e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Żagań

Firma transportowa

Żagań - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żagań

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Żagań
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Żagań

Sprawność funkcjonowania licznych przedsiębiorstw w dużej mierze zależy od odpowiedniej logistyki transportu. Mając rozproszoną firmę bądź posiadając biznes o charakterze handlowym należy korzystać z pomocy specjalistów, jacy mogą zająć się zadaniami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Żagań realizowana będzie nie tylko szybko oraz w zgodzie z najlepszymi standardami, ale też do tego za naprawdę atrakcyjne pieniądze. Jesteśmy firmą, jaka od początku profesjonalnie podchodziła do własnej pracy, realizując inwestycje w profesjonalne oprogramowanie spedycyjne, dobre wozy a także w ekipę świetnych ludzi. Transport drogowy Żagań realizujemy zarówno na terenie naszego kraju, jak i za granicą. Dla naszej firmy nie ma wyzwań, z którymi nie będziemy mogli sobie poradzić. Mamy nawet specjalistyczne naczepy, z których wykorzystaniem ekspresowo realizujemy transport chłodniczy Żagań. Żeby poznać duże możliwości najrozsądniej już w tej chwili skontaktować się z świetnymi konsultantami. Profesjonalna firma spedycyjna Żagań naprawdę indywidualnie podchodzi do każdego swojego klienta. Zajmujemy się nie tylko samym transportem, ale również szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dzisiaj obowiązującymi standardami. W ten sposób transport Żagań w każdym przypadku dotrze na czas, ryzyko uszkodzenia jest minimalne, a cena nieustannie bardzo konkurencyjna. Z nami każda firma będzie mogła się bardzo sprawnie rozwijać. Z pewnością zajmiemy się zadaniami logistycznymi, spedycją oraz za każdym razem zaoferujemy swoje wsparcie, dzięki któremu każda firma będzie pracowała dużo sprawniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Żagań

Przedsiębiorcy prowadzący biznesy o naprawdę szerokim zasięgu z pewnością doskonale wiedzą, jak ważne staje się sprawne realizowanie dostaw. Dla nas transport międzynarodowy Żagań nie będzie miał żadnych tajemnic i w związku z tym opłaca się nam okazać zaufanie. Pozostajemy zespołem fachowców mających najlepszych ludzi na rynku. Posiadamy dodatkowo rozbudowaną flotę samochodów, jakie prowadzone są przez doskonałych pracowników. Opłaca się skorzystać z tej pomocy jednakże także w związku z tym, że firma transportowa Żagań będzie mogła poszczycić się naprawdę niską szkodowością dostaw, również jeśli są one realizowane na naprawdę odległych trasach. Oczywiście niewielkie ryzyko uszkodzenia produktów nie będzie oznaczało, że zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Mamy duże polisy OC na niezwykle wysokie kwoty, dzięki jakim w przypadku jakichkolwiek problemów nasi klienci mogą liczyć na ogromne rekompensaty finansowe. Oczywiście tak samo ekspresowo i rzetelnie jest u nas zapewniany transport krajowy Żagań. Mamy świetnie systemy do planowania transportu, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentów oraz kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najlepszym wyjściem na to, żeby poznać jak funkcjonuje transport samochodowy Żagań w tym przypadku jest po prostu kontakt z świetnymi pracownikami. W trakcie kontaktu udzielimy wyjaśnień na wszystkie pytania, zaproponujemy swoje rozwiązania, a do tego przygotujemy atrakcyjną wycenę usług. Zacznij od kontaktu z nami nawet teraz oraz poznaj nasze naprawdę ogromne możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żagań

Od samego początku chcemy, jak tylko możemy, aby gwarantować możliwości na najwyższym możliwym poziomie. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Żagań z naszą usługą będzie nie tylko efektywna oraz zupełnie bezproblemowa, jednak też naprawdę niedroga. W każdym przypadku naprawdę staramy się, aby usługi transportowe Żagań dopasować do osobistych wymagań. Postawiliśmy do tego na efektywny rozwój, inwestując w nowoczesne narzędzia i doskonałe wozy, jak i mając najświetniejszych w branży ludzi.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Żagań
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Żagań
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie