e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Pruszków

Firma transportowa

Pruszków - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pruszków

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Pruszków
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Pruszków

Bezpieczny oraz terminowy transport towarów stanowi jedno z istotniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma oferuje usługi transportowe Pruszków na najlepszym poziomie. Możliwe jest to przede wszystkim dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, jak i jedynie całkowicie sprawną i solidną flotę pojazdów jak również profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, iż w naszym przypadku tak transport krajowy Pruszków, jak również zagraniczny, robione są w pełni sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie pochwalić się małą szkodowością, jak i pełnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie chroni przewożone towary. Profesjonalny system umożliwia śledzenie transportu, jak i na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszelkich dokumentów powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota wozów oferuje transport drogowy Pruszków na dobrym poziomie. Do tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, wozy, co pozwala na przystosowanie możliwości do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Pruszków prowadzone są przez wykwalifikowanych ludzi, jacy pomagają w dostosowaniu usługi do konkretnych preferencji. Wszelkich informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi klientów, gdzie każdy może w przypadku pytań się zgłosić. Przystępne warunki cenowe gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak i osobom wybierającym nasze usługi transportowe Pruszków, jako okazjonalne zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Pruszków

Dzisiaj dużo firm dostarcza podobne usługi, jednak dla klienta na pewni największe znaczenie będzie miała klasa oraz szybkość oferowanych usług. W związku z tym właśnie nasza firma spedycyjna Pruszków świetnie nadaje się do zrealizowania wszystkich zleceń powiązanych z transportowaniem towarów, dotyczy to zarówno transportu na obszarze naszego kraju, jak również poza jego granicami. Jakość oferowanych usług wynika po pierwsze z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pruszków. Na każdym etapie służymy pomocą i doradzamy w kwestii dopasowania odpowiedniego pojazdu i czasu. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić, że powierzone naszej firmie produkty zostaną dowiezione na czas i w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż posiadamy niską szkodowość, to jednakże nie za każdym razem da się uniknąć uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Pruszków posiada pełne OC przewoźnika, jakie w razie wypadku pokrywa wszelkie koszty a także poniesione straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy będzie to stały klient, bądź też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre towary wymagają specjalnego traktowania, dlatego też w usłudze posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Pruszków, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z przepisami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów w każdym przypadku przekazany transport Pruszków będzie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Całość będzie można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, który umożliwia także szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pruszków

Od długiego czasu trudnimy się przewozem powierzonych towarów. Przez owy czas regularnie unowocześnialiśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, które powodują, że transport międzynarodowy Pruszków jest efektywny, a przy tym na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest kadra ludzi, która dba między innymi o to, by spedycja międzynarodowa Pruszków, oraz na terenie Polski, odbywała się efektywnie i za każdym razem na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak i duża wiedza pozwalają naszej firmie także na zapewnianie przystępnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Pruszków
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Pruszków
Wybierz miasto