SPEDYCJA Pruszków - Firma transportowa w Pruszkowie

Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Pruszków - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Pruszków

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Pruszków

Bezpieczny oraz terminowy transport towarów stanowi jedno z istotniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma oferuje usługi transportowe Pruszków na najlepszym poziomie. Możliwe jest to przede wszystkim dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, jak i jedynie całkowicie sprawną i solidną flotę pojazdów jak również profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, iż w naszym przypadku tak transport krajowy Pruszków, jak również zagraniczny, robione są w pełni sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie pochwalić się małą szkodowością, jak i pełnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie chroni przewożone towary. Profesjonalny system umożliwia śledzenie transportu, jak i na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszelkich dokumentów powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota wozów oferuje transport drogowy Pruszków na dobrym poziomie. Do tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, wozy, co pozwala na przystosowanie możliwości do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Pruszków prowadzone są przez wykwalifikowanych ludzi, jacy pomagają w dostosowaniu usługi do konkretnych preferencji. Wszelkich informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi klientów, gdzie każdy może w przypadku pytań się zgłosić. Przystępne warunki cenowe gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak i osobom wybierającym nasze usługi transportowe Pruszków, jako okazjonalne zadanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Pruszków

Dzisiaj dużo firm dostarcza podobne usługi, jednak dla klienta na pewni największe znaczenie będzie miała klasa oraz szybkość oferowanych usług. W związku z tym właśnie nasza firma spedycyjna Pruszków świetnie nadaje się do zrealizowania wszystkich zleceń powiązanych z transportowaniem towarów, dotyczy to zarówno transportu na obszarze naszego kraju, jak również poza jego granicami. Jakość oferowanych usług wynika po pierwsze z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pruszków. Na każdym etapie służymy pomocą i doradzamy w kwestii dopasowania odpowiedniego pojazdu i czasu. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić, że powierzone naszej firmie produkty zostaną dowiezione na czas i w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż posiadamy niską szkodowość, to jednakże nie za każdym razem da się uniknąć uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Pruszków posiada pełne OC przewoźnika, jakie w razie wypadku pokrywa wszelkie koszty a także poniesione straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy będzie to stały klient, bądź też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre towary wymagają specjalnego traktowania, dlatego też w usłudze posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Pruszków, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z przepisami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów w każdym przypadku przekazany transport Pruszków będzie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Całość będzie można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, który umożliwia także szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Pruszków

Od długiego czasu trudnimy się przewozem powierzonych towarów. Przez owy czas regularnie unowocześnialiśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, które powodują, że transport międzynarodowy Pruszków jest efektywny, a przy tym na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest kadra ludzi, która dba między innymi o to, by spedycja międzynarodowa Pruszków, oraz na terenie Polski, odbywała się efektywnie i za każdym razem na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak i duża wiedza pozwalają naszej firmie także na zapewnianie przystępnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Pruszków

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Pruszków

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©