e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świebodzice

Firma transportowa

Świebodzice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świebodzice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świebodzice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świebodzice

Dotrzymywanie terminów, bezpieczeństwo, mała cena i przejrzystość zarządzania to słowa klucze w przypadku realizacji zadań transportu drogowego. Szybka realizacja dostaw ma wielkie znaczenie w wielu firmach i niejednokrotnie jest to bardzo duże wyzwanie logistyczne, które opłaca się pozostawić w naszych rękach. Profesjonalna firma spedycyjna Świebodzice posiada nie tylko ogromne doświadczenie, ale również nowoczesne systemy do zarządzania transportem, dobrej klasy flota wozów, fachowa kadra kierowców oraz elastyczne podejście, dzięki któremu łatwo dopasować usługi do danych wymagań. Dla nas spedycja Świebodzice nie ma jakichkolwiek tajemnic, a wieloletnie doświadczenie powoduje, iż doskonale znamy wymagania naszych Klientów. Wykonujemy wszelkie zadania na transport na obszarze kraju i poza jego granicami, zapewniając również profesjonalny i naprawdę szybki transport chłodniczy międzynarodowy Świebodzice. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, gwarantując najwyższą jakość świadczenia usług bez znaczenia dla tego, czy transport Świebodzice jest tylko okazjonalny czy ciągły oraz regularny. Zarządzamy niezwykle nowoczesnym systemem do obsługi logistyki i dzięki temu efektywnie planujemy transporty w taki sposób, by nasi klienci nigdy nie doświadczali żadnych kłopotów z dostępnością towarów. Transport krajowy Świebodzice, jak również międzynarodowy, oferowany jest zgodnie z wszystkimi standardami a także z użyciem samochodów spełniających restrykcyjne normy eko. By sprawdzić dokładnie nasze możliwości, najlepiej jednym słowem skontaktować się z naszą firmą już w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świebodzice

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć rozsądnego partnera biznesowego, jaki profesjonalnie zajmie się wykonywaniem zadań transportowych. Niepoprawne zarządzanie logistyką a także ciągłe opóźnienia w transporcie będą mogły prowadzić do bardzo dużych wydatków i z tego powodu mocno utrudniać rozwój firmy. W tym przypadku transport międzynarodowy Świebodzice, ale także krajowy, zawsze realizowany jest poprzez najwyższe standardy i spore doświadczenie. Warto korzystać z tych usług zwłaszcza z racji tego, iż jako jedni z nielicznych gwarantujemy pełną terminowość dostaw przy jednoczesnej niezwykle niskiej szkodowości. Oczywiście wykonując transport drogowy Świebodzice zdecydowanie nie da się całkowicie uniknąć zagrożenia uszkodzenia produktów. Ta firma posiada jednakże pełne polisy OC przewoźnika, jakie zabezpieczają maksymalnie nie tylko naszą firmę, ale też naszych klientów. Usługi transportowe Świebodzice na najwyższym poziomie to również dobre systemy do zarządzania logistyką oraz spedycją. Choćby dzięki nim oferujemy terminowość oraz idealne rozplanowanie dostaw, a do tego gwarantujemy sprawny zwrot dokumentacji po dostawie. Jesteśmy tu po to, żeby pomóc przedsiębiorcom w rozwijaniu się oraz spełniać ich regularnie powiększające się wymagania coraz efektywniejszego i regularniejszego dowożenia towarów. Spedycja krajowa Świebodzice a także zagraniczna to w tym przypadku także przejrzyste umowy, a wszelkie szczegóły naszych możliwości z przyjemnością wytłumaczą fachowi pracownicy w trakcie kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świebodzice

Jako fachowa firma transportowa Świebodzice za każdym razem chcemy, aby zadowolić wszystkich własnych klientów a także elastycznie przystosować się do ich potrzeb. Spedycja międzynarodowa Świebodzice w naszym przypadku jest efektem stałego zmierzania do wypełnienia preferencji dynamicznie unowocześniającego się rynku. Transport zagraniczny Świebodzice i krajowy będą realizowane z wykorzystaniem profesjonalnych pojazdów prowadzonych przed świetnych kierowców. Oferujemy profesjonalne systemy logistyczne i spedycyjne, a do tego oczywiście oferujemy doskonałą atrakcyjność cen.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świebodzice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świebodzice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie