Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Sierpc - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Sierpc

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Sierpc

Bezpieczny i terminowy transport produktów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Profesjonalna firma oferuje usługi transportowe Sierpc na najwyższym poziomie. Możliwe jest to po pierwsze dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, a do tego jedynie całkowicie sprawną oraz profesjonalną flotę pojazdów jak również wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, że w naszym przypadku zarówno transport krajowy Sierpc, jak i międzynarodowy, realizowane są w pełni sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu możemy pochwalić się niską szkodowością, a przy tym kompleksowym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie ochrania transportowane towary. Specjalistyczny system umożliwia śledzenie transportu, jak również na szybki i sprawny odbiór wszelkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota wozów oferuje transport drogowy Sierpc na najlepszym poziomie. Co więcej, mamy różnorodne, pod kątem wielkości, wozy, co pozwala na przystosowanie usługi do osobistych potrzeb wszystkich klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Sierpc realizowane są poprzez doświadczonych ludzi, którzy pomagają w dobraniu usługi do danych preferencji. Wszelkich informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi naszych klientów, gdzie każdy może w razie pytań się zgłosić. Konkurencyjne ceny gwarantowane są tak stałym zleceniodawcom, jak i klientom wybierającym te usługi transportowe Sierpc, jako okazjonalne zadanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Sierpc

Obecnie sporo firm dostarcza podobne usługi, jednak w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie ma jakość oraz szybkość realizowanych usług. Z tego powodu właśnie profesjonalna firma spedycyjna Sierpc świetnie będzie nadawała się do wykonania wszystkich zleceń związanych z transportowaniem towarów, dotyczy to tak transportu na obszarze Polski, jak i za granicą. Jakość realizowanych usług wynika po pierwsze z dużego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, a także doświadczonych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sierpc. Na dowolnym etapie służymy wsparciem i doradzamy w kwestii dopasowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. W ten sposób możemy zapewnić, że przekazane naszej firmie dobra zostaną dostarczone na czas oraz w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż mamy małą szkodowość, to jednak nie za każdym razem da się ustrzec się uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Sierpc posiada kompletne OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęścia pokrywa wszelkie koszty oraz poniesione straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy będzie to stały zleceniodawca, czy też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z naszych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalistycznego traktowania, dlatego też w propozycji posiadamy też transport chłodniczy międzynarodowy Sierpc, co pozwala na bezpieczne oraz zgodne z przepisami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju towarów zawsze przekazany transport Sierpc pozostanie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Wszystko to można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia również szybki odbiór całej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Sierpc

Od wielu lat trudnimy się dostawami powierzonych produktów. Przez owy czas nieustannie ulepszaliśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, które powodują, że transport międzynarodowy Sierpc będzie sprawny, a do tego na najdoskonalszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, jaka troszczy się między innymi o to, aby spedycja międzynarodowa Sierpc, i na obszarze kraju, realizowana była efektywnie i w każdym przypadku na czas. Tak doświadczenie, jak również duża wiedza umożliwiają naszej firmie także na oferowanie atrakcyjnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Sierpc

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Sierpc

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©