e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Białystok

Firma transportowa

Białystok - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Białystok

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Białystok
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Białystok

Na efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa będzie miało wpływ oczywiście mnóstwo różnych rzeczy, ale zazwyczaj jednym z tych istotniejszych będzie poprawne działanie całego procesu transportu. Świetnie zorganizowana spedycja Białystok stanowi istotny element, o jaki naprawdę fachowo oraz za niewielkie pieniądze może zadbać nasza fachowa firma. Wykonujemy naturalnie nie tylko szeroko pojęty transport międzynarodowy Białystok, ale też zajmujemy się przewozami po krajowych drogach, gwarantując w dowolnym przypadku najlepszy poziom terminowości, swoje profesjonalne wsparcie, a przy tym atrakcyjną cenę. Niezwykle staramy się, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. Z tego też powodu jesteśmy firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań i przyjmująca świetnych profesjonalistów, jacy w każdym przypadku służą swoją cenną poradą. Pozostajemy wyposażeni w auto, z których pomocą realizujemy zlecenia na transport drogowy Białystok w zgodzie z najwyższymi standardami. Wykonujemy nawet transport chłodniczy Białystok, mając dobrze dostosowane przyczepy, które zapewniają, że łatwo psujące się produkty będą docierać na miejsce w doskonałym stanie. Aby naprawdę skrupulatnie sprawdzić ogromne możliwości, warto chociażby dzisiaj skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Fachowa firma transportowa Białystok dokładnie omówi wszystkie realizowane usługi, będzie zajmować się wyceną zlecenia, a do tego przede wszystkim zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki której zdecydowanie da się powierzyć specjalistom zlecenia spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już w tej chwili do zaznajomienia się z tą ofertą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Białystok

Naturalnym jest to, iż wybranie odpowiedniego partnera biznesowego, jaki zajmie się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Białystok lub lokalną, jak i zadaniami logistycznymi, nie będzie zadaniem łatwym. Powiązane jest to z faktem, że nie zawsze mamy gwarancję co do tego, że firma, której mamy zamiar okazać duże zaufanie, naprawdę profesjonalnie będzie podchodzić do pracy. W naszym przypadku owych wątpliwości jednakże na pewno nie spotka się. Firma spedycyjna Białystok pracuje już od naprawdę długich lat oraz w ten sposób może pochwalić się stale rosnącym gronem bardzo usatysfakcjonowanych klientów. Mamy szerokie doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami Polski. Nie tylko mamy doskonałe wozy, ale również grupę niezwykle doświadczonych kierowców, którzy zadbają o to, aby w tracie realizowania dostaw nie było niemiłych kłopotów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Białystok z pewnością będziemy mogli pochwalić się jednym z najniższych poziomów szkodowości. W tym przypadku naprawdę nie trzeba obawiać się o uszkodzenie produktów, a przy tym jeśli już pojawi się pewna niemiła sytuacja, to posiadamy kompletne polisy ubezpieczeniowe. Wszystkie usługi transportowe Białystok są oprócz tego naprawdę kompleksowe. Zajmujemy się naturalnie nie tylko samą spedycją, jednak też i zadaniami logistycznymi, dobrze przygotowując dostawy, za co odpowiedzialni pozostają świetni pracownicy mogący korzystać z najlepszych narzędzi. Najrozsądniej już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o fakcie, że z naszą firmą realizacja transportu naturalnie nie tylko stanie się łatwa, jednak i bardzo tania. Nasi ludzie z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Białystok

Główna misja, jaka została określona przed tą firmą, to wynoszenie oferty transportu krajowego Białystok na zupełnie nowy, naprawdę wysoki poziom. Zrealizowaliśmy ów cel przez nieustanne inwestowanie w firmę, przyjmowanie profesjonalnych kierowców, zakup profesjonalnych pojazdów i dobrego oprogramowania do planowania logistyki. Transport Białystok będzie tym sposobem dużo efektywniejszy, jednak jednocześnie zdecydowanie nie będzie on kosztował wielkich pieniędzy. Opłaca się już teraz przekonać się na własnej skórze o fakcie, że jesteśmy firmą, jakiej zdecydowanie da się okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Białystok
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Białystok
Wybierz miasto