e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nakło nad Notecią

Firma transportowa

Nakło nad Notecią - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nakło nad Notecią

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nakło nad Notecią
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nakło nad Notecią

Przewóz a także logistyka stanowią w licznych przedsiębiorstwach naprawdę istotne elementy, szczególnie gdy posiadamy wielką firmę handlową bądź kierujemy rozwiniętą sieć sklepów. By skorzystać z fachowych usług, za które nie trzeba będzie płacić sporych pieniędzy, najrozsądniej wybrać właśnie tę firmę. Doświadczona firma transportowa Nakło nad Notecią oferuje pełne usługi, gwarantuje swoje fachowe wsparcie, jak i oczywiście dopasowuje się do potrzeb klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, żeby trudnić się zarówno całą spedycją Nakło nad Notecią, jak i szeroko pojętą logistyką, zgodnie z preferencjami swoich Klientów. Wszystko organizujemy w taki sposób, by dostawy docierały szybko na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich skali oraz regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Nakło nad Notecią, jednak też zagraniczny, mając odpowiednie naczepy również do przewozów chłodniczych Nakło nad Notecią. Pozostajemy firmą stawiającą zdecydowanie nie tylko na sprawność działania, jednak też na doskonały poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Nakło nad Notecią charakteryzuje bardzo mała szkodowość, a przy tym mamy nowoczesne systemy do monitorowania każdej dostawy lub do ekspresowego przesyłania dokumentów po zrealizowaniu przewozu. Nasze usługi kierowane są naturalnie nie tylko do takich firm, które poszukują regularnych dostaw różnych produktów. Będziemy mogli zająć się również drobnymi zleceniami na przewóz, niezależnie od ich skali, za każdym razem oferując doskonały poziom usatysfakcjonowania. Należy zwyczajnie skontaktować się z naszymi pracownikami, aby poznać szczegóły usług i przekonać się o tym, iż warto naszej firmie okazać zaufanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nakło nad Notecią

Pewnie głowicie się Państwo, dlaczego to właśnie naszej firmie najrozsądniej okazać swoje zaufanie i co sprawia, że radujemy się tak ogromnym powodzeniem na rynku. Najważniejsze będzie tutaj z pewnością to, że zarówno transport międzynarodowy Nakło Nad Notecią, jak i krajowy, prowadzony jest z zagwarantowaniem najwyższych standardów. Mamy świetnych kierowców, nowoczesny tabor wozów, pełne ubezpieczenia odpowiedzialności przewoźnika, a do tego nowoczesne systemy komputerowe, dzięki którym rzetelnie możemy zająć się również zadaniami logistycznymi. Choć usługi transportowe Nakło Nad Notecią w naszym przypadku charakteryzuje bardzo niewielka szkodowość, to jednak zdajemy sobie sprawę z faktu, że oczywiście może dojść do licznych zdarzeń losowych. Mamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, które w przypadku kłopotów w pełni zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Nakło Nad Notecią zdecydowanie nie boi się przy tym żadnych prac. Podejmujemy się zarówno drobnych usług przewozu oraz spedycji Nakło Nad Notecią, jak również zajmujemy się zleceniami o wiele większymi, na ogromną skalę, w jakich niezwykle istotna jest odpowiednia organizacja pracy. Chcemy sprostać oczekiwaniom nawet naprawdę wymagających ludzi, dostosowując usługi do danych potrzeb oraz jednocześnie za każdym razem zapewniając przystępne ceny. Najlepiej przekonać się na własnej skórze już dziś o fakcie, iż nasza firma spedycyjna Nakło Nad Notecią zostanie doskonałym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój przedsiębiorstwa stanie się faktem. Zachęcamy do skontaktowania się z profesjonalnymi konsultantami. Z radością skrupulatnie zaprezentujemy wszelkie elementy naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nakło nad Notecią

W naszej firmie główna misja to ułatwianie rozwoju każdej firmie, bez znaczenia dla wielkości a także zasięgu. Spedycja międzynarodowa Nakło Nad Notecią w tym wydaniu gwarantuje terminowość wszystkich dostaw, bezpieczeństwo w trakcie ich transportu, a przy tym idealnie opracowaną logistykę, która pozytywnie zaskoczy każdą osobę. Mimo tego wszystkiego transport Nakło Nad Notecią z taką pomocą nie okaże się niesłychanie kosztowny. Elastycznie dopasujemy się do każdego zlecenia, zaoferujemy dużo własnych porad i po pierwsze zatroszczymy się o to, aby transport w firmie był wykonywany perfekcyjnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nakło nad Notecią
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nakło nad Notecią
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie