e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Koszalin

Firma transportowa

Koszalin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Koszalin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Koszalin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Koszalin

Na szybkość funkcjonowania przedsiębiorstwa będzie miało wpływ oczywiście wiele różnorodnych rzeczy, jednak nierzadko jednym z tych ważniejszych będzie poprawne działanie całego procesu dostaw. Świetnie zorganizowana spedycja Koszalin to istotny element, o jaki niezwykle fachowo i za rozsądne pieniądze będzie mogła zadbać nasza fachowa firma. Realizujemy naturalnie nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Koszalin, lecz także możemy zająć się przewozami po krajowych drogach, gwarantując w każdym przypadku najwyższy poziom terminowości, własne profesjonalne wsparcie, a przy tym dobrą cenę. Niezwykle staramy się, żeby sprostać wymaganiom każdego naszego Klienta. Z racji tego jesteśmy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań oraz przyjmująca świetnych specjalistów, którzy za każdym razem służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w pojazdy, z jakich pomocą realizujemy zlecenia na transport drogowy Koszalin zgodnie z najlepszymi standardami. Realizujemy nawet transport chłodniczy Koszalin, posiadając odpowiednio dostosowane przyczepy, jakie zapewniają, iż łatwo psujące się produkty będą docierać na miejsce w świetnym stanie. Żeby naprawdę skrupulatnie sprawdzić pełne możliwości, warto chociażby w tej chwili skontaktować się z naszymi świetnymi konsultantami. Doświadczona firma transportowa Koszalin dokładnie omówi wszystkie realizowane usługi, zajmie się wycenianiem zlecenia, a przy tym w głównej mierze zaprezentuje ofertę bardzo kompleksową, dzięki której w pełni będzie można przekazać specjalistom prace spedycyjne oraz logistyczne. Zachęcamy już dzisiaj do zaznajomienia się z naszą propozycją.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Koszalin

Oczywistym jest to, iż wybór fachowego partnera biznesowego, który będzie zajmować się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Koszalin lub lokalną, jak i logistyką, nie jest zadaniem prostym. Związane jest to z tym, iż nie za każdym razem posiadamy pewność co do tego, że firma, której mamy zamiar okazać własne zaufanie, faktycznie profesjonalnie podchodzi do pracy. W tym przypadku owych wątpliwości jednakże z pewnością nie spotka się. Firma spedycyjna Koszalin funkcjonuje już od wielu długich lat i z tego powodu cieszy się regularnie powiększającym się gronem naprawdę zadowolonych klientów. Mamy duże doświadczenie w dostawach krajowych, jak i poza granicami Polski. Naturalnie nie tylko mamy doskonałe pojazdy, lecz też zespół naprawdę profesjonalnych kierowców, jacy zatroszczą się o to, żeby w tracie realizowania transportu nie było niemiłych kłopotów. Jeśli chodzi o wszystkie firmy transportowe Koszalin na pewno będziemy mogli poszczycić się jednym z najmniejszych poziomów uszkodzeń towaru. W tym przypadku naprawdę nie będzie trzeba obawiać się o zniszczenie towaru, a do tego jeśli jednak wystąpi pewna niemiła sytuacja, to posiadamy kompletne polisy OC. Wszystkie usługi transportowe Koszalin będą oprócz tego naprawdę kompleksowe. Trudnimy się naturalnie nie tylko całą spedycją, lecz także i logistyką, dobrze planując dostawy, za co odpowiedzialni są świetni pracownicy korzystający z najdoskonalszych narzędzi. Najlepiej już teraz przekonać się na własnej skórze o fakcie, iż z nami realizacja dostaw naturalnie nie tylko okaże się łatwa, ale i wyjątkowo tania. Nasi pracownicy z radością udzielą wyjaśnień na wszystkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Koszalin

Najistotniejsza misja, jaka została postawiona przed naszą firmą, to wynoszenie oferty transportu krajowego Koszalin na absolutnie nowy, niezwykle doskonały poziom. Zrealizowaliśmy ten cel poprzez regularne inwestowanie w firmę, przyjmowanie najdoskonalszych kierowców, kupno nowoczesnych wozów i najlepszego oprogramowania do przygotowywania zadań logistycznych. Transport Koszalin staje się dzięki temu dużo efektywniejszy, ale równocześnie nie będzie on kosztował dużych pieniędzy. Warto nawet dzisiaj przekonać się o fakcie, iż jesteśmy firmą, której zdecydowanie będzie można zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Koszalin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Koszalin
Wybierz miasto