e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Gorzów Wielkopolski

Firma transportowa

Gorzów Wielkopolski - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Gorzów Wielkopolski
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Gorzów Wielkopolski

Logistyka w licznych przedsiębiorstwach odgrywa zdecydowanie wielką rolę. To dzięki poprawnie realizowanym transportom można się efektywnie rozwijać i dostarczać swoim klientom usługi na coraz większym poziomie. By tak dokładnie było opłaca się współpracować z profesjonalistami, jacy całościowo zajmą się przewozami i do nich z pewnością zalicza się nasza firma. Taka niezwykle doświadczona firma transportowa Gorzów Wielkopolski posiada na swoim koncie sporo sukcesów i może poszczycić się dużą bazą w pełni zadowolonych klientów. Spedycja Gorzów Wielkopolski nie będzie miała dla naszej firmy żadnych tajemnic i możemy zająć się transportami tak na obszarze Polski, jak również za granicą, zawsze zapewniając wysoką terminowość. Te usługi z pewnością wyróżnia jednak naprawdę niski poziom szkodowości. Nie tylko realizujemy inwestycje w dobre auta, lecz przede wszystkim zatrudniamy profesjonalnych kierowców, którzy troszczą się o bezpieczeństwo realizowanej dostawy, niezależnie od tego, na jak dużych odległościach będzie ona wykonywana. Transport Gorzów Wielkopolski będzie maksymalnie bezpieczny z naszą ofertą również przez to, że mamy pełne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki temu jeżeli wydarzy się coś nieoczekiwanego to jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom, że nie stracą oni swoich pieniędzy. Wykonujemy dowolny rodzaj dostaw, również transport chłodniczy Gorzów Wielkopolski, mając świetnie do owego celu dostosowane naczepy. Naszą ogromną cechą jest elastyczność, czyli indywidualne podejście do każdej osoby. Zapraszamy do skontaktowania się z profesjonalną firmą, wyjaśnimy wszelkie szczegóły i w pełni omówimy koszty takich usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Gorzów Wielkopolski

Mamy pełną świadomość faktu, iż niezwykle ciężko jest się obecnie zdecydować na usługi konkretnej firmy, ponieważ mamy obawy powiązane z terminowością transportu lub też z ewentualnym bezpieczeństwem. Dużo przedsiębiorców poszukuje oprócz tego pomocy kompleksowej, czyli nie tylko realizacji dostaw, lecz również zarządzania pełną logistyką, jaka w przypadku wielkich firm może być poważnie skomplikowana. W tym przypadku transport międzynarodowy Gorzów Wielkopolski, jak i ten lokalny, będzie zapewniany biorąc pod uwagę najnowsze standardy. Profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego klienta trudniąc się naturalnie nie tylko samymi transportami, ale też szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi. Usługi transportowe Gorzów Wielkopolski będziemy mogli bardzo dokładnie planować mając grupę doświadczonych ludzi a także profesjonalne oprogramowanie do zarządzania transportem. Profesjonalna firma spedycyjna Gorzów Wielkopolski dokłada ogromnych starań, aby sprostać oczekiwaniom każdej osoby oraz bardzo rzetelnie dopasować się do indywidualnych wymagań. Naturalnie wszelkie usługi Gorzów Wielkopolski są doskonale ubezpieczone. Mimo tego, iż odsetek szkód będzie w tym przypadku w zasadzie minimalny, to jednakże wykupujemy pełne ubezpieczenia OC, dzięki jakim nasi klienci po prostu mogą poczuć się bardzo komfortowo. Opłaca się powierzyć naszej firmie te czynności też z racji cen. Wyłącznie u nas można liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny przy zagwarantowaniu dobrych standardów realizacji usług. Żeby lepiej przekonać się o tym, że opłaca się okazać naszej firmie zaufanie, zapraszamy do kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Z radością odpowiemy na wszystkie pytania i zaoferujemy własne profesjonalne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gorzów Wielkopolski

Od samego początku najważniejszą misją pozostawało to, aby zarówno transport krajowy Gorzów Wielkopolski, jak również ów na skalę międzynarodową, nie sprawiał jakichkolwiek problemów, pozostawał przejrzysty dla klienta i jednocześnie efektywny. Byliśmy w stanie wykonać owe cele w głównej mierze dzięki postawieniu na porządny zespół pracowników i stałemu inwestowaniu w firmę. Spedycja międzynarodowa Gorzów Wielkopolski, albo również krajowa, jest dopasowywana do wymagań konkretnego klienta, a ceny usług nieustannie pozostają na bardzo konkurencyjnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Gorzów Wielkopolski
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Gorzów Wielkopolski
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie