e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lubliniec

Firma transportowa

Lubliniec - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubliniec

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lubliniec
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lubliniec

Niezależnie od typu towarów zdecydowanie muszą być w odpowiedni sposób przewożone. Tylko to będzie mogło zapewnić dowiezienie ich w nienaruszonym stanie, jak również w wyznaczonym terminie. Nasza firma oferuje usługi transportowe Lubliniec na najlepszym poziomie, tym samym będziemy mogli zaoferować każdemu klientowi dostarczenie na czas, a także w atrakcyjnej cenie. Wpływ na to ma po pierwsze nasze ogromne doświadczenie, jakie umożliwiło nam zdobyć wymaganą wiedzę na temat transportu a także logistyki. Dotyczy to tak transportu zagranicznego, jak również polskiego. Mamy świadomość tego, że niektóre towary będą wymagać specjalistycznego traktowania w trakcie realizacji ich dostawy. Dlatego właśnie w tej ofercie znaleźć można też transport chłodniczy międzynarodowy Lubliniec, co umożliwia naszej firmie na przewożenie nawet naprawdę wymagających oraz nietrwałych towarów. Profesjonalna kadra dba o to, aby zarówno logistyka, jak i spedycja międzynarodowa Lubliniec realizowane były w pełni wydajnie, co od razu przełoży się na terminowe dostarczenie towarów. Wpływ na to ma również nowoczesna flota wozów oraz wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. To właśnie dlatego transport międzynarodowy Lubliniec, jak również krajowy, w tym wykonaniu jest sprawny, maksymalnie bezpieczny, a także na wysokim poziomie. Do tego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Lubliniec będą mogły być realizowane szybko oraz zgodnie z preferencjami klienta. Koszt tego transportu w tym przypadku także jest przystępny, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lubliniec

Konieczność przewożenia towarów powoduje, że wielu przedsiębiorców wyszukuje firm trudniących się logistyką i dostawami. Będzie dotyczyło to naturalnie nie tylko transportów na terenie Polski, ale też poza jego granicami. Z powodu mnogości firm świadczących tego typu usługi niełatwo jest wybrać tą właściwą. Tymczasem my wyróżniamy się na tle konkurencji zwłaszcza jakością oferowanych usług, jak i ich dobrą ceną, która jest oferowana za transport Lubliniec. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że tak transport krajowy Lubliniec, jak również taki zagraniczny, odbywa się ekspresowo, bezpiecznie oraz na świetnym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Lubliniec. Możliwe jest to również dzięki dobrej flocie wozów, a także doświadczeniu naszych kierowców. To też wpływa na to, iż charakteryzujemy się niską szkodowością. Wiadomo, iż nie zawsze będzie można ustrzec się usterek, dlatego posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, jakie w razie nieszczęśliwego wypadku pokryje powstałe u naszych klientów straty. Nasza firma spedycyjna Lubliniec trudni się całościowo usługami powiązanymi z transportem, w związku z czym próbujemy świetnie dobrać trasę oraz okres transportu, aby wydajnie świadczyć usługi. Co więcej, dla każdej osoby oferujemy przygotowaną umowę na zrozumiałych warunkach. Dotyczy to tak osób potrzebujących skorzystać okazjonalnie z takich usług, jak również takich, którzy mają regularne zlecenia. Ponieważ próbujemy jak najlepiej wykonywać swoje usługi, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, to transport chłodniczy Lubliniec również znajduje się w tej ofercie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubliniec

Nasza firma transportowa Lubliniec może zająć się transportem produktów na terenie polski, a także poza jego granicami. Nieustannie zwiększamy kompetencje oraz unowocześniamy pojazdy, by spedycja Lubliniec oraz logistyka realizowane były na dobrym poziomie. Chcemy również przedstawiać klientom przejrzyste umowy na uczciwych warunkach. Oprócz tego, zapewniamy usługi w atrakcyjnych cenach, co nie wpływa niekorzystnie na klasę naszej usługi. Duży wpływ na zadowalanie klientów będzie miało także indywidualne nastawienie do dowolnego przekazanego nam zlecenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lubliniec
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lubliniec
Wybierz miasto