e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Przasnysz

Firma transportowa

Przasnysz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Przasnysz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Przasnysz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Przasnysz

Maksymalnie bezpieczny oraz terminowy transport towarów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma oferuje usługi transportowe Przasnysz na najlepszym poziomie. Osiągalne jest to w głównej mierze w związku z tym, że posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, a do tego zawsze maksymalnie sprawną oraz profesjonalną flotę pojazdów oraz wykwalifikowaną kadrę ludzi. Wszystko to powoduje, iż w naszej firmie zarówno transport krajowy Przasnysz, jak również zagraniczny, realizowane są całkowicie sprawnie, jak i bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie poszczycić się małą szkodowością, a do tego kompleksowym ubezpieczeniem OC przewoźnika, które chroni przewożone produkty. Nowoczesny system gwarantuje pełne śledzenie transportu, a także na szybki i sprawny odbiór wszystkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Nowoczesna flota pojazdów gwarantuje transport drogowy Przasnysz na najwyższym poziomie. Mało tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem pojemności, pojazdy, co pozwala na przystosowanie usługi do konkretnych potrzeb naszych klientów. Zarówno przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Przasnysz wykonywane są przez profesjonalnych ludzi, jacy pomagają w dobraniu oferty do konkretnych potrzeb. Wszelkich informacji i wyjaśnień udzielają konsultanci w biurze obsługi klienta, gdzie każdy może w przypadku pytań się zgłaszać. Konkurencyjne warunki cenowe gwarantowane są tak stałym zleceniodawcom, jak również klientom wybierającym nasze usługi transportowe Przasnysz, jako jednorazowe zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Przasnysz

Obecnie sporo firm zapewnia podobne usługi, lecz w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie będzie miała jakość oraz szybkość oferowanych usług. W związku z tym właśnie profesjonalna firma spedycyjna Przasnysz świetnie będzie nadawała się do zrealizowania wszelkich prac związanych z przewożeniem towarów, będzie dotyczyło to tak przewozu na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Klasa świadczonych usług wynika po pierwsze z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej floty wozów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Przasnysz. Na każdym etapie służymy wsparciem i oferujemy doradztwo w sprawie dopasowania odpowiedniego pojazdu i czasu. Tym sposobem będziemy mogli zagwarantować, że przekazane nam dobra będą dowiezione na czas i w całości. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż oferujemy niską szkodowość, to jednakże nie w każdym przypadku będzie można uniknąć uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Przasnysz posiada pełne ubezpieczenia przewoźnika, jakie w razie wypadku pokryje wszystkie koszty oraz straty. Do każdej osoby będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy jest to regularny klient, bądź też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z naszych możliwości. Mamy świadomość faktu, iż niektóre towary wymagają specjalistycznego traktowania, z tego powodu też w propozycji posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Przasnysz, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z normami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju towarów w każdym przypadku zlecony transport Przasnysz pozostanie na wysokim poziomie, a do tego na czas. Wszystko to będzie można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, jaki umożliwia też szybki odbiór pełnej dokumentacji..

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Przasnysz

Od długiego czasu zajmujemy się transportem powierzonych towarów. Przez ów czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, jakie sprawiają, iż transport międzynarodowy Przasnysz będzie efektywny, a przy tym na najlepszym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest kadra pracowników, która troszczy się chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Przasnysz, a także na terenie kraju, odbywała się efektywnie i w każdym przypadku na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak również zdobyta wiedza umożliwiają naszej firmie także na zapewnianie konkurencyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Przasnysz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Przasnysz
Wybierz miasto