Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

MielecOferta

transport międzynarodowy - Mielec

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Mielec

Dla niektórych przedsiębiorstw przewóz produktów staje się niezbędny do kompleksowego realizowania usług. Nie oznacza ten fakt bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tego typu sytuacji niezbędna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Mielec stanowią istotna część oferty. Nasza firma oferuje dokładnie tego rodzaju usługi, a oprócz tego wykonujemy je na niezwykle dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma w głównej mierze wieloletnie doświadczenie, jak również solidna flota wozów, a także profesjonalny oraz doświadczony personel. Dlatego zarówno logistyka jak i spedycja Mielec zapewniają wysoki poziom, przy jednoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Bowiem dużą wagę przykładamy na jakość i bezpieczeństwo realizowanych usług, to charakteryzujemy się niską szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że transport międzynarodowy Mielec, a także ten na obszarze całego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które w razie zdarzenia drogowego zwraca wszelkie powstałe koszty naszym klientom. Do tego, spedycja międzynarodowa Mielec to duża odpowiedzialność także ze względu na czas, bowiem wszystkie transporty mają własny termin, którego nasza profesjonalna firma zdecydowanie nie przekracza. Po prostu usługi transportowe Mielec, które świadczymy, to gwarancja doskonałej jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za bardzo atrakcyjną oraz konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową zaletą będzie to, że do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Mielec

Stając przed obowiązkiem wyboru firmy, która zajmie się usługą związaną z transportem, wiele osób ma problem z wybraniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu opłaca się wybrać właśnie te usługi, o tym zaraz postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Mielec zajmuje się takiego typu usługami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co umożliwiło naszej firmie na ulepszenie oraz usprawnienie świadczonych usług. Oprócz tego, profesjonalna kadra pracowników gwarantuje realizowanie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Mielec do każdego klienta podchodzi w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie samochodu oraz czasu a także trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Mielec. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania w okresie transportu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Mielec. Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, lub też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem realizujemy własne zadania dokładnie i na dobrym poziomie. Z tego powodu realizowany przez naszą firmę transport Mielec wykonywany jest na jasnych i uczciwych warunkach umowy, jak i w przystępnych cenach. Będzie to na pewno istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, bądź wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dobranie usługi do indywidualnych wymagań.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Mielec

Ekspresowy, terminowy a także maksymalnie bezpieczny transport produktów będzie bardzo ważny dla każdej firmy. Z tego powodu właśnie ta firma stale zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia swoją flotę pojazdów. W ten sposób tak spedycja Mielec, jak również logistyka są na doskonałym poziomie. Do każdego zlecenia pochodzimy z taką samą starannością i rozwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to dostaw na obszarze polski, czy też poza jego granicę. Dbamy również o usatysfakcjonowanie naszych klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Mielec realizowany jest w atrakcyjnych cenach.

Kontakt

transport międzynarodowy - Mielec

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Mielec

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©