Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Przasnysz - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Przasnysz

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Przasnysz

Maksymalnie bezpieczny oraz terminowy transport towarów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma oferuje usługi transportowe Przasnysz na najlepszym poziomie. Osiągalne jest to w głównej mierze w związku z tym, że posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, a do tego zawsze maksymalnie sprawną oraz profesjonalną flotę pojazdów oraz wykwalifikowaną kadrę ludzi. Wszystko to powoduje, iż w naszej firmie zarówno transport krajowy Przasnysz, jak również zagraniczny, realizowane są całkowicie sprawnie, jak i bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie poszczycić się małą szkodowością, a do tego kompleksowym ubezpieczeniem OC przewoźnika, które chroni przewożone produkty. Nowoczesny system gwarantuje pełne śledzenie transportu, a także na szybki i sprawny odbiór wszystkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Nowoczesna flota pojazdów gwarantuje transport drogowy Przasnysz na najwyższym poziomie. Mało tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem pojemności, pojazdy, co pozwala na przystosowanie usługi do konkretnych potrzeb naszych klientów. Zarówno przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Przasnysz wykonywane są przez profesjonalnych ludzi, jacy pomagają w dobraniu oferty do konkretnych potrzeb. Wszelkich informacji i wyjaśnień udzielają konsultanci w biurze obsługi klienta, gdzie każdy może w przypadku pytań się zgłaszać. Konkurencyjne warunki cenowe gwarantowane są tak stałym zleceniodawcom, jak również klientom wybierającym nasze usługi transportowe Przasnysz, jako jednorazowe zadanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Przasnysz

Obecnie sporo firm zapewnia podobne usługi, lecz w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie będzie miała jakość oraz szybkość oferowanych usług. W związku z tym właśnie profesjonalna firma spedycyjna Przasnysz świetnie będzie nadawała się do zrealizowania wszelkich prac związanych z przewożeniem towarów, będzie dotyczyło to tak przewozu na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Klasa świadczonych usług wynika po pierwsze z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej floty wozów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Przasnysz. Na każdym etapie służymy wsparciem i oferujemy doradztwo w sprawie dopasowania odpowiedniego pojazdu i czasu. Tym sposobem będziemy mogli zagwarantować, że przekazane nam dobra będą dowiezione na czas i w całości. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż oferujemy niską szkodowość, to jednakże nie w każdym przypadku będzie można uniknąć uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Przasnysz posiada pełne ubezpieczenia przewoźnika, jakie w razie wypadku pokryje wszystkie koszty oraz straty. Do każdej osoby będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy jest to regularny klient, bądź też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z naszych możliwości. Mamy świadomość faktu, iż niektóre towary wymagają specjalistycznego traktowania, z tego powodu też w propozycji posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Przasnysz, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z normami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju towarów w każdym przypadku zlecony transport Przasnysz pozostanie na wysokim poziomie, a do tego na czas. Wszystko to będzie można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, jaki umożliwia też szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Przasnysz

Od długiego czasu zajmujemy się transportem powierzonych towarów. Przez ów czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, jakie sprawiają, iż transport międzynarodowy Przasnysz będzie efektywny, a przy tym na najlepszym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest kadra pracowników, która troszczy się chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Przasnysz, a także na terenie kraju, odbywała się efektywnie i w każdym przypadku na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak również zdobyta wiedza umożliwiają naszej firmie także na zapewnianie konkurencyjnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Przasnysz

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Przasnysz

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©