e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bieruń

Firma transportowa

Bieruń - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bieruń

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bieruń
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bieruń

Dla wielu przedsiębiorstw transport towarów staje się niezbędny do całkowitego realizowania usług. Nie oznacza ten fakt bynajmniej, że sami będziemy zajmować się ich przewożeniem. W tej sytuacji potrzebna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Bieruń stanowią istotna część usług. Nasza firma świadczy dokładnie tego rodzaju usługi, a co więcej robimy je na niezwykle wysokim poziomie. Wpływ na ten fakt ma w głównej mierze duże doświadczenie, jak również nowoczesna flota samochodów, a także wykwalifikowany i doświadczony personel. Z tego powodu tak logistyka jak i spedycja Bieruń utrzymują dobry poziom, przy jednoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Z racji tego że dużą wagę będziemy przykładać na jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług, to wyróżniamy się małą szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z tego, iż transport międzynarodowy Bieruń, jak i taki na obszarze całego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia produktów, dlatego właśnie mamy maksymalne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie w razie wypadku zwraca wszystkie powstałe koszty wszystkim klientom. Do tego, spedycja międzynarodowa Bieruń to ogromna odpowiedzialność również ze względu na czas, bowiem wszelkie dostawy mają swój termin, jakiego nasza firma zdecydowanie nie przekracza. Jednym słowem usługi transportowe Bieruń, które zapewniamy, to pewność doskonałej jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za bardzo dobrą i konkurencyjną cenę. Kolejną zaletą będzie to, że do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bieruń

Kiedy stajemy przed koniecznością wybrania firmy, jaka zajmie się usługą powiązaną z transportem, sporo osób ma kłopot z wybraniem tej właściwiej. Zatem dlaczego opłaca się wybrać dokładnie nasze usługi, o tym szybko postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Bieruń trudni się tego typu usługami już od długiego czasu. W tym czasie zebraliśmy niezbędne doświadczenie, co pozwoliło nam na ulepszenie jak również usprawnienie realizowanych usług. Mało tego, doświadczona kadra ludzi zapewnia realizowanie usług na najlepszym poziomie. Nasza firma transportowa Bieruń do każdej osoby podchodzi indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Bieruń. Mamy świadomość tego, iż niektóre towary wymagają specjalnego traktowania w trakcie przewozu. Z tego powodu właśnie w naszej usłudze znaleźć można także transport chłodniczy międzynarodowy Bieruń. Niezależnie od tego, czy zapewniamy usługi stałym klientom, lub też jednorazowemu zleceniodawcy, za każdym razem wykonujemy własne zadania dokładnie i na doskonałym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu wykonywany przez nas transport Bieruń odbywa się na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych ofertach cenowych. Będzie to z pewnością ważne kryterium przy wyborze naszef firmy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z tą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z chęcią udzielą odpowiedzi. Pozwoli to także na dopasowanie usługi do osobistych wymagań.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bieruń

Ekspresowy, terminowy i maksymalnie bezpieczny transport towarów jest naprawdę ważny dla każdej firmy. Dlatego właśnie nasza firma stale podnosi kwalifikacje i ulepsza dużą flotę wozów. Dzięki temu tak spedycja Bieruń, jak również logistyka są na dobrym poziomie. Do dowolnego zlecenia pochodzimy z równą starannością oraz uwagą, bez znaczenia dla tego, czy będzie dotyczyło to transportu na terenie polski, lub też za jego granicę. Dbamy także o zadowolenie klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Bieruń realizowany jest w konkurencyjnych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bieruń
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bieruń
Wybierz miasto