e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zielonka

Firma transportowa

Zielonka - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zielonka

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zielonka
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zielonka

W różnorodnych firmach do efektywnego działania niezbędny będzie transport różnorodnych towarów. Zdecydowanie nie zawsze będzie to proste dla konkretnej firmy, a więc niekiedy to zadanie musi zostać przekazane firmie zewnętrznej. W tego typu przypadku niezwykle ważne jest, by usługa związana z przewozem pozostawała na świetnym poziomie. Ta firma transportowa Zielonka może zająć się przewożeniem towarów zarówno na obszarze kraju, jak również poza jego granicami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na świadczenie pomocy na najwyższym poziomie, jak i w niezwykle uczciwej cenie. Zdecydowanie nie bez znaczenia staje się również profesjonalna oraz doświadczona kadra ludzi, jaka dba o to, by transport międzynarodowy Zielonka był realizowany zgodnie z wszystkimi normami i przepisami prawa. W takiej branży niezwykle ważna jest odpowiednia organizacja pracy, co pozwala na dowiezienie towarów w każdym przypadku na czas. Z tego powodu też tak spedycja międzynarodowa Zielonka, jak również cała logistyka jest tutaj na najlepszym poziomie, co będzie mogło zapewnić naszym klientom w głównej mierze solidność zrealizowania zlecenia. Przykładamy też dużą wagę do tego, aby wykonywane przez nas przewozy międzynarodowe Zielonka wyróżniały się niewielką szkodowością, a więc dajemy gwarancję, że powierzone nam towary zdecydowanie nie ulegną zniszczeniom w czasie dostaw. Mimo to dodatkowym zabezpieczeniem jest maksymalne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie opłacamy. Wszystko to powoduje, iż realizowane przez nas opcje są atrakcyjne pod względem jakości, sprawności funkcjonowania, a także wszelkich kosztów, jakie są z zadaniem związane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zielonka

Wiele czynników ma wpływ na wybranie idealnego partnera biznesowego. Przede wszystkim chodzi o jego możliwości i klasa świadczonych usług. Gdy chodzi o naszą firmę, to zarówno transport Zielonka, jak również logistyka odbywają się na doskonałym poziomie. Osiągalne jest to na przykład dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w tej branży, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie przystosować rodzaj usługi do preferencji swoich klientów. Jeśli chodzi o transport samochodowy Zielonka zarówno ów zagraniczny, jak również lokalny, to niezwykle ważna będzie punktualność. Dlatego właśnie doświadczona kadra ludzi dba o dobrą logistykę, a więc wszystko jest realizowane w taki sposób, żeby każdy z klientów dostał transport na czas. Specjalistyczne i całkowicie sprawne wozy również wpływają na wszystkie usługi transportowe Zielonka, a konkretnie na ich klasę oraz efektywność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre z produktów będą wymagać specjalistycznego traktowania w okresie ich przewozu. W związku z tym w naszej usłudze znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Zielonka, jaki zapewnia choćby przewożenie produktów spożywczych. Do tego, profesjonalna firma spedycyjna Zielonka pomimo świetnej klasy oferowanych usług oferuje je naszym klientom w niezwykle atrakcyjnych i uczciwych ofertach cenowych. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Zielonka. Na każdym etapie realizowanego zadania troszczymy się o przekazane nam produkty, co wyróżnia tę firmę małą szkodowością. Z pewnością będzie miało to także znaczenie w okresie wybrania usługodawcy. Z taką samą precyzją oraz zaangażowaniem będziemy podchodzić do każdego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zielonka

Stale unowocześniamy swoją flotę pojazdów, co gwarantuje pełne oferowanie usług na najlepszym poziomie. Próbujemy, by transport krajowy Zielonka był realizowany ekspresowo oraz z dbałością o powierzony naszej firmie towar, a to samo dotyczy dostaw zagranicznych. Doświadczona kadra ludzi troszczy się też o to, by spedycja Zielonka odbywała się na przejrzystych i przejrzystych warunkach. Przykładamy dużą uwagę do jakości, co będzie wpływało również na bezpieczeństwo przewożonych produktów. Dlatego choćby charakteryzujemy się niską szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zielonka
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zielonka
Wybierz miasto