e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zabrze

Firma transportowa

Zabrze - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zabrze

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zabrze
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zabrze

Odpowiednie zajmowanie się przewożeniem powierzonych produktów będzie niezwykle ważne. Profesjonalna firma zajmuje się tym od wielu lat, a w owym czasie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. W ten sposób tak transport międzynarodowy Zabrze, jak i na obszarze polski, realizowany jest z dbałością oraz starannością. Nowoczesna flota wozów, jak również wykwalifikowana kadra naszych kierowców spełnia ogromne oczekiwania każdej osoby. Na pewno dla wielu nie bez zaznaczenia stanie się również to, że do absolutnego minimum zmniejszyliśmy formalności, natomiast umowa spisywana z naszą firmą jest jasna oraz przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Zabrze do każdego zadania będzie podchodzić indywidualnie, co pozwala na jak najdoskonalsze dopasowanie wielkości wozu, jak również trasy i terminu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty trzeba będzie w bezpieczny sposób przewozić, żeby nie uległy zniszczeniu bądź też zepsuciu. W związku z tym propozycja tej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Zabrze, dzięki czemu możemy zająć się na przykład przewożeniem wszelakiego typu towarów spożywczych. W tej firmie zarówno planowanie logistyki, jak i spedycja Zabrze organizowane są przez profesjonalnych i doświadczonych ludzi. Przekłada się to na jakość oraz sprawność realizowanych usług. Wiemy, jak istotne będzie dowożenie produktów w wyznaczone miejsce na czas, w związku z czym właśnie transport drogowy Zabrze w wykonaniu naszej firmy jest realizowany tak, by zawsze dotrzymywać wszystkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zabrze

Każdy z nas chce powierzyć własne produkty wyłącznie doświadczonym i pewnym firmom. Z tego powodu może okazać się, że ze względu na przeróżne oferty niełatwo wybrać taką idealną. Nasza firma spedycyjna Zabrze od wielu lat oferuje usługi powiązane z dostawami, jednak również i planowaniem logistyki. W ten sposób posiadamy przede wszystkim spore doświadczenie, a także potrzebną wiedzę z zakresu tych usług. Nie bez znaczenia na pewno stanie się również to, iż w przypadku naszej firmy logistyka i spedycja Zabrze odbywają się wyłącznie z wykorzystaniem nowoczesnych i całkowicie sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Zabrze. Dla wielu zleceniodawców duże znaczenie ma również cena, i my oferujemy konkurencyjny cennik. Naturalnie jednak przystępniejsza cena zdecydowanie nie odbywa się kosztem doskonałej jakości świadczonej usługi. Oprócz tego do absolutnego minimum zmniejszyliśmy wszelkie formalności, co sprawia, że umowa będzie przejrzysta a także na satysfakcjonujących warunkach. Dysponujemy też nowoczesnym systemem elektronicznym, jaki zapewnia śledzenie na bieżąco przekazanego nam towaru. System informatyczny ten służy też do łatwego i komfortowego zwrotu dokumentacji do klienta natychmiast po wykonaniu przez naszą firmę usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Zabrze, a także lokalna, wykonywana jest nie tylko sprawnie, jednak przede wszystkim pod całkowitą kontrolą naszych Klientów. Dobrzy pracownicy i nowoczesna flota wozów powodują, iż realizowany przez naszą firmę transport krajowy Zabrze charakteryzuje się niewielką szkodowością, lecz pomimo tego przewożone produkty chronione są ubezpieczeniem OC przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zabrze

Profesjonalna firma trudni się przewozem od długiego czasu. Pomimo ogromnego doświadczenia staramy się nieustannie zwiększać swoje kwalifikacje, aby gwarantowany przez naszą firmę transport Zabrze za każdym razem był na możliwie najdoskonalszym poziomie. Z tego powodu właśnie postawiliśmy na zadowolenie swoich klientów. W naszej ofercie wszelkie usługi transportowe Zabrze wykonywane są przez specjalistyczne oraz bezpieczne pojazdy, jak i przez wykwalifikowanych kierowców. Dzięki temu usługi realizowane są sprawnie i szybko, a równocześnie maksymalnie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zabrze
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zabrze
Wybierz miasto