e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lubsko

Firma transportowa

Lubsko - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubsko

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lubsko
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lubsko

Szybkość działania licznych firm w dużej mierze zależy od odpowiedniej logistyki dostaw. Mając rozproszoną firmę lub mając biznes o charakterze handlowym opłaca się korzystać z usług profesjonalistów, którzy mogą zająć się zadaniami spedycyjnymi. W tym przypadku spedycja Lubsko realizowana będzie nie tylko ekspresowo oraz w zgodzie z najlepszymi standardami, lecz również dodatkowo za naprawdę atrakcyjne pieniądze. Jesteśmy firmą, która zawsze profesjonalnie podchodziła do swojej pracy, inwestując w specjalistyczne oprogramowanie spedycyjne, dobre wozy a także w zespół profesjonalnych ludzi. Transport drogowy Lubsko wykonujemy tak na terenie naszego kraju, jak również poza jego granicami. Dla naszej firmy nie ma wyzwań, z którymi nie będziemy mogli sobie poradzić. Posiadamy także specjalistyczne naczepy, z jakich użyciem ekspresowo realizujemy transport chłodniczy Lubsko. By poznać pełne możliwości najrozsądniej już teraz skontaktować się z świetnymi konsultantami. Nowoczesna firma spedycyjna Lubsko w pełni indywidualnie podchodzi do każdego własnego klienta. Trudnimy się nie tylko samym przewozem, jednak także szeroko zakrojoną logistyką, zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami. Dzięki temu transport Lubsko zawsze dotrze na czas, ryzyko zniszczenia jest minimalne, a cena w każdym przypadku naprawdę konkurencyjna. Z nami każda firma może się niezwykle dynamicznie rozwijać. Z pewnością zajmiemy się zadaniami logistycznymi, spedycją oraz zawsze zapewnimy swoje wsparcie, dzięki któremu każda firma będzie funkcjonowała dużo efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lubsko

Przedsiębiorcy mający biznesy o bardzo szerokim zasięgu bez wątpienia świetnie wiedzą, jak istotne jest sprawne realizowanie dostaw. Dla naszej firmy transport międzynarodowy Lubsko nie ma żadnych tajemnic i w związku z tym opłaca się naszej firmie zaufać. Jesteśmy zespołem specjalistów mających najlepszych pracowników w branży. Posiadamy dodatkowo rozbudowaną flotę pojazdów, jakie prowadzone są przez świetnych kierowców. Warto skorzystać z takiej oferty jednakże także w związku z tym, iż firma transportowa Lubsko może poszczycić się niezwykle niską szkodowością dostaw, także jeżeli będą one wykonywane na niezwykle dalekich trasach. Naturalnie małe ryzyko uszkodzenia produktów nie oznacza, że absolutnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Posiadamy kompletne polisy OC na niezwykle wysokie wartości, dzięki jakim w sytuacji jakichkolwiek problemów wszyscy klienci będą mogli liczyć na kompletne rekompensaty finansowe. Naturalnie identycznie szybko i profesjonalnie będzie u nas zapewniany transport krajowy Lubsko. Posiadamy nowoczesne systemy do planowania transportu, systemy umożliwiające szybkie przesyłanie dokumentów i kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najlepszym wyjściem na to, aby poznać jak funkcjonuje transport samochodowy Lubsko w naszym przypadku jest zwyczajnie skontaktowanie się z doświadczonymi pracownikami. W czasie rozmowy telefonicznej udzielimy wyjaśnień na wszelkie pytania, zaoferujemy swoje rozwiązania, jak i przygotujemy dobrą wycenę oferty. Zacznij od kontaktu z naszą firmą nawet dziś oraz poznaj nasze naprawdę szerokie możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubsko

Od samego początku chcemy, jak tylko możemy, aby zapewniać usługi na najdoskonalszym możliwym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Lubsko z tą ofertą będzie nie tylko szybka i zupełnie bezproblemowa, jednak również stosunkowo niedroga. W każdym przypadku naprawdę chcemy, aby usługi transportowe Lubsko dopasować do osobistych preferencji. Stawialiśmy do tego na dynamiczny rozwój, realizując inwestycje w nowoczesne narzędzia oraz profesjonalne pojazdy, a do tego mając najświetniejszych na rynku pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lubsko
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lubsko
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie