i doświadczonych ludzi. Ma to przełożenie na klasę i sprawność realizowanych usług. Wiemy, jak istotne będzie dowożenie towarów w ustalone miejsce na czas, w związku z czym właśnie transport drogowy Wodzisław Śląski w wykonaniu tej firmy będzie realizowany w taki sposób, aby za każdym razem dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wodzisław Śląski

Każdy chce powierzyć własne produkty jedynie profesjonalnym oraz pewnym partnerom biznesowym. Dlatego może okazać się, iż ze względu na liczne oferty niełatwo znaleźć taką idealną. Nasza firma spedycyjna Wodzisław Śląski od wielu lat oferuje usługi powiązane z dostawami, jednak także i planowaniem logistyki. Dzięki temu posiadamy przede wszystkim ogromne doświadczenie, jak również wymaganą wiedzę w zakresie tych prac. Zdecydowanie nie bez znaczenia z pewnością stanie się także to, że w przypadku tej firmy logistyka i spedycja Wodzisław Śląski realizowane są wyłącznie z użyciem dobrych a także maksymalnie sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Wodzisław Śląski. Dla wielu klientów ogromne znaczenie ma również cena, a my zapewniamy atrakcyjny cennik. Naturalnie jednak przystępniejsza cena zdecydowanie nie jest oferowana kosztem jakości realizowanej usługi. Mało tego do absolutnego minimum ograniczyliśmy wszystkie formalności, co sprawia, że umowa jest uczciwa oraz na satysfakcjonujących warunkach. Dysponujemy także profesjonalnym systemem informatycznym który gwarantuje pełne śledzenie na bieżąco powierzonego naszej firmie towaru. System ten służy również do szybkiego i komfortowego zwrotu dokumentów do klienta natychmiast po zrealizowaniu przez nas usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Wodzisław Śląski, a także krajowa, odbywa się nie tylko sprawnie, jednak w głównej mierze pod kompletną kontrolą naszych Klientów. Dobrzy pracownicy i profesjonalna flota pojazdów sprawiają, że prowadzony przez nas transport krajowy Wodzisław Śląski wyróżnia się niską szkodowością, lecz mimo to transportowane towary chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wodzisław Śląski

Profesjonalna firma trudni się transportem od wielu lat. Pomimo wielkiego doświadczenia próbujemy nieustannie zwiększać swoje kompetencje, żeby oferowany przez naszą firmę transport Wodzisław Śląski za każdym razem pozostawał na jak najwyższym poziomie. Z tego powodu właśnie postawiliśmy na usatysfakcjonowanie klienta. W naszej ofercie wszelkie usługi transportowe Wodzisław Śląski przeprowadzane są przez specjalistyczne i sprawne wozy, jak również przez doświadczonych kierowców. Z tego powodu usługi realizowane będą sprawnie i szybko, a jednocześnie w pełni bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wodzisław Śląski
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wodzisław Śląski
Wybierz miasto