e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łomianki

Firma transportowa

Łomianki - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łomianki

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łomianki
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łomianki

Terminowe przewożenie towarów jest bardzo ważne. Dlatego właśnie znalezienie firmy, która ma się tym zajmować, nie należy do prostych. Profesjonalna firma transportowa Łomianki może zająć się całościowo przewożeniem produktów zarówno na obszarze naszego kraju, jak również za granicą. Przede wszystkim charakteryzuje naszą firmę terminowość, świetna jakość oferowanych usług, jak również przystępne ceny oraz niewielka szkodowość. Z tego powodu nasi klienci mogą mieć gwarancję, że powierzone naszej firmie towary będą sprawnie oraz bezpiecznie dostarczone w ustalone miejsce. Nasza firma tak transport międzynarodowy Łomianki, jak krajowy, zawsze realizuje na podstawie nowoczesnej technologii, czyli zarządzamy maksymalnie sprawną flotą wozów, jak i nowoczesnym system logistycznym. Nie bez znaczenia staną się też ludzie, którzy zajmują się u nas tak zadaniami logistycznymi a także spedycją, jak również dostarczaniem wszystkich przekazanych nam towarów. Dzięki doświadczonej kadrze nasze usługi transportowe Łomianki mogą być oferowane na naprawdę najwyższym poziomie, co będzie pozwalało całkowicie usatysfakcjonować także najbardziej wymagającego klienta. Ponieważ za każdym razem do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom, to oferujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Łomianki, jak i na terenie Polski. W ten sposób wszystkie produkty, które mogą ulec zepsuciu, transportowane są w odpowiednich warunkach, co pozwala naszej firmie zapewnić ich świeżość po dowiezieniu na wyznaczone miejsce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, aby dokładniej zapoznać się ze wszystkimi szczegółami naszej usługi, którą przygotowaliśmy dla swoich klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łomianki

Potrzebując profesjonalnej firmy, która będzie zajmować się transportem towarów na pewno trudno znaleźć tą właściwą. Dlatego właśnie przedstawimy informacje, jakie z pewnością pomogą wybrać dokładnie te usługi. Przede wszystkim profesjonalna firma spedycyjna Łomianki oferuje swoje usługi na najświetniejszym poziomie, i to pod każdym względem. Ogromne doświadczenie pomaga nam w dopasowaniu realizowanych opcji do preferencji naszych klientów. W ten sposób będziemy mogli podejść w pełni indywidualnie do dowolnego zadania, bez znaczenia dla tego, czy ma to być transport Łomianki stanowiący jednorazowe zamówienie, lub też regularne zlecenie. Oprócz tego doświadczona kadra kierowców sprawia, iż każdy transport zrealizowany będzie na czas, a do tego będziemy mogli zagwarantować niską szkodowość. Wiadomo, że w transporcie zdecydowanie nie będzie można uniknąć uszkodzeń czy stłuczeń, w związku z czym tak przewóz, jak również transportowane towary posiadają ubezpieczenie przewoźnika, jakie powoduje, iż ubezpieczyciel natychmiast zwraca za ewentualnie poniesioną szkodę. Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważana będzie terminowość. W związku z tym właśnie w tej firmie spedycja międzynarodowa Łomianki, a także lokalna, realizowane są na najlepszym poziomie. Gwarantuje to przede wszystkim doświadczenie naszych ludzi, jacy trudnią się owym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Łomianki. Dodatkowo oferujemy specjalistyczny system logistyczny oraz spedycyjny, co umożliwia śledzenie transportu, jak również na efektywne oraz sprawne przesyłanie pełnej dokumentacji. Jest to pierwszy z powodów, dla jakich nasze usługi transportowe Łomianki realizowane będą na wysokim poziomie, co gwarantuje pełne zadowolenie każdego zainteresowanego.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łomianki

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, co pozwala nam na profesjonalne świadczenie wszystkich usług związanych z dostawami a także spedycją. Z tego powodu transport krajowy Łomianki odbywa się niezwykle rzetelnie i zawsze na czas. Do tego, za nasze usługi gwarantujemy konkurencyjne oraz atrakcyjne warunki cenowe. Na dowolnym etapie realizowanych usług chcemy zachować ostrożność, co daje gwarancję dowiezienia produktów o czasie oraz bez uszkodzeń. Zarówno spedycja Łomianki, jak również logistyka realizowane są przez doświadczoną kadrę pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łomianki
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łomianki
Wybierz miasto