e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świdnik

Firma transportowa

Świdnik - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świdnik

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świdnik
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świdnik

Logistyka w licznych firmach odgrywa niesłychanie wielką rolę. Właśnie dzięki perfekcyjnie realizowanym dostawom będzie można się efektywnie rozwijać i zapewniać swym klientom usługi na coraz doskonalszym poziomie. Żeby tak dokładnie się stało najlepiej współpracować z fachowcami, jacy całościowo zajmą się przewozami i do takich na pewno będzie zaliczała się nasza firma. Nasza niezwykle doświadczona firma transportowa Świdnik ma na własnym koncie dużo sukcesów i może poszczycić się ogromną bazą niesłychanie zadowolonych klientów. Spedycja Świdnik nie ma dla nas żadnych tajemnic i możemy zająć się przewozami zarówno na obszarze Polski, jak również poza jego granicami, zawsze oferując wysoką terminowość. Takie usługi z pewnością wyróżnia również naprawdę niewielki poziom szkodowości. Naturalnie nie tylko realizujemy inwestycje w nowoczesne auta, jednak po pierwsze przyjmujemy profesjonalnych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo każdej dostawy, bez znaczenia dla tego, na jakich odległościach będzie ona wykonywana. Transport Świdnik staje się maksymalnie bezpieczny z tą ofertą także z racji tego, iż posiadamy pełne pakiety ubezpieczeń OC. Nawet jeżeli stanie się coś niedobrego to będziemy mogli zapewnić wszystkim swym partnerom, że zdecydowanie nie stracą oni swoich pieniędzy. Realizujemy dowolny rodzaj transportu, w tym transport chłodniczy Świdnik, mając doskonale do takiego celu dostosowane naczepy. Naszą najważniejszą cechą jest elastyczność, a więc indywidualne nastawienie do każdego klienta. Zachęcamy do skontaktowania się z profesjonalną firmą, wytłumaczymy wszelkie szczegóły i dokładnie omówimy warunki cenowe wszystkich usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świdnik

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że naprawdę ciężko jest się obecnie zdecydować na usługi konkretnej firmy, ponieważ posiadamy obawy związane z terminowością dostaw albo też z ich bezpieczeństwem. Dużo firm szuka poza tym pomocy kompleksowej, a więc naturalnie nie tylko realizacji dostaw, jednak także zarządzania całą logistyką, jaka w przypadku większych firm będzie mogła być poważnie trudna. W naszym przypadku transport międzynarodowy Świdnik, jak i ów lokalny, jest zapewniany w oparciu o najnowsze standardy. Profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego klienta zajmując się naturalnie nie tylko samymi dostawami, jednak też szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi. Usługi transportowe Świdnik możemy bardzo dokładnie planować mając zespół doświadczonych ludzi oraz specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania dostawami. Ta firma spedycyjna Świdnik dokłada wszelkich starań, by sprostać potrzebom każdego klienta i bardzo rzetelnie dopasować się do indywidualnych preferencji. Naturalnie wszystkie usługi Świdnik są świetnie ubezpieczone. Mimo tego, że odsetek szkód pozostaje w tym przypadku w zasadzie minimalny, to jednak wykupujemy pełne ubezpieczenia OC, dzięki którym wszyscy klienci jednym słowem mogą czuć się bardzo bezpiecznie. Opłaca się powierzyć nam te czynności też z powodu cen. Tylko u nas można liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny przy zagwarantowaniu najwyższych standardów realizacji wsparcia. Aby lepiej przekonać się na własnej skórze o tym, że warto okazać naszej firmie zaufanie, zapraszamy do kontaktu z profesjonalnymi konsultantami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zaoferujemy swoje solidne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świdnik

Już na starcie naszą misją stało się to, aby zarówno transport krajowy Świdnik, jak również ten na skalę międzynarodową, zdecydowanie nie powodował żadnych kłopotów, pozostawał zrozumiały dla klientów oraz jednocześnie efektywny. Byliśmy w stanie wykonać owe założenia w głównej mierze dzięki stawianiu na dobry zespół ludzi a także nieustannemu inwestowaniu w działalność. Spedycja międzynarodowa Świdnik, czy też krajowa, będzie przystosowana do wymagań konkretnego klienta, natomiast ceny usług oczywiście będą na wyjątkowo konkurencyjnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świdnik
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świdnik
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie