e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Elbląg

Firma transportowa

Elbląg - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Elbląg

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Elbląg
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Elbląg

Kwestie spedycyjne w przedsiębiorstwach oczywiście powinny być realizowane przez profesjonalnych pracowników. Jest to sprawa niezwykle ważna, która ma ogromny wpływ na wydajność działania każdego biznesu. Gdy transporty docierają nieterminowo, a wiele towarów uszkadza się podczas transportu to firma traci nie jedynie na finansach, ale i na własnym dobrym wizerunku. Nasza firma transportowa Elbląg profesjonalnie jednak zatroszczy się o to, by do takich sytuacji nigdy nie dochodziło. Nie tylko mamy ekipę doskonałych specjalistów, ale również posiadamy specjalistyczne narzędzia do planowania transportów, jak również specjalistyczne wozy. Możemy zająć się dzięki temu nie tylko całą spedycją Elbląg, lecz także szeroko zakrojonymi zadaniami związanymi z logistyką, gwarantując solidne podejście oraz dobre ceny. Realizujemy zarówno transport krajowy Elbląg, jak i taki o zasięgu międzynarodowym, zapewniając najmniejszy osiągalny poziom szkodowości. Istotnym będzie oczywiście posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki nim nasi klienci będą mogli poczuć się naprawdę bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do uszkodzenia produktów, to ubezpieczenie na pewno w pełni pokryje straty. Realizujemy także transport chłodniczy międzynarodowy Elbląg, za każdym razem dopasowując się do wymagań Klientów. Jesteśmy firmą elastyczną, która sprosta wszystkim potrzebom, a szczegóły tych możliwości będzie można chociażby dzisiaj bardzo dobrze sprawdzić, poprzez kontakt z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy pewni tego, że z taką pomocą praktycznie każda firma może naprawdę efektywnie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Elbląg

W szczególności przedsiębiorstwa bardzo rozproszone, zakłady zajmujące się produkcją albo sieci handlowe muszą zatroszczyć się o to, żeby transport samochodowy Elbląg funkcjonował bardzo sprawnie w dowolnych warunkach. Zatrudnienie solidnych kierowców i inwestowanie w nowoczesną flotę wozów ciężarowych to zbyt mało, by dostać pewność szybkości dostaw. Istotne staje się tutaj profesjonalne zarządzanie logistyką, opieranie się o najlepsze standardy oraz korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie w związku z tym usługi transportowe Elbląg warto przekazać naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Elbląg. Możemy oczywiście poszczycić się dużym doświadczeniem, ale również i dużym gronem w pełni zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. U nas tak spedycja międzynarodowa Elbląg, jak i ta lokalna po Polsce, nie będzie jakimkolwiek wyzwaniem. Jesteśmy zawsze świetnie przygotowani do swej pracy, staramy się oferować przejrzystość realizacji naszych usług, a do tego naturalnie oferować atrakcyjne oferty cenowe. Transport Elbląg dedykowany jest zarówno takim firmom, które oczekują wyłącznie pojedynczych dostaw, jak również przedsiębiorcom chcącym współpracować z nami na stałe, przy stałych transportach na szeroką skalę. Usługi transportowe Elbląg realizowane przez tę firmę mogą sprostać potrzebom także najbardziej wymagających ludzi. Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią szczegóły usług, zajmą się zrobieniem cennika oraz po pierwsze zaproponują sporo swoich rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie faktycznie efektywnie działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Elbląg

Chcieliśmy zbudować firmę, która po pierwsze wyniesie transport międzynarodowy Elbląg na zdecydowanie nowy poziom, świadcząc fachowe usługi za atrakcyjną cenę. Taką najważniejszą misją pozostaje zapewnianie usług przejrzystych, fachowych, maksymalnie bezpiecznych oraz niedrogich przy okazji, co byliśmy w stanie zrobić. Firma spedycyjna Elbląg posiada grupę najdoskonalszych w branży pracowników i umie niesłychanie elastycznie przystosować się do osobistych wymagań. Zapraszamy gorąco do współpracowania z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Elbląg
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Elbląg
Wybierz miasto