e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ustroń

Firma transportowa

Ustroń - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ustroń

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ustroń
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ustroń

Odpowiednie zajmowanie się transportem powierzonych produktów staje się naprawdę ważne. Ta firma zajmuje się tymi rzeczami od wielu lat, a w owym okresie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie oraz wiedzę związaną z usługami. Dzięki temu zarówno transport międzynarodowy Ustroń, jak również na terenie polski, wykonywany jest z troską i starannością. Solidna flota pojazdów, jak również wykwalifikowana kadra naszych kierowców będzie spełniała ogromne oczekiwania każdej osoby. Na pewno dla wielu zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie również to, że do absolutnego minimum zmniejszyliśmy formalności, natomiast umowa podpisywana z profesjonalną firmą jest uczciwa i przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Ustroń do każdego zlecenia będzie podchodzić indywidualnie, co umożliwia jak najdoskonalsze przystosowanie wielkości wozu, jak również trasy i terminu. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty trzeba będzie w odpowiedni sposób przewozić, by zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu bądź też zepsuciu. W związku z tym oferta tej firmy obejmuje także transport chłodniczy międzynarodowy Ustroń, dzięki czemu zajmujemy się między innymi transportem wszelakiego typu artykułów spożywczych. W naszej ofercie zarówno planowanie logistyki, jak również spedycja Ustroń zarządzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi. Przekłada się to na klasę i efektywność realizowanych usług. Wiemy, jak istotne będzie dowożenie towarów w ustalone miejsce o czasie, dlatego właśnie transport drogowy Ustroń w przypadku tej firmy będzie realizowany tak, żeby zawsze dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ustroń

Z pewnością każdy chce przekazać swoje towary wyłącznie profesjonalnym i uczciwym partnerom biznesowym. Z tego powodu będzie mogło okazać się, że ze względu na różne oferty bardzo trudno wybrać taką idealną. Nasza firma spedycyjna Ustroń od wielu lat zapewnia usługi powiązane z transportem, jednak też i planowaniem logistyki. Z tego powodu posiadamy po pierwsze duże doświadczenie, jak również wymaganą wiedzę w zakresie takich usług. Nie bez znaczenia z pewnością będzie też to, iż w przypadku tej oferty logistyka i spedycja Ustroń odbywają się tylko z wykorzystaniem nowoczesnych oraz w pełni sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ustroń. W przypadku wielu zleceniodawców ogromne znaczenie będzie miała też cena, a my zapewniamy atrakcyjny cennik. Naturalnie jednak niższa cena nie odbywa się kosztem doskonałej jakości realizowanej usługi. Oprócz tego do minimum ograniczyliśmy wszelkie sprawy formalne, co powoduje, że umowa będzie uczciwa a także na satysfakcjonujących warunkach. Zarządzamy także nowoczesnym systemem informatycznym który gwarantuje pełne śledzenie na bieżąco powierzonego naszej firmie towaru. System informatyczny ten służy też do szybkiego i wygodnego przesyłania dokumentów do klienta zaraz po przeprowadzeniu przez naszych pracowników usługi. Dzięki temu wszystkiemu spedycja międzynarodowa Ustroń, a także lokalna, wykonywana jest naturalnie nie tylko sprawnie, jednak w głównej mierze pod pełną kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy oraz dobra flota wozów powodują, iż prowadzony przez nas transport krajowy Ustroń wyróżnia się małą szkodowością, lecz pomimo tego przewożone produkty chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ustroń

Profesjonalna firma zajmuje się transportem od długiego czasu. Mimo ogromnego doświadczenia chcemy regularnie poprawiać własne kwalifikacje, żeby gwarantowany przez nas transport Ustroń zawsze był na jak najlepszym poziomie. Z tego powodu właśnie postawiliśmy na usatysfakcjonowanie naszych klientów. W swej ofercie wszelkie usługi transportowe Ustroń realizowane są przez nowoczesne oraz bezpieczne pojazdy, jak również przez profesjonalnych kierowców. W ten sposób usługi świadczone będą efektywnie oraz szybko, a jednocześnie całkowicie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ustroń
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ustroń
Wybierz miasto