e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zakopane

Firma transportowa

Zakopane - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zakopane

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zakopane
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zakopane

Doskonale przygotowany transport w przedsiębiorstwie będzie miał zawsze ogromny wpływ na jej rozbudowę jak również na to, jaką jakość usług oferuje swoim klientom. Aby zatroszczyć się o spedycję i zajmować się całymi procesami związanymi z logistyką, zapewniamy swoje profesjonalne i równocześnie bardzo niedrogie wsparcie. Nasza niezwykle profesjonalna firma transportowa Zakopane działa w branży już od długiego czasu oraz może poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Utrzymujemy naturalnie nie tylko świetną flotę aut, ale też doświadczonych kierowców, którzy będą w stanie wykonywać zlecenia transportowe tak na obszarze polski, jak i poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Zakopane w tym przypadku powiązana jest naturalnie również z planowaniem samej logistyki. Bardzo kompleksowo podchodzimy do wszystkich usług i gwarantujemy swoje profesjonalne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy transport dotyczy wyłącznie pojedynczego zlecenia albo stałych dostaw na terenie naszego kontynentu. Te usługi transportowe Zakopane cechują się wysoką terminowością a także małym poziomem szkodowości. Pomimo tego oczywiście posiadamy kompletne ubezpieczenia oc, a więc w przypadku jakichś kłopotów będzie można liczyć na wysokie rekompensaty finansowe. Będziemy mogli podejmować się dowolnego zlecenia, nawet tego najtrudniejszego, dysponując również naczepami służącymi do transportu chłodniczego Zakopane. Warto już teraz przekonać się na własnej skórze o tym, że warto okazać nam swoje zaufanie. Należy jedynie skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami, by sprawdzić pełne szczegóły usług i pełny cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zakopane

Bardzo staramy się, żeby oferować swym klientom najwyższy poziom usług, lecz oczywiście najistotniejsze będą czyny, a nie zapewnienia i w związku z tym w tej chwili spróbujemy zaprezentować swoje najważniejsze cechy. Przede wszystkim za każdym razem staramy się na czas dostarczać wszelkie towary. Będzie to osiągalne dzięki zatrudnianiu naprawdę profesjonalnych kierowców, ale i pracowników trudniących się szeroko pojętą logistyką, którzy mogą korzystać z dobrych narzędzi służącymi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia fakt, czy realizowany będzie transport krajowy Zakopane albo mamy zająć się transportami na dużo większą skalę. Za każdym razem podobnie profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego zlecenia, a przy tym indywidualnie dopasowujemy się do wymagań danego klienta. Oczywiście profesjonalna firma spedycyjna Zakopane posiada kompletne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Jesteśmy w stanie pochwalić się niesłychanie niewielkim poziomem szkodowości transportu, ale na wszelki wypadek oczywiście posiadamy świetne polisy ubezpieczeniowe, jakie całkowicie rekompensują poniesione szkody. Naturalnie te usługi transportowe Zakopane są niezwykle kompleksowe. To nie tylko samo wykonywanie dostaw, lecz także zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, dostarczanie narzędzi do szybkiego przesyłania dokumentacji bądź do prostego monitorowania każdej dostawy. Z naszą pomocą transport Zakopane nie będzie jakimkolwiek problemem i przestanie być bardzo kosztowny. Najlepiej już teraz skontaktować się z naszą firmą oraz sprawdzić wszystkie nasze usługi. Doświadczeni konsultanci z dużym zaangażowaniem udzielą wyjaśnień na wszelkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości, które tylko będą mogły się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zakopane

Ponieważ świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak bardzo nierówne są usługi transportowe na rynku, to chcieliśmy stworzyć ofertę kompleksową, jaką będzie można przystosować do każdych potrzeb. Transport międzynarodowy Zakopane w naszym przypadku stanowi naturalnie nie tylko same dostawy, jednak też kompletną logistykę jak również dużo profesjonalnych narzędzi, dzięki jakim prościej kontroluje się transporty. Spedycja Zakopane to dla nas pasja, stawiamy na rozsądnych ludzi, dynamiczny rozwój oraz inwestycje w najodpowiedniejsze narzędzia i wysokiej klasy pojazdy do wykonywania transportu.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zakopane
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zakopane
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie