e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Żyrardów

Firma transportowa

Żyrardów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żyrardów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Żyrardów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Żyrardów

W licznych przedsiębiorstwach do sprawnego funkcjonowania niezbędny będzie transport różnych towarów. Nie zawsze będzie to proste dla danej firmy, i czasami owo zadanie powinno zostać zlecone firmie zewnętrznej. W tego typu sytuacji niezwykle istotne będzie, by usługa związana z transportem była na doskonałym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Żyrardów może zająć się transportem towarów zarówno na terenie polskim, jak i za granicą. Nasze duże doświadczenie umożliwia świadczenie usług na najświetniejszym poziomie, a do tego wszystkiego w bardzo przystępnej cenie. Nie bez znaczenia staje się także profesjonalna a także doświadczona kadra pracowników, która troszczy się o to, by transport międzynarodowy Żyrardów był wykonywany w zgodzie z wszelkimi standardami oraz przepisami prawa. W takiej branży naprawdę ważna jest dobra organizacja pracy, co daje możliwość na dostarczenie produktów oczywiście na czas. Dlatego też tak spedycja międzynarodowa Żyrardów, jak i cała logistyka będzie tutaj na najwyższym poziomie, co będzie mogło zagwarantować naszym klientom przede wszystkim solidność wykonania zlecenia. Przykładamy też ogromną wagę do tego, aby wykonywane przez nas przewozy międzynarodowe Żyrardów charakteryzowały się małą szkodowością, przez co dajemy gwarancję, że przekazane nam produkty zdecydowanie nie ulegną uszkodzeniom w okresie transportu. Mimo to kolejnym zabezpieczeniem będzie pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie opłacamy. Wszystko to powoduje, iż oferowane przez naszą firmę opcje są konkurencyjne pod względem jakości, sprawności funkcjonowania, jak i wszelkich kosztów, które są z zadaniem powiązane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Żyrardów

Wiele czynników będzie miało wpływ na wybranie idealnego partnera biznesowego. Po pierwsze ważne będą jego możliwości i jakość oferowanych usług. Jeżeli chodzi o tę firmę, to zarówno transport Żyrardów, jak również logistyka realizowane są na wysokim poziomie. Możliwe jest to między innymi dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w naszej branży, bowiem dzięki temu jesteśmy w stanie przystosować typ usługi do preferencji swoich klientów. Jeżeli będzie to transport samochodowy Żyrardów tak ten międzynarodowy, jak i lokalny, to bardzo istotna staje się punktualność. Dlatego właśnie wykwalifikowana kadra pracowników dba o pełną logistykę, a więc wszystko jest organizowane tak, żeby każdy z klientów dostał transport o czasie. Specjalistyczne i maksymalnie zadbane samochody również mają wpływ na wszystkie usługi transportowe Żyrardów, natomiast w pełni na ich klasę i szybkość. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre z towarów będą wymagać specjalnego traktowania w okresie ich przewozu. Dlatego w tej ofercie znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Żyrardów, który umożliwia między innymi transportowanie towarów spożywczych. Do tego, nasza firma spedycyjna Żyrardów mimo wysokiej jakości oferowanych usług oferuje je klientom w bardzo przystępnych oraz uczciwych ofertach cenowych. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Żyrardów. Na dowolnym etapie wykonywanego zadania dbamy o powierzone nam towary, co wyróżnia naszą firmę małą szkodowością. Na pewno będzie miało to również znaczenie w trakcie wybrania usługodawcy. Z identyczną precyzją i zaangażowaniem będziemy podchodzić do dowolnego zlecenia.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żyrardów

Nieustannie unowocześniamy swoją flotę, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Staramy się, aby transport krajowy Żyrardów był realizowany sprawnie oraz z dbałością o przekazany naszej firmie towar, a to samo będzie dotyczyło transportów zagranicznych. Profesjonalna kadra pracowników dba też o to, żeby spedycja Żyrardów realizowana była na przejrzystych i przejrzystych warunkach. Przykładamy sporą uwagę do jakości, co ma wpływ też na poziom bezpieczeństwa transportowanych produktów. Dlatego na przykład charakteryzujemy się niewielką szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Żyrardów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Żyrardów
Wybierz miasto