e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lubin

Firma transportowa

Lubin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lubin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lubin

Ekspresowy przewóz towarów to podstawa funkcjonowania niejednej firmy, jaka marzy o zdobyciu niezwykle ogromnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Lubin powstała między innymi po to, aby oferować najlepszy poziom usług, szybko wykonywać wszystkie powierzonych nam prac oraz zapewniać najniższą na rynku szkodowość. Funkcjonując na rynku od wielu lat możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Lubin, jak i rzetelnie wykonywany transport międzynarodowy Lubin jest tutaj pewny, bezpieczny oraz niezwykle łatwy do śledzenia. Zarządzamy naturalnie nie tylko nowoczesną flotą wozów spełniających najwyższe normy eko, lecz również nowoczesnym systemem do spedycji, który ułatwia zarządzanie także największymi dostawami. Realizujemy własne usługi zarówno w zakresie spedycji Lubin, jak i logistyki, gwarantując w związku z tym pełną ofertę za bardzo atrakcyjne pieniądze. U nas zawsze najważniejszy pozostaje czas i dlatego dotrzymujemy wszelkich terminów transportu, wykonując naturalnie nie tylko zlecenia okazjonalne, lecz też regularne dostawy w dowolne miejsce. Solidny zespół kierowców i naszych pracowników z biura zarządzania logistyką zawsze służy własną pomocą. Pomimo utrzymywania najlepszego poziomu usług, będziemy mogli zagwarantować także przystępne warunki cenowe, niezależnie od skali zlecenia a także faktu, czy będzie ono wykonywane na terenie Polski albo zagranicą. Serdecznie zachęcamy do kontaktu podczas którego niezwykle dokładnie zaprezentujemy pełny zakres oferowanych przez naszą firmę usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lubin

Duże doświadczenie a także flota profesjonalnych samochodów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 stanowi zdecydowanie nie jedyne zalety naszej propozycji. Jesteśmy konkurencyjni też z mnóstwa innych powodów, jakie postaramy się teraz Państwu nieco zaprezentować. Transport drogowy Lubin w tym wydaniu charakteryzuje w głównej mierze terminowość wszelkich dostaw. Naprawdę zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest docieranie produktów w terminie oraz jak kosztowne będą mogły być opóźnienia. Profesjonalna firma spedycyjna Lubin bez wątpienia Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, dowożąc produkty o czasie bez znaczenia dla tego, czy będzie to tylko przewóz jednorazowy albo usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Lubin, a także krajowe, charakteryzują się do tego bardzo małą szkodowością. Posiadamy profesjonalne wozy oraz doświadczonych kierowców, natomiast w przypadku pojawienia się szkody mamy pełne ubezpieczenia OC przewoźnika, jakie maksymalnie pokryją powstałe straty. Transport Lubin w tym przypadku charakteryzuje także niezwykle przejrzysta umowa. Ogromne doświadczenie umożliwiło naszej firmie dopasować ofertę idealnie do współczesnych standardów, natomiast jej elastyczność powoduje, iż każdej osobie będzie się kalkulowało skorzystanie z tych usług. Trzeba wspomnieć także o tym, że usługi transportowe Lubin w tym wydaniu realizowane są poprzez nowoczesne, cyfrowe systemy. Gwarantują one nie tylko łatwe śledzenie wszelkich dostaw, jednak również szybki zwrot dokumentów po zrealizowaniu zlecenia dostawy. Zapraszamy do skorzystania z tej pomocy. Podczas kontaktu z naszymi konsultantami zawsze niezwykle dokładnie wyjaśniamy pełen zakres zapewnianych przez naszą firmę usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubin

Naszą główną misją stało się naturalnie nie tylko uproszczenie procesów spedycyjnych oraz logistycznych w firmach, bez znaczenia dla tego, czy przewozy realizowane będą w skali lokalnej lub międzynarodowej. Ta spedycja międzynarodowa Lubin zapewnia po pierwsze najlepszy poziom bezpieczeństwa, sprawność funkcjonowania, a przy tym przystępną cenę. Chcemy przy tym pozostać firmą elastyczną, nieustannie inwestując we flotę własnych wozów. Dlatego realizujemy też transport chłodniczy Lubin, troszcząc się o to, aby wszelkie towary dowożone były szybko a także w doskonałym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lubin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lubin
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie