e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Iława

Firma transportowa

Iława - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Iława

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Iława
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Iława

Sprawy spedycyjne w firmach oczywiście muszą być realizowane przez dobrych specjalistów. Będzie to sprawa niesłychanie istotna, jaka będzie miała ogromny wpływ na sprawność funkcjonowania każdego biznesu. Kiedy transporty przywożone są nieterminowo, a dużo produktów uszkadza się w czasie transportu to firma traci zdecydowanie nie tylko na finansach, jednak również na swoim dobrym wizerunku. Nasza firma transportowa Iława dobrze jednak zatroszczy się o to, aby do tych sytuacji absolutnie nie dochodziło. Nie tylko zatrudniamy ekipę świetnych specjalistów, jednak również mamy odpowiednie narzędzia do planowania transportów, jak również specjalistyczne pojazdy. Zajmujemy się tym samym nie tylko samą spedycją Iława, ale też szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi, zapewniając fachowe podejście i dobre ceny. Wykonujemy zarówno transport krajowy Iława, jak również ten zagraniczny, gwarantując najmniejszy osiągalny poziom szkodowości. Ważnym jest naturalnie posiadanie wszystkich wymaganych ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli poczuć się niezwykle bezpiecznie. Jeśli tylko dojdzie do zniszczenia towaru, to ubezpieczenie z pewnością całkowicie będzie pokrywało straty. Wykonujemy nawet transport chłodniczy międzynarodowy Iława, za każdym razem dostosowując się do wymagań Klientów. Będziemy firmą elastyczną, jaka może sprostać wszystkim potrzebom, a szczegóły tych możliwości będzie można już dzisiaj bardzo dobrze sprawdzić, kontaktując się z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy pewni tego, że z naszą pomocą praktycznie każda firma będzie mogła naprawdę sprawnie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Iława

Szczególnie przedsiębiorstwa mocno rozproszone, zakłady produkcyjne bądź sieci handlowe powinny zatroszczyć się o to, by transport samochodowy Iława działał jak najbardziej efektywnie w każdych warunkach. Przyjmowanie dobrych kierowców i inwestowanie w profesjonalną flotę wozów ciężarowych to za mało, aby dostać pewność szybkości dostaw. Istotne staje się tutaj rozsądne zarządzanie logistyczne, oparcie się o najlepsze standardy oraz korzystanie z najlepszych rozwiązań. To właśnie dzięki temu usługi transportowe Iława opłaca się przekazać tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Iława. Będziemy mogli naturalnie pochwalić się wielkim doświadczeniem, lecz także i szerokim gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów, jacy już skorzystali z naszych usług. U nas zarówno spedycja międzynarodowa Iława, jak również ta lokalna po kraju, nie będzie jakimkolwiek problemem. Jesteśmy za każdym razem doskonale naszykowani do naszej pracy, chcemy zapewniać przejrzystość realizacji swoich usług, jak i za każdym razem oferować atrakcyjne oferty cenowe. Transport Iława oferowany jest tak takim firmom, które oczekują jedynie pojedynczych dostaw, jak i przedsiębiorcom chcącym współpracować z naszą firmą na dłuższy czas przy stałych dostawach na szeroką skalę. Usługi transportowe Iława realizowane przez nas sprostają oczekiwaniom także naprawdę wymagających osób. Nasi konsultanci z radością wyjaśnią szczegóły usług, mogą zająć się naszykowaniem cennika oraz po pierwsze zaproponują sporo własnych rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie naprawdę efektywnie funkcjonowała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Iława

Staraliśmy się zbudować firmę, jaka przede wszystkim wyniesie transport międzynarodowy Iława na zupełnie nowy poziom, oferując fachowe usługi za niską cenę. Taką najważniejszą misją jest zapewnianie usług uczciwych, fachowych, maksymalnie bezpiecznych i niedrogich przy okazji, co byliśmy w stanie zrobić. Firma spedycyjna Iława posiada grupę najdoskonalszych na rynku pracowników oraz potrafi naprawdę elastycznie dopasować się do konkretnych wymagań. Zachęcamy serdecznie do współpracy z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Iława
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Iława
Wybierz miasto