Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

Sanok



Oferta

transport międzynarodowy - Sanok

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Sanok

W przypadku wielu firm przewóz towarów staje się niezbędny do całkowitego świadczenia usług. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się ich przewożeniem. W tej sytuacji potrzebna staje się firma, dla której przewozy międzynarodowe Sanok to istotna część usług. Profesjonalna firma zapewnia dokładnie tego rodzaju usługi, a co więcej robimy je na naprawdę wysokim poziomie. Wpływ na to ma w głównej mierze duże doświadczenie, jak również nowoczesna flota pojazdów, a także wykwalifikowany oraz fachowy personel. Dzięki temu wszystkiemu zarówno logistyka jak i spedycja Sanok utrzymują dobry poziom, przy równoczesnych konkurencyjnych cenach dla wszystkich klientów. Ponieważ dużą uwagę będziemy przykładać na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług, to wyróżniamy się niską szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z faktu, że transport międzynarodowy Sanok, a także ten na obszarze naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia towarów, z tego powodu właśnie mamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które w razie wypadku zwraca wszystkie powstałe koszty wszystkim klientom. Oprócz tego, spedycja międzynarodowa Sanok to ogromna odpowiedzialność również ze względu na czas, ponieważ wszystkie transporty mają swój termin, którego nasza profesjonalna firma nigdy nie przekracza. Jednym słowem usługi transportowe Sanok, jakie realizujemy, to gwarancja jakości, punktualności i najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za naprawdę przystępną oraz konkurencyjną ofertę cenową. Kolejną zaletą będzie to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Sanok

Stając przed koniecznością wybrania firmy, która zajmie się usługą związaną z dostawami, sporo osób ma problem z znalezieniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać właśnie te usługi, o tym szybko postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Sanok trudni się takiego typu usługami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło naszej firmie na unowocześnienie a także usprawnienie realizowanych usług. Do tego, wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia realizowanie usług na najwyższym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Sanok do każdej osoby podchodzi w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sanok. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre towary będą wymagać specjalistycznego traktowania w okresie przewozu. W związku z tym właśnie w naszej usłudze znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Sanok. Niezależnie od tego, czy realizujemy usługi stałym klientom, albo też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem wykonujemy swoje zadania w pełni a także na wysokim poziomie. Dzięki temu wszystkiemu realizowany przez naszą firmę transport Sanok wykonywany jest na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych cenach. Jest to na pewno ważne kryterium przy wyborze naszef firmy. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z naszą propozycją. W przypadku jakichkolwiek pytań, albo wątpliwości pracownicy z biura obsługi klienta z chęcią udzielą odpowiedzi. Będzie pozwalało to także na dostosowanie usługi do danych potrzeb.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Sanok

Ekspresowy, terminowy jak również maksymalnie bezpieczny transport produktów jest bardzo ważny dla każdego przedsiębiorcy. Z tego powodu właśnie ta firma regularnie zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia swoją flotę pojazdów. Tym samym tak spedycja Sanok, jak i planowanie logistyki są na świetnym poziomie. Do każdego zlecenia będziemy podchodzić z równą starannością i uwagą, bez znaczenia dla tego, czy będzie dotyczyło to transportu na obszarze polski, bądź też za jego granicę. Troszczymy się także o zadowolenie naszych klientów, dlatego w tym przypadku transport krajowy Sanok realizowany jest w dobrych ofertach cenowych.

Kontakt

transport międzynarodowy - Sanok

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Sanok

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miasto



Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©