SPEDYCJA Sokołów Podlaski - Firma transportowa w Sokołowie Podlaskim

Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Sokołów Podlaski - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Sokołów Podlaski

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Sokołów Podlaski

Maksymalnie bezpieczny i terminowy transport towarów stanowi jedno z ważniejszych kryterium dla każdej firmy. Profesjonalna firma zapewnia usługi transportowe Sokołów Podlaski na najlepszym poziomie. Osiągalne stało się to przede wszystkim w związku z tym, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, jak i zawsze w pełni sprawną i solidną flotę pojazdów oraz doświadczoną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, że w naszej firmie zarówno transport krajowy Sokołów Podlaski, jak i zagraniczny, realizowane są maksymalnie sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie pochwalić się małą szkodowością, a przy tym pełnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie chroni przewożone towary. Specjalistyczny system gwarantuje pełne śledzenie dostaw, jak i na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentów związanych ze świadczoną przez nas usługą. Solidna flota pojazdów oferuje transport drogowy Sokołów Podlaski na najlepszym poziomie. Do tego, mamy różnorodne, pod kątem pojemności, wozy, co pozwala na przystosowanie możliwości do osobistych potrzeb naszych klientów. Zarówno przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Sokołów Podlaski prowadzone są przez doświadczonych pracowników, jacy mogą pomóc w dostosowaniu oferty do danych wymagań. Pełnych informacji oraz odpowiedzi udzielają konsultanci w biurze obsługi klientów, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłosić. Konkurencyjne oferty cenowe oferowane są tak stałym zleceniodawcom, jak i klientom wybierającym te usługi transportowe Sokołów Podlaski, jako jednorazowe zadanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Sokołów Podlaski

Dzisiaj dużo firm oferuje podobne usługi, ale w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie będzie miała klasa oraz szybkość oferowanych usług. W związku z tym właśnie nasza firma spedycyjna Sokołów Podlaski świetnie nadaje się do wykonania wszelkich prac powiązanych z transportowaniem produktów, dotyczy to tak dostaw na obszarze naszego kraju, jak i poza jego granicami. Jakość realizowanych usług wynika w głównej mierze z dużego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, jak również doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sokołów Podlaski. Na każdym etapie służymy wsparciem i doradzamy w sprawie dopasowania odpowiedniego wozu i czasu. Tym sposobem możemy zagwarantować, że powierzone naszej firmie produkty będą dostarczone na czas oraz bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy małą szkodowość, to jednak nie za każdym razem będzie można uniknąć uszkodzeń. Dlatego też profesjonalna firma transportowa Sokołów Podlaski posiada pełne ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęścia pokryje wszystkie koszty i poniesione straty. Do każdej osoby podchodzimy w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie to stały klient, bądź też przedsiębiorca okazjonalnie korzystający z naszych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania, z tego powodu też w usłudze posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Sokołów Podlaski, co daje możliwość na bezpieczne i zgodne z normami przewożenie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od typu towarów w każdym przypadku przekazany transport Sokołów Podlaski będzie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Całość będzie można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Sokołów Podlaski

Od wielu lat zajmujemy się dostawami powierzonych towarów. Przez owy czas stale unowocześnialiśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, które powodują, iż transport międzynarodowy Sokołów Podlaski jest sprawny, a przy tym na najdoskonalszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, która troszczy się choćby o to, by spedycja międzynarodowa Sokołów Podlaski, a także na terenie kraju, realizowana była sprawnie i w każdym przypadku na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak również ogromna wiedza pozwalają nam też na zapewnianie przystępnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Sokołów Podlaski

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Sokołów Podlaski

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©