Zadzwoń: 886-091-366

SPEDYCJA Warszawa

firma transportowaOferta

transport międzynarodowy - Warszawa

Kim jesteśmy? TRANS-EURO - LOGIS COM

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

firma transportowa - Trans-Euro - Warszawa

Sprawy spedycyjne w przedsiębiorstwach oczywiście winny być realizowane przez profesjonalnych pracowników. Jest to kwestia niezwykle ważna, która ma ogromny wpływ na wydajność funkcjonowania każdej firmy. Kiedy transporty docierają nieterminowo, a sporo towarów ulega uszkodzeniu podczas transportu to przedsiębiorstwo traci nie tylko na finansach, jednak i na swoim dobrym wizerunku. Ta firma transportowa Warszawa fachowo jednakże zadba o to, by do tego typu sytuacji nigdy nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy ekipę świetnych specjalistów, jednak też mamy specjalistyczne narzędzia do przygotowywania transportów, jak również dobre pojazdy. Możemy zająć się z tego powodu naturalnie nie tylko pełną spedycją Warszawa, ale także szeroko zakrojonymi pracami związanymi z logistyką, oferując dobre podejście i konkurencyjne warunki cenowe. Realizujemy tak transport krajowy Warszawa, jak i ten o zasięgu międzynarodowym, zapewniając najmniejszy osiągalny poziom uszkodzeń towaru. Ważnym będzie naturalnie posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń oc. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli czuć się niezwykle bezpiecznie. Jeżeli tylko dojdzie do uszkodzenia towaru, to OC na pewno całkowicie pokryje straty. Oferujemy także transport chłodniczy międzynarodowy Warszawa, za każdym razem dopasowując się do preferencji Klientów. Będziemy firmą elastyczną, która może sprostać wszelkim potrzebom, a szczegóły naszych możliwości można chociażby dzisiaj bardzo dobrze poznać, kontaktując się z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z tą ofertą praktycznie każda firma będzie mogła niezwykle efektywnie się rozbudowywać.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak poważnym problemem jest współcześnie znalezienie na rynku fachowców, jacy zajmą się szeroko pojętą spedycją Warszawie. Nie zawsze będziemy mieli bowiem pewność, iż wybrana przez nas firma faktycznie profesjonalnie będzie podchodzić do własnej pracy, rzetelnie realizuje powierzone zadania, a przy tym troszczy się o to, by w każdej sytuacji dostawa dojechała na miejsce w idealnym stanie. W naszym przypadku transport Warszawie cechuje się najniższą w branży szkodowością, co zapewnia wszystkim Klientom najlepszy poziom bezpieczeństwa. Naturalnie nie zapominamy o obowiązkowych ubezpieczeniach przewoźnika, jakie w tym przypadku są bardzo profesjonalne oraz dają gwarancję, że w przypadku jakichkolwiek problemów będzie można liczyć na pełną rekompensatę kosztów. Biorąc pod uwagę konkurencyjne firmy transportowe (miasto) będziemy mogli również pochwalić się najatrakcyjniejszym poziomem cen. Współpraca z naszą firmą będzie niesłychanie opłacalna niezależnie od tego, czy przewozy mają być jedynie okazjonalne, albo stałe i to na naprawdę szeroką, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Warszawa stawia także na doświadczony zespół ludzi, regularnie inwestuje we flotę swoich samochodów a także w najdoskonalsze na rynku narzędzia do planowania prac logistycznych. My nigdy nie wypowiadamy słów bez pokrycia, wykonując wszystkie usługi transportowe Warszawa zgodnie z najnowszymi standardami i w oparciu o potrzeby swoich Klientów. Oczekujemy naturalnie na kontakt od Państwa. Podczas kontaktu dokładnie omówimy zakres swoich prac, zaprezentujemy cenę i zaoferujemy rozwiązania, dzięki jakim będzie można usprawnić dostawy produktów w każdym przedsiębiorstwie.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Warszawa

Rozwój większości przedsiębiorstw będzie w ogromnej mierze uzależniony właśnie od szybkości wykonywania różnego rodzaju dostaw i dlatego misją naszej firmy jest to, by transport krajowy Warszawa albo zagraniczny nie powodował nieoczekiwanych kłopotów. Chcemy zapewnić pełną terminowość, a przy tym w taki sposób planować spedycję międzynarodową Warszawie, aby oczywiście sprawnie ona działała, lecz jednocześnie także nie generowała dużych kosztów. Dzięki postawieniu na świetny zespół pracowników i nieustannemu inwestowaniu w siebie, byliśmy w stanie osiągnąć te cele.

Kontakt

transport międzynarodowy - Warszawa

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

Logis Com sp. z o.o

NIP: 8952136768

REGON: 367264341

KRS: 0000677698

TELEFON CZYNNY 24/7

886-091-366

logiscom@trans-euro.pl

Warszawa

Wybierz miastoPolityka prywatności / Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - 2022 Logis com Sp. z o.o.

Clicky