e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zambrów

Firma transportowa

Zambrów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zambrów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zambrów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zambrów

Firmy handlowe, duże zakłady zajmujące się produkcją albo choćby hurtownie albo magazyny powinny zatroszczyć się o to, by logistyka w każdym przypadku funkcjonowała najmocniej efektywnie, jak po prostu będzie to możliwe. Nasza firma spedycyjna Zambrów zatroszczy się nie tylko o terminowość wszystkich dostaw, ale także będzie zajmować się doskonałym ich przygotowywaniem tak, żeby wszelkie produkty za każdym razem dowożone były na czas. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Zambrów. Z takich możliwości będzie można korzystać niezależnie od tego, czy transporty będą jedynie okazjonalne bądź regularne. Oprócz tego, zajmujemy się nie tylko przewozami na terenie Polski. Jest to też profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Zambrów, który na pewno sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających ludzi. Warto okazać naszej firmie własne zaufanie przede wszystkim z racji tego, że jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, niezwykle długo istniejąca w branży, jaka to może pochwalić się licznymi ogromnymi sukcesami. Absolutnie nie oszczędzaliśmy pieniędzy na nasz dynamiczny rozwój. Posiadamy, na przykład nowoczesne wozy, z których pomocą wykonujemy także transport chłodniczy Zambrów. Przy tym zatrudniamy grupę najlepszych ludzi, w tym doskonałych kierowców, a i posiadamy naprawdę nowoczesne narzędzia, z jakich wykorzystaniem będziemy mogli perfekcyjnie planować wszelkie zadania transportowe. Wszystkie usługi transportowe Zambrów charakteryzuje mimo tego bardzo atrakcyjna cena. Jest to powiązane chociażby z faktem, że elastycznie dostosowujemy się do potrzeb wszystkich własnych klientów, służymy osobistą poradą i chcemy w taki sposób organizować dostawy, aby pozostawały one sprawne oraz zawsze docierały na czas. Zachęcamy do pełnego zapoznania się z profesjonalnymi usługami.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zambrów

Naturalnie warto skorzystać z pomocy przedsiębiorstw zajmujących się spedycją oraz logistyką zwłaszcza dlatego, iż oszczędzamy własny wartościowy czas, jaki możemy poświęcić na pozostałe ważne zadania biznesowe. Okazanie zaufania takiej firmie transportowej Zambrów będzie jednak o tyle atrakcyjne, że jako jedyni stawialiśmy ponad wszystko klasę realizacji usług oraz ogromne usatysfakcjonowanie każdego Klienta. Dla nas zdecydowanie nie będzie miało znaczenia to, czy realizujemy transport krajowy Zambrów, albo będziemy mieli się zajmować przewozami na dużo większą skalę, zagranicznymi. Zawsze identycznie fachowo będziemy podchodzić do własnej pracy, gwarantujemy duży zakres usług oraz profesjonalne wsparcie naszych pracowników. Transport zagraniczny Zambrów z taką pomocą będzie prostszy nie tylko dlatego, że mamy wiele solidnych pojazdów i zespół profesjonalnych kierowców. To też nowoczesne oprogramowanie, które służy nam do przygotowywania zadań logistycznych, jak również pozwala na szybkie przesyłanie dokumentacji po wykonaniu dowolnej dostawy. Ekspresowo działający transport drogowy Zambrów z pewnością będzie przekładał się w krótkim czasie na naprawdę efektywny rozwój przedsiębiorstwa. By maksymalnie przekonać się na własnej skórze o tym, że opłaca się zaufać właśnie tej firmie, najlepiej już za chwilę skontaktować się z doświadczonymi konsultantami. Ekspresowo i kompleksowo omówią oni wszystkie realizowane usługi, zaproponują najodpowiedniejsze rozwiązania dla danego przypadku, jak i przygotują wstępny cennik. Naprawdę wierzymy w fakt, iż z taką ofertą każda firma może się o wiele efektywniej rozwijać.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zambrów

Tworząc przedsiębiorstwo naprawdę zależało nam na czymś takim, żeby zapewniać własne usługi na możliwie najwyższym poziomie. Spedycja Zambrów realizowana będzie w oparciu o najlepsze, światowe standardy. Posiadamy bazę profesjonalnych pojazdów, doskonale przeszkolony zespół ludzi, a przy tym profesjonalne oprogramowanie służące do zarządzania zadaniami logistycznymi. Spedycja międzynarodowa Zambrów zdecydowanie nie ma u nas żadnych tajemnic. Od długiego czasu zajmujemy się realizacją tych właśnie zadań, posiadamy całkiem duże doświadczenie oraz za każdym razem z niego korzystamy, udzielając swym klientom gwarancji satysfakcji z pomocy.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zambrów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zambrów
Wybierz miasto