e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jelenia Góra

Firma transportowa

Jelenia Góra - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jelenia Góra

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jelenia Góra
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jelenia Góra

Szybki transport towarów stanowi podstawę działania niejednej firmy, jaka marzy o osiągnięciu naprawdę ogromnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Jelenia Góra została stworzona między innymi po to, aby gwarantować najlepszy poziom usług, ekspresowo realizować wszelkie zadania oraz gwarantować najmniejszą na rynku szkodowość. Będąc w branży od wielu lat możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Jelenia Góra, jak i profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Jelenia Góra będzie tutaj pewny, maksymalnie bezpieczny oraz naprawdę łatwy do śledzenia. Zarządzamy naturalnie nie tylko nowoczesną flotą pojazdów spełniających najwyższe normy eko, lecz też profesjonalnym systemem spedycyjnym, jaki upraszcza zarządzanie również największymi dostawami. Wykonujemy własne usługi zarówno z zakresu spedycji Jelenia Góra, jak i logistyki, oferując dzięki temu pełną ofertę za niezwykle niskie kwoty. Dla nas w każdym przypadku najważniejszy jest czas i w związku z tym dotrzymujemy wszystkich terminów transportu, wykonując nie tylko zlecenia sporadyczne, jednak też regularne dostawy w każde miejsce. Solidny zespół kierowców i naszych ludzi z biura zarządzania logistyką w każdym przypadku służy swoją pomocą. Mimo zapewniania najwyższego poziomu usług, jesteśmy w stanie zagwarantować też przystępne warunki cenowe, niezależnie od skali zlecenia oraz faktu, czy będzie ono realizowane na obszarze Polski czy zagranicą. Gorąco zapraszamy do skontaktowania się w czasie którego bardzo skrupulatnie opiszemy pełny zakres wykonywanych przez nas prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jelenia Góra

Spore doświadczenie a także baza nowoczesnych wozów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 to zdecydowanie nie jedyne zalety tej propozycji. Pozostajemy atrakcyjni też z wielu innych powodów, które spróbujemy za chwilę Państwu trochę zaprezentować. Transport drogowy Jelenia Góra w naszym wydaniu cechuje po pierwsze terminowość wszelkich dostaw. Naprawdę zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest docieranie produktów w terminie i jak kosztowne będą mogły okazać się opóźnienia. Ta firma spedycyjna Jelenia Góra z całą pewnością Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, dostarczając produkty o czasie bez znaczenia dla tego, czy ma to być tylko przewóz jednorazowy lub usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Jelenia Góra, jak i krajowe, cechują się do tego niezwykle niską szkodowością. Mamy nowoczesne pojazdy oraz świetnych kierowców, a w razie wystąpienia szkody posiadamy dobre ubezpieczenia OC przewoźnika, które całkowicie pokryją poniesione straty. Transport Jelenia Góra w tym przypadku charakteryzuje również bardzo zrozumiała umowa. Duże doświadczenie pozwoliło naszej firmie przystosować ofertę świetnie do współczesnych standardów, a jej elastyczność sprawia, iż każdej osobie będzie się opłacało skorzystanie z tych usług. Trzeba wspomnieć dodatkowo o fakcie, iż usługi transportowe Jelenia Góra w tym przypadku wykonywane są poprzez profesjonalne, cyfrowe systemy. To nie tylko proste śledzenie wszystkich przewozów, lecz również ekspresowy zwrot dokumentacji po wykonaniu zlecenia dostawy. Zachęcamy do korzystania z naszej pomocy. W czasie rozmowy z profesjonalnymi konsultantami za każdym razem bardzo skrupulatnie wyjaśniamy kompletny zakres zapewnianych przez nas usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jelenia Góra

Firmową główną misją pozostawało naturalnie nie tylko uproszczenie procesów związanych ze spedycją a także logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy transporty wykonywane będą w skali krajowej czy zagranicznej. Ta spedycja międzynarodowa Jelenia Góra gwarantuje po pierwsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, szybkość działania, jak i atrakcyjną cenę. Chcemy dodatkowo być firmą elastyczną, nieustannie inwestując w bazę swoich wozów. Z tego powodu wykonujemy również transport chłodniczy Jelenia Góra, troszcząc się o to, by wszystkie towary docierały szybko a także w doskonałym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jelenia Góra
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jelenia Góra
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie