e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nowa Sól

Firma transportowa

Nowa Sól - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowa Sól

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nowa Sól
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nowa Sól

Szybkość funkcjonowania licznych firm w dużej mierze zależy od dobrej logistyki dostaw. Prowadząc rozproszoną firmę czy posiadając biznes typowo handlowy warto korzystać z usług specjalistów, którzy mogą zająć się zadaniami spedycyjnymi. W tym przypadku spedycja Nowa Sól wykonywana jest nie tylko szybko i zgodnie z najnowszymi standardami, jednak także dodatkowo za bardzo rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, która od początku fachowo podchodziła do własnej pracy, inwestując w specjalistyczne rozwiązania technologiczne, najlepsze wozy i w grupę świetnych pracowników. Transport drogowy Nowa Sól wykonujemy zarówno na terenie Polski, jak i poza jego granicami. Dla naszej firmy nie będzie wyzwań, z jakimi nie możemy sobie poradzić. Posiadamy również specjalistyczne przyczepy, z których użyciem szybko realizujemy transport chłodniczy Nowa Sól. Żeby poznać nasze możliwości warto nawet dzisiaj skontaktować się z świetnymi pracownikami. Solidna firma spedycyjna Nowa Sól w pełni indywidualnie podchodzi do każdego własnego klienta. Zajmujemy się naturalnie nie tylko samym transportem, jednak także szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dziś obowiązującymi standardami. W efekcie transport Nowa Sól zawsze dociera na czas, ryzyko uszkodzenia jest minimalne, a cena w każdym przypadku niezwykle atrakcyjna. Z naszą pomocą każda firma może się naprawdę sprawnie rozbudowywać. Z pewnością zajmiemy się logistyką, spedycją i w każdym przypadku zapewnimy swoje wsparcie, dzięki któremu dowolna firma będzie działała dużo efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nowa Sól

Przedsiębiorcy mający biznesy o bardzo szerokim zasięgu na pewno świetnie wiedzą, jak istotne staje się sprawne wykonywanie dostaw. Dla naszej firmy transport międzynarodowy Nowa Sól nie ma żadnych tajemnic i dlatego warto naszej firmie okazać zaufanie. Jesteśmy zespołem specjalistów mających najlepszych pracowników w branży. Posiadamy do tego rozbudowaną bazę samochodów, które prowadzone są przez świetnych kierowców. Warto skorzystać z naszej pomocy jednak także z tego powodu, że firma transportowa Nowa Sól może poszczycić się naprawdę niewielką szkodowością dostaw, także gdy są one realizowane na bardzo odległych trasach. Naturalnie niskie ryzyko zniszczenia towaru nie będzie oznaczało, że zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Mamy pełne ubezpieczenia OC na niezwykle wysokie wartości, dzięki którym w sytuacji poważnych problemów nasi klienci mogą liczyć na duże odszkodowania finansowe. Naturalnie identycznie szybko oraz rzetelnie będzie u nas zapewniany transport krajowy Nowa Sól. Posiadamy doskonałe systemy do planowania dostaw, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentacji a także kontrolowanie spedycji na dowolnym jej etapie. Najrozsądniejszym sposobem na to, by poznać w jaki sposób działa transport samochodowy Nowa Sól w tym przypadku będzie zwyczajnie skontaktowanie się z doświadczonymi pracownikami. W trakcie rozmowy telefonicznej udzielimy wyjaśnień na wszystkie zapytania, zaproponujemy własne rozwiązania, jak i przygotujemy atrakcyjną wycenę oferty. Skontaktuj się z naszą firmą nawet dziś oraz sprawdź nasze niezwykle szerokie możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowa Sól

Od samego początku chcemy, jak tylko możemy, aby zapewniać możliwości na najlepszym możliwym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Nowa Sól z naszą usługą będzie nie tylko szybka oraz zdecydowanie bezproblemowa, lecz także bardzo tania. Zawsze naprawdę staramy się, żeby usługi transportowe Nowa Sól przystosować do indywidualnych potrzeb. Postawiliśmy dodatkowo na szybki rozwój, inwestując w specjalistyczne narzędzia oraz świetne wozy, a przy tym przyjmując najlepszych na rynku ludzi.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nowa Sól
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nowa Sól
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie