e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jędrzejów

Firma transportowa

Jędrzejów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jędrzejów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jędrzejów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jędrzejów

W licznych przedsiębiorstwach do sprawnego funkcjonowania niezbędny jest transport różnorodnych towarów. Nie w każdym przypadku będzie to łatwe dla danej firmy, a więc niekiedy owo zadanie będzie musiało zostać przekazane firmie zewnętrznej. W takiej sytuacji bardzo ważne jest, by pomoc powiązana z dostawami była na świetnym poziomie. Nasza firma transportowa Jędrzejów może zająć się przewożeniem towarów zarówno na obszarze polskim, jak również za granicą. Nasze ogromne doświadczenie umożliwia realizowanie usług na najdoskonalszym poziomie, jak i w bardzo uczciwej cenie. Nie bez znaczenia jest także wykwalifikowana a także doświadczona kadra ludzi, która troszczy się o to, by transport międzynarodowy Jędrzejów był wykonywany zgodnie z wszelkimi standardami i przepisami. W tej branży niezwykle istotna jest odpowiednia organizacja pracy, co daje możliwość na dowiezienie produktów zawsze na czas. Z tego powodu też tak spedycja międzynarodowa Jędrzejów, jak i cała logistyka pozostaje tutaj na najlepszym poziomie, co może zagwarantować wszystkim klientom po pierwsze solidność zrealizowania zadania. Przykładamy także dużą wagę do tego, aby realizowane przez naszą firmę przewozy międzynarodowe Jędrzejów wyróżniały się niską szkodowością, przez co dajemy gwarancję, iż przekazane naszej firmie towary zdecydowanie nie ulegną zniszczeniom w czasie przewozu. Pomimo tego dodatkowym zabezpieczeniem jest pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie opłacamy. Wszystko to powoduje, że oferowane przez nas usługi są dobre pod względem jakości, sprawności funkcjonowania, a także wszystkich kosztów, które mogą być z tym związane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jędrzejów

Sporo czynników ma wpływ na wybranie idealnego partnera biznesowego. W głównej mierze ważne będą jego kompetencje oraz jakość realizowanych usług. Jeżeli chodzi o tę firmę, to tak transport Jędrzejów, jak i i logistyka robione są na dobrym poziomie. Możliwe jest to na przykład dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w naszej branży, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować typ usługi do oczekiwań naszych klientów. Jeżeli chodzi o transport samochodowy Jędrzejów tak ten zagraniczny, jak i lokalny, to bardzo istotna będzie punktualność. Dlatego właśnie profesjonalna kadra ludzi troszczy się o pełną logistykę, dzięki czemu wszystko jest organizowane tak, żeby każdy z klientów otrzymał transport o czasie. Nowoczesne i maksymalnie zadbane wozy także mają wpływ na nasze usługi transportowe Jędrzejów, a w pełni na ich jakość oraz efektywność. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre z towarów wymagają specjalistycznego traktowania w czasie ich przewożenia. Z tego powodu w tej usłudze znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Jędrzejów, który gwarantuje na przykład transportowanie produktów spożywczych. Co więcej, profesjonalna firma spedycyjna Jędrzejów pomimo doskonałej jakości realizowanych usług zapewnia je naszym klientom w niezwykle atrakcyjnych i uczciwych cenach. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Jędrzejów. Na dowolnym etapie wykonywanego zadania dbamy o powierzone nam towary, co wyróżnia tę firmę małą szkodowością. Z całą pewnością będzie miało to też znaczenie w czasie wyboru usługodawcy. Z identyczną precyzją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jędrzejów

Stale ulepszamy swoją flotę pojazdów, co umożliwia oferowanie usług na najlepszym poziomie. Chcemy, aby transport krajowy Jędrzejów był wykonywany sprawnie oraz z dbałością o przekazany nam towar, a to samo dotyczy dostaw międzynarodowych. Wykwalifikowana kadra ludzi dba też o to, by spedycja Jędrzejów realizowana była na jasnych oraz uczciwych warunkach. Przykładamy ogromną uwagę do jakości, co ma wpływ również na bezpieczeństwo przewożonych produktów. Dlatego na przykład charakteryzujemy się niską szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jędrzejów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jędrzejów
Wybierz miasto