e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sierpc

Firma transportowa

Sierpc - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sierpc

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sierpc
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sierpc

Bezpieczny i terminowy transport produktów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Profesjonalna firma oferuje usługi transportowe Sierpc na najwyższym poziomie. Możliwe jest to po pierwsze dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, a do tego jedynie całkowicie sprawną oraz profesjonalną flotę pojazdów jak również wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, że w naszym przypadku zarówno transport krajowy Sierpc, jak i międzynarodowy, realizowane są w pełni sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu możemy pochwalić się niską szkodowością, a przy tym kompleksowym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie ochrania transportowane towary. Specjalistyczny system umożliwia śledzenie transportu, jak również na szybki i sprawny odbiór wszelkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota wozów oferuje transport drogowy Sierpc na najlepszym poziomie. Co więcej, mamy różnorodne, pod kątem wielkości, wozy, co pozwala na przystosowanie usługi do osobistych potrzeb wszystkich klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Sierpc realizowane są poprzez doświadczonych ludzi, którzy pomagają w dobraniu usługi do danych preferencji. Wszelkich informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi naszych klientów, gdzie każdy może w razie pytań się zgłosić. Konkurencyjne ceny gwarantowane są tak stałym zleceniodawcom, jak i klientom wybierającym te usługi transportowe Sierpc, jako okazjonalne zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sierpc

Obecnie sporo firm dostarcza podobne usługi, jednak w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie ma jakość oraz szybkość realizowanych usług. Z tego powodu właśnie profesjonalna firma spedycyjna Sierpc świetnie będzie nadawała się do wykonania wszystkich zleceń związanych z transportowaniem towarów, dotyczy to tak transportu na obszarze Polski, jak i za granicą. Jakość realizowanych usług wynika po pierwsze z dużego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, a także doświadczonych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sierpc. Na dowolnym etapie służymy wsparciem i doradzamy w kwestii dopasowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. W ten sposób możemy zapewnić, że przekazane naszej firmie dobra zostaną dostarczone na czas oraz w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż mamy małą szkodowość, to jednak nie za każdym razem da się ustrzec się uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Sierpc posiada kompletne OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęścia pokrywa wszelkie koszty oraz poniesione straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy będzie to stały zleceniodawca, czy też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z naszych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalistycznego traktowania, dlatego też w propozycji posiadamy też transport chłodniczy międzynarodowy Sierpc, co pozwala na bezpieczne oraz zgodne z przepisami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju towarów zawsze przekazany transport Sierpc pozostanie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Wszystko to można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia również szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sierpc

Od wielu lat trudnimy się dostawami powierzonych produktów. Przez owy czas nieustannie ulepszaliśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, które powodują, że transport międzynarodowy Sierpc będzie sprawny, a do tego na najdoskonalszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, jaka troszczy się między innymi o to, aby spedycja międzynarodowa Sierpc, i na obszarze kraju, realizowana była efektywnie i w każdym przypadku na czas. Tak doświadczenie, jak również duża wiedza umożliwiają naszej firmie także na oferowanie atrakcyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sierpc
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sierpc
Wybierz miasto