e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sokołów Podlaski

Firma transportowa

Sokołów Podlaski - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sokołów Podlaski

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sokołów Podlaski
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sokołów Podlaski

Maksymalnie bezpieczny i terminowy transport towarów stanowi jedno z ważniejszych kryterium dla każdej firmy. Profesjonalna firma zapewnia usługi transportowe Sokołów Podlaski na najlepszym poziomie. Osiągalne stało się to przede wszystkim w związku z tym, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, jak i zawsze w pełni sprawną i solidną flotę pojazdów oraz doświadczoną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, że w naszej firmie zarówno transport krajowy Sokołów Podlaski, jak i zagraniczny, realizowane są maksymalnie sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie pochwalić się małą szkodowością, a przy tym pełnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie chroni przewożone towary. Specjalistyczny system gwarantuje pełne śledzenie dostaw, jak i na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentów związanych ze świadczoną przez nas usługą. Solidna flota pojazdów oferuje transport drogowy Sokołów Podlaski na najlepszym poziomie. Do tego, mamy różnorodne, pod kątem pojemności, wozy, co pozwala na przystosowanie możliwości do osobistych potrzeb naszych klientów. Zarówno przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Sokołów Podlaski prowadzone są przez doświadczonych pracowników, jacy mogą pomóc w dostosowaniu oferty do danych wymagań. Pełnych informacji oraz odpowiedzi udzielają konsultanci w biurze obsługi klientów, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłosić. Konkurencyjne oferty cenowe oferowane są tak stałym zleceniodawcom, jak i klientom wybierającym te usługi transportowe Sokołów Podlaski, jako jednorazowe zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sokołów Podlaski

Dzisiaj dużo firm oferuje podobne usługi, ale w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie będzie miała klasa oraz szybkość oferowanych usług. W związku z tym właśnie nasza firma spedycyjna Sokołów Podlaski świetnie nadaje się do wykonania wszelkich prac powiązanych z transportowaniem produktów, dotyczy to tak dostaw na obszarze naszego kraju, jak i poza jego granicami. Jakość realizowanych usług wynika w głównej mierze z dużego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, jak również doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sokołów Podlaski. Na każdym etapie służymy wsparciem i doradzamy w sprawie dopasowania odpowiedniego wozu i czasu. Tym sposobem możemy zagwarantować, że powierzone naszej firmie produkty będą dostarczone na czas oraz bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy małą szkodowość, to jednak nie za każdym razem będzie można uniknąć uszkodzeń. Dlatego też profesjonalna firma transportowa Sokołów Podlaski posiada pełne ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęścia pokryje wszystkie koszty i poniesione straty. Do każdej osoby podchodzimy w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie to stały klient, bądź też przedsiębiorca okazjonalnie korzystający z naszych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania, z tego powodu też w usłudze posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Sokołów Podlaski, co daje możliwość na bezpieczne i zgodne z normami przewożenie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od typu towarów w każdym przypadku przekazany transport Sokołów Podlaski będzie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Całość będzie można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sokołów Podlaski

Od wielu lat zajmujemy się dostawami powierzonych towarów. Przez owy czas stale unowocześnialiśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, które powodują, iż transport międzynarodowy Sokołów Podlaski jest sprawny, a przy tym na najdoskonalszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, która troszczy się choćby o to, by spedycja międzynarodowa Sokołów Podlaski, a także na terenie kraju, realizowana była sprawnie i w każdym przypadku na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak również ogromna wiedza pozwalają nam też na zapewnianie przystępnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sokołów Podlaski
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sokołów Podlaski
Wybierz miasto