e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Staszów

Firma transportowa

Staszów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Staszów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Staszów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Staszów

W licznych przedsiębiorstwach do sprawnego funkcjonowania niezbędny będzie transport różnych towarów. Zdecydowanie nie zawsze jest to proste dla konkretnej firmy, i czasami owo zadanie będzie musiało zostać przekazane firmie zewnętrznej. W tego typu sytuacji bardzo istotne jest, aby pomoc powiązana z przewozem była na świetnym poziomie. Nasza firma transportowa Staszów trudni się transportem towarów tak na obszarze polskim, jak i poza jego granicami. Nasze duże doświadczenie gwarantuje pełne świadczenie usług na najświetniejszym poziomie, a do tego wszystkiego w niezwykle uczciwej cenie. Nie bez znaczenia jest także wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, jaka dba o to, aby transport międzynarodowy Staszów był wykonywany w zgodzie z wszelkimi normami i przepisami prawa. W takiej branży bardzo ważna jest odpowiednia organizacja pracy, co pozwala na dowiezienie towarów oczywiście na czas. Z tego powodu też zarówno spedycja międzynarodowa Staszów, jak i cała logistyka jest tutaj na najwyższym poziomie, co będzie mogło zagwarantować naszym klientom w głównej mierze solidność wykonania powierzonych nam prac. Przykładamy również dużą wagę do tego, by realizowane przez nas przewozy międzynarodowe Staszów charakteryzowały się małą szkodowością, a więc dajemy gwarancję, iż powierzone naszej firmie towary nie ulegną uszkodzeniom w czasie transportu. Mimo to dodatkowym zabezpieczeniem jest pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które mamy. Wszystko to powoduje, iż świadczone przez nas opcje są dobre pod względem jakości, sprawności funkcjonowania, jak i wszelkich kosztów, które mogą być z tym związane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Staszów

Wiele czynników ma wpływ na wybór idealnego partnera biznesowego. W głównej mierze chodzi o jego możliwości jak również klasa realizowanych usług. Jeśli chodzi o tę firmę, to zarówno transport Staszów, jak również i logistyka odbywają się na wysokim poziomie. Możliwe jest to na przykład dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w tej branży, ponieważ w ten sposób możemy dopasować rodzaj usługi do oczekiwań naszych klientów. Jeśli chodzi o transport samochodowy Staszów tak ów międzynarodowy, jak również polski, to naprawdę istotna jest punktualność. Z tego powodu właśnie profesjonalna kadra ludzi dba o odpowiednią logistykę, dzięki czemu wszystko jest realizowane tak, żeby każdy z klientów dostał transport o czasie. Specjalistyczne i całkowicie zadbane pojazdy też wpływają na nasze usługi transportowe Staszów, a konkretnie na ich jakość oraz efektywność. Mamy świadomość tego, że niektóre z produktów wymagają specjalnego traktowania w czasie ich przewozu. W związku z tym w naszej propozycji znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Staszów, jaki gwarantuje na przykład przewożenie produktów spożywczych. Mało tego, nasza firma spedycyjna Staszów pomimo dobrej jakości oferowanych usług oferuje je naszym klientom w niezwykle przystępnych oraz uczciwych cenach. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Staszów. Na dowolnym etapie wykonywanego zadania troszczymy się o powierzone naszej firmie towary, co wyróżnia naszą firmę niewielką szkodowością. Na pewno będzie miało to także znaczenie w trakcie wybrania usługodawcy. Z taką samą precyzją i zaangażowaniem będziemy podchodzić do dowolnego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Staszów

Stale ulepszamy własną flotę, co gwarantuje pełne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Próbujemy, by transport krajowy Staszów był wykonywany sprawnie i z dbałością o powierzony nam towar, a to samo będzie dotyczyło dostaw zagranicznych. Doświadczona kadra ludzi troszczy się także o to, aby spedycja Staszów odbywała się na jasnych oraz przejrzystych warunkach. Przykładamy ogromną uwagę do jakości, co ma wpływ także na bezpieczeństwo przewożonych towarów. Dlatego chociażby wyróżniamy się małą szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Staszów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Staszów
Wybierz miasto