e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Konstancin-Jeziorna

Firma transportowa

Konstancin-Jeziorna - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Konstancin-Jeziorna

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Konstancin-Jeziorna
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Konstancin-Jeziorna

Realizowane w terminie transportowanie towarów jest niezwykle istotne. Z tego powodu właśnie znalezienie firmy, która ma się tymi rzeczami zająć, nie należy do łatwych. Nasza firma transportowa Konstancin-Jeziorna może zająć się całościowo przewożeniem towarów tak na obszarze naszego kraju, jak również za granicą. Przede wszystkim cechuje naszą firmę terminowość, doskonała jakość świadczonych usług, a także przystępne ceny i niska szkodowość. W ten sposób wszyscy klienci będą mogli mieć pewność, iż przekazane naszej firmie produkty zostaną sprawnie oraz bezpiecznie dowiezione w ustalone miejsce. Nasza firma tak transport międzynarodowy Konstancin-Jeziorna, jak również lokalny, za każdym razem świadczy na podstawie profesjonalnej technologii, a zatem dysponujemy w pełni sprawną flotą pojazdów, jak również dobrym system logistycznym. Nie bez znaczenia są również pracownicy, jacy zajmują się tutaj tak zadaniami logistycznymi i spedycją, jak i dostarczaniem wszelkich powierzonych nam produktów. Dzięki doświadczonej kadrze wszystkie usługi transportowe Konstancin-Jeziorna mogą być realizowane na naprawdę najświetniejszym poziomie, co pozwoli całkowicie usatysfakcjonować nawet naprawdę wymagającego klienta. Ponieważ w każdym przypadku do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim potrzebom, to gwarantujemy też transport chłodniczy międzynarodowy Konstancin-Jeziorna, jak również na obszarze Polski. W ten sposób wszystkie produkty, jakie mogą ulec zepsuciu, przewożone są w świetnych warunkach, co pozwala nam zapewnić ich świeżość po dowiezieniu do celu. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się, aby bliżej zapoznać się ze wszystkimi szczegółami pełnej usługi, jaką przygotowaliśmy dla swoich klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Konstancin-Jeziorna

Wyszukując odpowiedniej firmy, która zajmie się transportem produktów na pewno trudno wybrać tą właściwą. Z tego powodu właśnie zaprezentujemy informacje, jakie na pewno pomogą wybrać dokładnie te usługi. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Konstancin-Jeziorna zapewnia własne usługi na najwyższym poziomie, i to pod każdym względem. Ogromne doświadczenie pomaga naszej firmie w dopasowaniu realizowanych opcji do potrzeb naszych osób. Tym samym jesteśmy w stanie podejść w pełni indywidualnie do dowolnego zadania, bez znaczenia dla tego, czy będzie to transport Konstancin-Jeziorna stanowiący jednorazowe zamówienie, czy też stałe zlecenie. Dodatkowo wykwalifikowana kadra kierowców sprawia, że każdy transport zrealizowany będzie na czas, a do tego jesteśmy w stanie zagwarantować małą szkodowość. Oczywistym jest, że w transporcie zdecydowanie nie da się uniknąć uszkodzeń czy stłuczeń, dlatego też zarówno przewóz, jak i transportowane produkty mają ubezpieczenie przewoźnika, jakie sprawia, iż ubezpieczyciel szybko zwraca za ewentualną szkodę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważana będzie terminowość. W związku z tym właśnie w tej firmie spedycja międzynarodowa Konstancin-Jeziorna, jak również krajowa, odbywają się na najwyższym poziomie. Gwarantuje to po pierwsze doświadczenie naszych ludzi, którzy zajmują się tym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Konstancin-Jeziorna. Poza tym zapewniamy specjalistyczny system logistyczny i spedycyjny, co pozwala na śledzenie transportu, jak również na szybkie oraz sprawne odebranie pełnej dokumentacji. Jest to pierwszy z powodów, dla których nasze usługi transportowe Konstancin-Jeziorna świadczone będą na wysokim poziomie, co pozwala na usatysfakcjonowanie każdego klienta.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Konstancin-Jeziorna

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ogromnym doświadczeniem, co pozwala nam na profesjonalne świadczenie wszelkich usług powiązanych z transportem jak również spedycją. Dlatego transport krajowy Konstancin-Jeziorna odbywa się bardzo szybko oraz za każdym razem na czas. Oprócz tego, za wszystkie usługi gwarantujemy konkurencyjne oraz rozsądne warunki cenowe. Na każdym etapie realizowanych usług chcemy utrzymać ostrożność, co zapewnia gwarancję dostarczenia produktów o czasie i w całości. Tak spedycja Konstancin-Jeziorna, jak i logistyka realizowane są przez doświadczoną kadrę naszych pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Konstancin-Jeziorna
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Konstancin-Jeziorna
Wybierz miasto