e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łęczyca

Firma transportowa

Łęczyca - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łęczyca

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łęczyca
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łęczyca

Transport i logistyka stanowią w licznych firmach bardzo istotne elementy, w szczególności jak posiadamy sporą firmę handlową lub prowadzimy rozwiniętą sieć sklepów. By skorzystać z fachowych usług, za jakie nie należy płacić wielkich pieniędzy, najlepiej wybrać dokładnie tę firmę. Profesjonalna firma transportowa Łęczyca oferuje kompleksowe usługi, oferuje swoje fachowe wsparcie, jak i w każdym przypadku dopasowuje się do preferencji klientów. Mamy wiedzę i doświadczenie, aby zajmować się tak całą spedycją Łęczyca, jak i szeroko rozumianą logistyką, w zgodzie z potrzebami naszych Klientów. Transport realizujemy tak, by dostawy docierały sprawnie na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości a także regularności. Obsługujemy naturalnie nie tylko transport krajowy Łęczyca, lecz też zagraniczny, mając odpowiednie naczepy także do przewozów chłodniczych Łęczyca. Jesteśmy firmą która postawiła zdecydowanie nie tylko na szybkość funkcjonowania, jednak także na wysoki poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Łęczyca cechuje niezwykle niewielka szkodowość, a do tego mamy profesjonalne systemy do monitorowania dowolnej dostawy a także do sprawnego przesyłania dokumentacji po wykonaniu przewozu. Wszystkie usługi kierowane są nie tylko do takich firm, które potrzebują stałych dostaw różnych produktów. Jesteśmy w stanie zająć się również drobnymi zleceniami na przewóz, niezależnie od ich wielkości, w każdym przypadku zapewniając wysoki poziom satysfakcji. Należy po prostu skontaktować się z naszymi pracownikami, aby sprawdzić szczegóły usług oraz przekonać się o fakcie, że opłaca się naszej firmie zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łęczyca

Pewnie zastanawiacie się Państwo, z jakiego powodu to właśnie naszej ofercie warto okazać swoje zaufanie oraz co sprawia, że cieszymy się tak pokaźnym powodzeniem w branży. Najistotniejsze będzie w naszej firmie na pewno fakt, że zarówno transport międzynarodowy Łęczyca, jak i krajowy, wykonywany będzie z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Posiadamy doskonałych kierowców, nowoczesny tabor pojazdów, pełne ubezpieczenia OC, jak i dobre systemy komputerowe, dzięki którym szybko możemy zająć się także logistyką. Choć usługi transportowe Łęczyca w naszym przypadku cechuje bardzo niska szkodowość, to jednakże mamy świadomość tego, że zawsze będzie mogło dojść do licznych zdarzeń losowych. Mamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, które w razie kłopotów maksymalnie zrekompensują firmom powstałe straty. Firma transportowa Łęczyca nie boi się do tego jakichkolwiek zleceń. Możemy podjąć się tak drobnych usług transportu a także spedycji Łęczyca, jak również możemy zająć się zleceniami dużo poważniejszymi, na dużą skalę, w których niezwykle ważna jest dobra organizacja pracy. Staramy się sprostać potrzebom nawet mocno wymagających osób, dostosowując usługi do konkretnych wymagań oraz jednocześnie w każdym przypadku gwarantując przystępne ceny. Najlepiej przekonać się chociażby dziś o fakcie, iż nasza firma spedycyjna Łęczyca będzie dobrym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój firmy stanie się faktem. Zapraszamy do skontaktowania się z profesjonalnymi konsultantami. Z przyjemnością skrupulatnie opiszemy wszelkie szczegóły naszych prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łęczyca

W naszej firmie główna misja stanowi ułatwianie rozwijania się każdej firmie, bez znaczenia dla skali oraz zasięgu. Spedycja międzynarodowa Łęczyca w tym wydaniu oferuje terminowość wszystkich dostaw, poczucie bezpieczeństwa w czasie ich transportu, jak i świetnie przygotowaną logistykę, która pozytywnie zaskoczy każdego. Mimo tego wszystkiego transport Łęczyca z taką pomocą nie stanie się wyjątkowo drogi. Elastycznie dopasujemy się do każdego zlecenia, zaoferujemy wiele swoich porad i w głównej mierze zatroszczymy się o to, aby transport w firmie był realizowany perfekcyjnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łęczyca
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łęczyca
Wybierz miasto