e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kozienice

Firma transportowa

Kozienice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kozienice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kozienice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kozienice

Realizowane w terminie transportowanie produktów jest niezwykle istotne. Dlatego właśnie wybór firmy, która ma się tymi rzeczami zająć, nie należy do łatwych. Nasza firma transportowa Kozienice zajmuje się kompleksowo przewożeniem towarów zarówno na terenie Polski, jak również za granicą. Po pierwsze cechuje nas dotrzymywanie terminów, doskonała jakość świadczonych usług, a także przystępne ceny oraz mała szkodowość. W ten sposób nasi klienci będą mogli mieć pewność, iż powierzone nam produkty będą sprawnie i bezpiecznie dostarczone w ustalone miejsce. Nasza firma zarówno transport międzynarodowy Kozienice, jak również krajowy, zawsze świadczy na podstawie profesjonalnej technologii, a więc dysponujemy w pełni sprawną flotą pojazdów, jak również profesjonalnym system logistycznym. Nie bez znaczenia staną się także pracownicy, jacy zajmują się tutaj tak zadaniami logistycznymi i spedycją, jak również dostarczaniem wszelkich przekazanych nam towarów. Dzięki doświadczonej kadrze nasze usługi transportowe Kozienice będą mogły być realizowane na naprawdę najlepszym poziomie, co pozwoli w pełni zadowolić również najbardziej wymagającego klienta. Z racji tego że zawsze do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie oraz chcemy sprostać wszystkim oczekiwaniom, to oferujemy też transport chłodniczy międzynarodowy Kozienice, jak również na obszarze Polski. W ten sposób wszystkie produkty, jakie będą mogły ulec uszkodzeniu, przewożone są w dobrych warunkach, co pozwala naszej firmie zagwarantować ich świeżość po dowiezieniu do celu. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się, aby dokładniej zapoznać się ze wszystkimi szczegółami naszej usługi, którą naszykowaliśmy dla własnych klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kozienice

Poszukując odpowiedniej firmy, która będzie zajmować się przewożeniem produktów z pewnością niełatwo wybrać taką właściwą. Z tego powodu właśnie przedstawimy informacje, które z całą pewnością pomogą wybrać właśnie nasze usługi. Przede wszystkim profesjonalna firma spedycyjna Kozienice zapewnia swoje usługi na najświetniejszym poziomie, i to pod każdym względem. Pokaźne doświadczenie pomaga nam w dopasowaniu realizowanych usług do preferencji wszystkich klientów. W ten sposób możemy podejść indywidualnie do dowolnego zlecenia, bez znaczenia dla tego, czy będzie to transport Kozienice stanowiący okazjonalne zamówienie, lub też stałe zlecenie. Dodatkowo profesjonalny kadra kierowców sprawia, że każdy transport dowieziony będzie na czas, a przy tym jesteśmy w stanie zagwarantować niską szkodowość. Wiadomo, iż w transporcie zdecydowanie nie będzie można uniknąć uszkodzeń czy stłuczeń, dlatego też tak transport, jak i przewożone produkty posiadają ubezpieczenie przewoźnika, które powoduje, iż ubezpieczyciel natychmiastowo zwraca za ewentualnie poniesioną szkodę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważana jest terminowość. W związku z tym właśnie w naszej ofercie spedycja międzynarodowa Kozienice, jak również krajowa, odbywają się na najdoskonalszym poziomie. Umożliwia to po pierwsze doświadczenie naszych pracowników, jacy zajmują się tym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kozienice. Dodatkowo oferujemy nowoczesny system logistyczny i spedycyjny, co umożliwia śledzenie dostaw, a także na szybkie i sprawne przesyłanie wszelkiej dokumentacji. Będzie to jeden z powodów, dla jakich te usługi transportowe Kozienice realizowane będą na doskonałym poziomie, co gwarantuje pełne usatysfakcjonowanie każdego zainteresowanego.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kozienice

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co umożliwia nam na profesjonalne świadczenie wszelkich usług związanych z dostawami a także spedycją. Dlatego transport krajowy Kozienice wykonywany jest bardzo sprawnie i zawsze o czasie. Do tego, za wszystkie usługi oferujemy konkurencyjne oraz rozsądne ceny. Na dowolnym etapie realizowanych usług próbujemy utrzymać ostrożność, co daje gwarancję dostarczenia produktów o czasie i bez uszkodzeń. Tak spedycja Kozienice, jak również logistyka realizowane są przez profesjonalną kadrę naszych pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kozienice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kozienice
Wybierz miasto