e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świdwin

Firma transportowa

Świdwin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świdwin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świdwin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świdwin

Na szybkość działania przedsiębiorstwa będzie miało wpływ naturalnie dużo różnorodnych elementów, lecz nierzadko jednym z tych ważniejszych staje się poprawne działanie całego procesu dostaw. Świetnie przygotowana spedycja Świdwin to ważny element, o jaki niesłychanie profesjonalnie i za atrakcyjne pieniądze będzie mogła zadbać nasza doświadczona firma. Oferujemy naturalnie nie tylko szeroko pojęty transport międzynarodowy Świdwin, lecz także zajmujemy się transportami po krajowych drogach, zapewniając w każdym przypadku najlepszy poziom terminowości, własne fachowe wsparcie, a do tego atrakcyjną cenę. Bardzo staramy się, żeby sprostać wymaganiom każdego naszego Klienta. Właśnie dlatego jesteśmy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań oraz przyjmująca świetnych profesjonalistów, jacy zawsze służą swoją cenną poradą. Pozostajemy wyposażeni w samochody, z których pomocą realizujemy zadania na transport drogowy Świdwin zgodnie z najlepszymi standardami. Wykonujemy nawet transport chłodniczy Świdwin, posiadając dobrze przystosowane naczepy, które zapewniają, że łatwo psujące się produkty będą docierać na miejsce w doskonałym stanie. Aby bardzo dokładnie sprawdzić pełne możliwości, warto nawet w tej chwili skontaktować się z naszymi profesjonalnymi pracownikami. Doświadczona firma transportowa Świdwin skrupulatnie omówi wszelkie oferowane usługi, będzie zajmować się wycenianiem zadania, a przy tym przede wszystkim zaprezentuje ofertę bardzo kompleksową, dzięki której w pełni da się powierzyć specjalistom zadania spedycyjne i logistyczne. Zachęcamy już w tej chwili do zapoznania się z naszą propozycją.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świdwin

Oczywistym jest fakt, iż wybranie profesjonalnego partnera biznesowego, jaki będzie zajmować się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Świdwin albo lokalną, a przy tym zadaniami logistycznymi, nie będzie zadaniem łatwym. Powiązane będzie to z faktem, że nie w każdym przypadku mamy pewność co do tego, że firma, której chcemy okazać własne zaufanie, naprawdę fachowo będzie podchodzić do usług. W naszym przypadku tych wątpliwości jednak na pewno nie spotka się. Firma spedycyjna Świdwin działa już od wielu długich lat oraz w ten sposób może pochwalić się nieustannie powiększającym się gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w dostawach krajowych, jak i poza granicami naszego kraju. Naturalnie nie tylko posiadamy specjalistyczne pojazdy, jednak również grupę naprawdę doświadczonych kierowców, którzy zadbają o to, aby w tracie wykonywania dostaw nie było jakichkolwiek kłopotów. Jeśli chodzi o wszystkie firmy transportowe Świdwin z całą pewnością możemy pochwalić się jednym z najmniejszych poziomów szkodowości. W tym przypadku zdecydowanie nie będzie trzeba bać się o uszkodzenie produktów, a przy tym jeśli już wystąpi pewna nieoczekiwana sytuacja, to mamy kompletne polisy ubezpieczeniowe. Te usługi transportowe Świdwin będą oprócz tego naprawdę kompleksowe. Trudnimy się naturalnie nie tylko pełną spedycją, lecz także i logistyką, odpowiednio przygotowując transport, za co odpowiedzialni pozostają profesjonalni pracownicy mogący korzystać z najdoskonalszych narzędzi. Najlepiej już dzisiaj przekonać się o tym, iż z naszą firmą realizacja transportu nie tylko okaże się łatwa, lecz i wyjątkowo niedroga. Nasi pracownicy z radością udzielą wyjaśnień na wszystkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świdwin

Główna misja, jaka została postawiona przed naszą firmą, to wynoszenie oferty transportu krajowego Świdwin na absolutnie nowy, niezwykle doskonały poziom. Zrealizowaliśmy ów cel poprzez regularne inwestycje w przedsiębiorstwo, przyjmowanie profesjonalnych kierowców, zakup nowoczesnych pojazdów oraz profesjonalnego oprogramowania do przygotowywania zadań logistycznych. Transport Świdwin będzie tym sposobem dużo efektywniejszy, ale jednocześnie nie będzie on kosztował sporych pieniędzy. Warto nawet dzisiaj przekonać się o fakcie, iż pozostajemy firmą, jakiej faktycznie da się okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świdwin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świdwin
Wybierz miasto