e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Mielec

Firma transportowa

Mielec - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Mielec

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Mielec
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Mielec

Dla niektórych przedsiębiorstw przewóz produktów staje się niezbędny do kompleksowego realizowania usług. Nie oznacza ten fakt bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tego typu sytuacji niezbędna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Mielec stanowią istotna część oferty. Nasza firma oferuje dokładnie tego rodzaju usługi, a oprócz tego wykonujemy je na niezwykle dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma w głównej mierze wieloletnie doświadczenie, jak również solidna flota wozów, a także profesjonalny oraz doświadczony personel. Dlatego zarówno logistyka jak i spedycja Mielec zapewniają wysoki poziom, przy jednoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Bowiem dużą wagę przykładamy na jakość i bezpieczeństwo realizowanych usług, to charakteryzujemy się niską szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że transport międzynarodowy Mielec, a także ten na obszarze całego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które w razie zdarzenia drogowego zwraca wszelkie powstałe koszty naszym klientom. Do tego, spedycja międzynarodowa Mielec to duża odpowiedzialność także ze względu na czas, bowiem wszystkie transporty mają własny termin, którego nasza profesjonalna firma zdecydowanie nie przekracza. Po prostu usługi transportowe Mielec, które świadczymy, to gwarancja doskonałej jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za bardzo atrakcyjną oraz konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową zaletą będzie to, że do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Mielec

Stając przed obowiązkiem wyboru firmy, która zajmie się usługą związaną z transportem, wiele osób ma problem z wybraniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu opłaca się wybrać właśnie te usługi, o tym zaraz postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Mielec zajmuje się takiego typu usługami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co umożliwiło naszej firmie na ulepszenie oraz usprawnienie świadczonych usług. Oprócz tego, profesjonalna kadra pracowników gwarantuje realizowanie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Mielec do każdego klienta podchodzi w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie samochodu oraz czasu a także trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Mielec. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania w okresie transportu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Mielec. Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, lub też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem realizujemy własne zadania dokładnie i na dobrym poziomie. Z tego powodu realizowany przez naszą firmę transport Mielec wykonywany jest na jasnych i uczciwych warunkach umowy, jak i w przystępnych cenach. Będzie to na pewno istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, bądź wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dobranie usługi do indywidualnych wymagań.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Mielec

Ekspresowy, terminowy a także maksymalnie bezpieczny transport produktów będzie bardzo ważny dla każdej firmy. Z tego powodu właśnie ta firma stale zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia swoją flotę pojazdów. W ten sposób tak spedycja Mielec, jak również logistyka są na doskonałym poziomie. Do każdego zlecenia pochodzimy z taką samą starannością i rozwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to dostaw na obszarze polski, czy też poza jego granicę. Dbamy również o usatysfakcjonowanie naszych klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Mielec realizowany jest w atrakcyjnych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Mielec
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Mielec
Wybierz miasto