e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Gdynia

Firma transportowa

Gdynia - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gdynia

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Gdynia
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Gdynia

Praktycznie każda ceniąca się firma, która liczy na niezwykle poważny sukces w swojej branży, zdecydowanie nie bagatelizuje tematu powiązanego ze spedycją i przygotowywaniem logistyki. Dobra logistyka staje się szczególnie ważna w przypadku firm bardzo rozproszonych, które przewożą produkty z jednego miejsca na miejsce, nierzadko po wielu krajach Europy. Nasza firma transportowa Gdynia może całościowo zajmować się tymi wszystkimi zadaniami. Naturalnie nie tylko zapewniamy duże wsparcie transportowe, ale także logistyczne i to na największym możliwym poziomie. Spedycja Gdynia w naszym przypadku będzie wykonywana z wykorzystaniem naprawdę profesjonalnych wozów, jakie w każdym przypadku kierowane są przez świetnych kierowców. Dodatkowo jesteśmy w stanie efektywnie planować transport międzynarodowy Gdynia bądź krajowy. Mamy zespół doskonałych ludzi, a przy tym najlepsze oprogramowanie, naprawdę pomocne przy takich pracach. Regularnie inwestując w działalność cieszymy się dziś wielkim zaufaniem na rynku i możemy pochwalić się niezwykle dużym doświadczeniem. Transport samochodowy Gdynia w naszym przypadku za każdym razem dopasowywany jest do potrzeb danego Klienta. Jednocześnie wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szerokie wsparcie techniczne, z którym prościej zarządza się wszelkimi transportami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania, opiszemy skrupulatnie swoje usługi oraz naturalnie w każdym przypadku doradzimy najodpowiedniejsze rozwiązania, idealnie przystosowane do danych wymagań.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Gdynia

Bez wątpienia warto korzystać z usług doświadczonej firmy spedycyjnej Gdynia, jaka może poszczycić się dużym gronem niezwykle usatysfakcjonowanych klientów. Naszą najmocniejszą stroną będzie jednak zespół bardzo profesjonalnych pracowników, chętnych do wsparcia w dowolnej sytuacji. Naturalnie nie tylko zatroszczymy się o to, aby transport krajowy Gdynia, albo też międzynarodowy, charakteryzował się niezwykle małym poziomem uszkodzeń towaru. Zatroszczymy się również o doskonałe planowanie zadań logistycznych.TRANS-EURO to porządna firma transportowa Gdynia. Posiadamy doskonałych ludzi mogących korzystać z najnowocześniejszego oprogramowania wykorzystanego właśnie do tego typu prac. Współpraca z naszą firmą to pewność, że dostawy będą docierały na czas, jak i równocześnie sama spedycja zdecydowanie nie będzie bardzo kosztowna. Też spedycja międzynarodowa Gdynia w tym przypadku nie będzie obarczona ogromnymi kosztami, a szybkość jej funkcjonowania sprawi, iż każda firma może się dynamicznie rozwijać. Oczywiście wszystkie usługi transportowe Gdynia będą w naszym przypadku niezwykle dobrze ubezpieczone. Pomimo tego że będziemy mogli pochwalić się naprawdę niską szkodowością, to równocześnie zdecydowanie nie oszczędzamy na zakupie polis ubezpieczeniowych odpowiedzialności przewoźnika. Warto jednakże oczywiście skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy dobrze opiszą zakres realizowanych przez nas prac. Pozostajemy firmą naprawdę elastyczną, jaka w każdym przypadku chce dopasować do wymagań swoich Klientów. Gwarantujemy także atrakcyjny poziom cen, dzięki któremu da się poważnie obniżyć koszty realizacji transportu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gdynia

Ogromne doświadczenie tej firmy, a także duże zaufanie na rynku, jest w głównej mierze skutkiem tego, że transport Gdynia będzie w naszym przypadku realizowany przez najlepszych pracowników. To nie tylko profesjonalni kierowcy, jednak również doświadczeni pracownicy odpowiedzialni za planowanie logistyki. Dobre zarządzanie przedsiębiorstwem sprawia dodatkowo, iż usługi transportowe Gdynia w naszym przypadku cechuje atrakcyjna cena. Nasi pracownicy w każdym przypadku z przyjemnością opiszą kompletną ofertę i pokażą, iż będziemy firmą, jakiej naprawdę można zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Gdynia
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Gdynia
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie