e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łowicz

Firma transportowa

Łowicz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łowicz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łowicz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łowicz

Przewóz i logistyka to w wielu przedsiębiorstwach bardzo istotne elementy, w szczególności kiedy mamy dużą firmę handlową albo prowadzimy rozbudowaną sieć placówek handlowych. Żeby skorzystać z dobrych usług, za które nie należy płacić sporych pieniędzy, najrozsądniej wybrać dokładnie naszą firmę. Fachowa firma transportowa Łowicz realizuje pełne usługi, oferuje własne profesjonalne wsparcie, a przy tym zawsze dostosowuje się do preferencji klientów. Mamy wiedzę i doświadczenie, by trudnić się tak samą spedycją Łowicz, jak również szeroko rozumianą logistyką, w zgodzie z preferencjami swoich Klientów. Dostawy realizujemy w taki sposób, by dostawy docierały szybko na czas w dowolne miejsce, niezależnie od ich skali oraz regularności. Obsługujemy naturalnie nie tylko transport krajowy Łowicz, jednak również międzynarodowy, posiadając odpowiednie naczepy także do przewozów chłodniczych Łowicz. Pozostajemy firmą stawiającą nie wyłącznie na szybkość działania, ale także na wysoki poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Łowicz charakteryzuje bardzo mała szkodowość, a przy tym mamy profesjonalne systemy służące do monitorowania dowolnej dostawy i do ekspresowego przesyłania potwierdzeń po przeprowadzeniu transportu. Wszystkie usługi kierowane są nie tylko do takich firm, jakie poszukują ciągłych dostaw różnych produktów. Będziemy mogli zająć się też drobnymi zleceniami na transport, niezależnie od ich skali, w każdym przypadku gwarantując doskonały poziom satysfakcji. Wystarczy po prostu skontaktować się z nami, aby sprawdzić szczegóły oferty i przekonać się na własnej skórze o tym, że warto naszej firmie zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łowicz

Zapewne zastanawiacie się Państwo, z jakiego powodu to dokładnie naszej ofercie warto okazać własne zaufanie a także co sprawia, iż radujemy się tak dużym zainteresowaniem w branży. Najistotniejsze będzie u nas z pewnością fakt, iż tak transport międzynarodowy Łowicz, jak również krajowy, realizowany będzie z utrzymaniem najlepszych standardów. Mamy świetnych kierowców, profesjonalny tabor wozów, pełne ubezpieczenia OC, a przy tym nowoczesne systemy komputerowe, dzięki którym rzetelnie możemy zająć się również logistyką. Pomimo tego że usługi transportowe Łowicz w naszym przypadku cechuje wyjątkowo niska szkodowość, to jednakże zdajemy sobie sprawę z faktu, że oczywiście może dojść do licznych zdarzeń losowych. Posiadamy jednak wysokie pakiety ubezpieczeń, jakie w razie problemów naprawdę zrekompensują firmom poniesione straty. Firma transportowa Łowicz zdecydowanie nie obawia się poza tym jakichkolwiek prac. Możemy podjąć się tak drobnych usług przewozu a także spedycji Łowicz, ale także zajmujemy się zleceniami dużo poważniejszymi, na dużą skalę, w jakich niezwykle ważna jest dobra organizacja pracy. Chcemy sprostać wymaganiom również mocno wymagających ludzi, dostosowując usługi do danych wymagań i jednocześnie zawsze zapewniając konkurencyjne ceny. Najlepiej przekonać się chociażby dziś o fakcie, że nasza firma spedycyjna Łowicz będzie dobrym partnerem biznesowym, dzięki któremu efektywny rozwój firmy będzie faktem. Zapraszamy do skontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami. Z radością dokładnie pokażemy wszelkie szczegóły naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łowicz

Nasza najistotniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdej firmie, niezależnie od wielkości a także zasięgu. Spedycja międzynarodowa Łowicz w naszym wydaniu zapewnia dotrzymywanie terminów wszystkich dostaw, poczucie bezpieczeństwa w trakcie ich realizacji jak i doskonale opracowaną logistykę, jaka pozytywnie zaskoczy każdego. Mimo takiej jakości transport Łowicz z tą pomocą nie stanie się mocno drogi. Elastycznie przystosujemy się do państwa zlecenia, zaoferujemy dużo swoich porad oraz po pierwsze zadbamy o to, żeby transport w firmie był wykonywany poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łowicz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łowicz
Wybierz miasto