e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Goleniów

Firma transportowa

Goleniów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Goleniów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Goleniów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Goleniów

Na szybkość działania przedsiębiorstwa będzie miało wpływ naturalnie sporo różnorodnych rzeczy, jednak nierzadko jednym z takich ważniejszych jest sprawne działanie skomplikowanego procesu dostaw. Dobrze przygotowana spedycja Goleniów stanowi ważny element, o jaki niezwykle profesjonalnie oraz za atrakcyjne pieniądze będzie mogła zadbać nasza fachowa firma. Oferujemy nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Goleniów, lecz również możemy zająć się przewozami po lokalnych drogach, gwarantując w dowolnym przypadku największy poziom terminowości, własne pełne wsparcie, a do tego atrakcyjną cenę. Niezwykle staramy się, aby sprostać potrzebom wszystkich Klientów. Właśnie dlatego jesteśmy firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań i przyjmująca świetnych specjalistów, jacy w każdym przypadku służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w pojazdy, z jakich pomocą realizujemy zlecenia na transport drogowy Goleniów zgodnie z najwyższymi standardami. Realizujemy także transport chłodniczy Goleniów, posiadając dobrze dostosowane przyczepy, które gwarantują, że łatwo psujące się produkty dotrą na miejsce w doskonałym stanie. By bardzo skrupulatnie poznać pełne możliwości, warto chociażby dzisiaj skontaktować się z naszymi profesjonalnymi pracownikami. Fachowa firma transportowa Goleniów dokładnie omówi wszelkie wykonywane usługi, zajmie się wyceną zlecenia, a przy tym w głównej mierze zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki jakiej w pełni będzie można powierzyć specjalistom zlecenia spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z tą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Goleniów

Oczywistym jest fakt, iż wybór odpowiedniego partnera biznesowego, który będzie zajmować się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Goleniów lub lokalną, jak i logistyką, nie jest zadaniem łatwym. Powiązane będzie to z faktem, iż nie zawsze posiadamy gwarancję co do tego, że firma, której chcemy okazać własne zaufanie, naprawdę profesjonalnie będzie podchodzić do usług. W naszym przypadku tych wątpliwości jednakże z pewnością nie spotka się. Firma spedycyjna Goleniów funkcjonuje już od wielu długich lat i z tego powodu cieszy się stale rosnącym gronem bardzo zadowolonych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami Polski. Nie tylko mamy nowoczesne wozy, jednak też ekipę bardzo profesjonalnych kierowców, jacy zatroszczą się o to, by podczas realizowania transportu nie było niemiłych problemów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Goleniów z pewnością możemy pochwalić się jednym z najniższych poziomów uszkodzeń towaru. W tym przypadku naprawdę nie trzeba bać się o zniszczenie produktów, a przy tym jeśli już pojawi się pewna niemiła sytuacja, to posiadamy pełne polisy OC. Te usługi transportowe Goleniów będą do tego naprawdę kompleksowe. Trudnimy się nie tylko samą spedycją, jednak także i logistyką, świetnie przygotowując dostawy, za co odpowiedzialni są profesjonalni ludzie mogący korzystać z najlepszych narzędzi. Najlepiej już w tej chwili przekonać się na własnej skórze o fakcie, że z nami realizacja transportu nie tylko stanie się bezproblemowa, lecz i bardzo tania. Nasi ludzie z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Goleniów

Podstawowa misja, jaka została postawiona przed naszą firmą, to wynoszenie usług transportu krajowego Goleniów na absolutnie nowy, bardzo wysoki poziom. Zrealizowaliśmy ten cel poprzez nieustanne inwestycje w firmę, zatrudnianie najdoskonalszych kierowców, kupno profesjonalnych wozów i najlepszego oprogramowania do planowania logistyki. Transport Goleniów staje się tym sposobem dużo efektywniejszy, jednak równocześnie nie będzie on kosztował wielkich pieniędzy. Warto już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, że pozostajemy firmą, jakiej zdecydowanie można zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Goleniów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Goleniów
Wybierz miasto