e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sanok

Firma transportowa

Sanok - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sanok

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sanok
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sanok

W przypadku wielu firm przewóz towarów staje się niezbędny do całkowitego świadczenia usług. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się ich przewożeniem. W tej sytuacji potrzebna staje się firma, dla której przewozy międzynarodowe Sanok to istotna część usług. Profesjonalna firma zapewnia dokładnie tego rodzaju usługi, a co więcej robimy je na naprawdę wysokim poziomie. Wpływ na to ma w głównej mierze duże doświadczenie, jak również nowoczesna flota pojazdów, a także wykwalifikowany oraz fachowy personel. Dzięki temu wszystkiemu zarówno logistyka jak i spedycja Sanok utrzymują dobry poziom, przy równoczesnych konkurencyjnych cenach dla wszystkich klientów. Ponieważ dużą uwagę będziemy przykładać na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług, to wyróżniamy się niską szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z faktu, że transport międzynarodowy Sanok, a także ten na obszarze naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia towarów, z tego powodu właśnie mamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które w razie wypadku zwraca wszystkie powstałe koszty wszystkim klientom. Oprócz tego, spedycja międzynarodowa Sanok to ogromna odpowiedzialność również ze względu na czas, ponieważ wszystkie transporty mają swój termin, którego nasza profesjonalna firma nigdy nie przekracza. Jednym słowem usługi transportowe Sanok, jakie realizujemy, to gwarancja jakości, punktualności i najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za naprawdę przystępną oraz konkurencyjną ofertę cenową. Kolejną zaletą będzie to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sanok

Stając przed koniecznością wybrania firmy, która zajmie się usługą związaną z dostawami, sporo osób ma problem z znalezieniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać właśnie te usługi, o tym szybko postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Sanok trudni się takiego typu usługami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło naszej firmie na unowocześnienie a także usprawnienie realizowanych usług. Do tego, wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia realizowanie usług na najwyższym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Sanok do każdej osoby podchodzi w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sanok. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre towary będą wymagać specjalistycznego traktowania w okresie przewozu. W związku z tym właśnie w naszej usłudze znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Sanok. Niezależnie od tego, czy realizujemy usługi stałym klientom, albo też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem wykonujemy swoje zadania w pełni a także na wysokim poziomie. Dzięki temu wszystkiemu realizowany przez naszą firmę transport Sanok wykonywany jest na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych cenach. Jest to na pewno ważne kryterium przy wyborze naszef firmy. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z naszą propozycją. W przypadku jakichkolwiek pytań, albo wątpliwości pracownicy z biura obsługi klienta z chęcią udzielą odpowiedzi. Będzie pozwalało to także na dostosowanie usługi do danych potrzeb.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sanok

Ekspresowy, terminowy jak również maksymalnie bezpieczny transport produktów jest bardzo ważny dla każdego przedsiębiorcy. Z tego powodu właśnie ta firma regularnie zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia swoją flotę pojazdów. Tym samym tak spedycja Sanok, jak i planowanie logistyki są na świetnym poziomie. Do każdego zlecenia będziemy podchodzić z równą starannością i uwagą, bez znaczenia dla tego, czy będzie dotyczyło to transportu na obszarze polski, bądź też za jego granicę. Troszczymy się także o zadowolenie naszych klientów, dlatego w tym przypadku transport krajowy Sanok realizowany jest w dobrych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sanok
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sanok
Wybierz miasto