e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piekary Śląskie

Firma transportowa

Piekary Śląskie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piekary Śląskie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Profesjonalne zajęcie się transportem powierzonych towarów będzie naprawdę istotne. Ta firma zajmuje się takimi usługami od wielu lat, a w owym okresie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie oraz wiedzę związaną z usługami. Tym samy tak transport międzynarodowy Racibórz, jak również na terenie naszego kraju, wykonywany jest z dbałością oraz rzetelnością. Nowoczesna flota pojazdów, a także doświadczona kadra kierowców spełnia wysokie wymagania każdego klienta. Na pewno dla licznych osób nie bez zaznaczenia stanie się również to, iż do minimum ograniczyliśmy formalności, a umowa spisywana z naszą firmą jest uczciwa oraz przejrzysta. Nasza firma transportowa Racibórz do dowolnego zlecenia podchodzi w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najodpowiedniejsze przystosowanie wielkości pojazdu, jak również trasy oraz czasu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre dobra będzie należało w bezpieczny sposób przewozić, żeby nie uległy uszkodzeniu lub też zepsuciu. Dlatego oferta tej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Racibórz, dzięki czemu zajmujemy się na przykład transportem wszelkiego rodzaju towarów spożywczych. W tej ofercie tak planowanie logistyki, jak i spedycja Racibórz zarządzane są przez profesjonalnych oraz doświadczonych pracowników. Ma to przełożenie na klasę i efektywność świadczonych usług. Wiemy, jak istotne będzie dowożenie towarów w ustalone miejsce na czas, dlatego właśnie transport drogowy Racibórz w przypadku naszej firmy będzie zarządzany tak, aby zawsze dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Z pewnością każdy chce powierzyć własne towary jedynie doświadczonym oraz uczciwym partnerom biznesowym. Dlatego będzie mogło okazać się, iż ze względu na różne oferty bardzo trudno wybrać tę właściwą. Profesjonalna firma spedycyjna Racibórz od wielu lat zapewnia usługi związane z dostawami, jednak także i planowaniem logistyki. Dzięki temu mamy po pierwsze ogromne doświadczenie, a także potrzebną wiedzę z zakresu takich prac. Zdecydowanie nie bez znaczenia bez wątpienia stanie się też to, że w przypadku naszej oferty logistyka i spedycja Racibórz odbywają się wyłącznie z zastosowaniem profesjonalnych a także całkowicie sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Racibórz. W przypadku wielu zleceniodawców duże znaczenie ma także cena, i my gwarantujemy konkurencyjny cennik. Naturalnie jednak mniejsza cena zdecydowanie nie jest oferowana kosztem doskonałej jakości realizowanej usługi. Mało tego do minimum zmniejszyliśmy wszystkie formalności, co powoduje, iż umowa będzie przejrzysta a także na satysfakcjonujących warunkach. Dysponujemy też doskonałym systemem informatycznym który umożliwia śledzenie na bieżąco przekazanego nam towaru. System ten służy też do łatwego oraz komfortowego przesyłania dokumentacji do zleceniodawcy bezpośrednio po przeprowadzeniu przez nas usługi. Dzięki temu wszystkiemu spedycja międzynarodowa Racibórz, jak i lokalna, odbywa się nie tylko sprawnie, ale w głównej mierze pod całkowitą kontrolą naszych Klientów. Doświadczeni pracownicy i dobra flota pojazdów powodują, iż realizowany przez nas transport krajowy Racibórz charakteryzuje się niewielką szkodowością, lecz pomimo tego przewożone towary zabezpieczone są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Profesjonalna firma trudni się przewozem od długiego czasu. Mimo wielkiego doświadczenia staramy się nieustannie zwiększać własne kompetencje, aby realizowany przez nas transport Racibórz zawsze był na możliwie najdoskonalszym poziomie. Dlatego właśnie stawiamy na zadowolenie swoich klientów. W naszej propozycji wszelkie usługi transportowe Racibórz wykonywane są poprzez nowoczesne i bezpieczne wozy, jak również przez profesjonalnych kierowców. Tym samym usługi świadczone będą efektywnie oraz szybko, a jednocześnie zdecydowanie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piekary Śląskie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piekary Śląskie
Wybierz miasto