e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bogatynia

Firma transportowa

Bogatynia - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bogatynia

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bogatynia
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bogatynia

Sprawny transport towarów stanowi podstawę działania niejednej firmy, która marzy o zdobyciu naprawdę ogromnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Bogatynia powstała między innymi po to, by zapewniać najwyższy poziom usług, ekspresowo wykonywać wszelkie zadania i gwarantować najmniejszą w branży szkodowość. Istniejąc w branży od wielu lat jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Bogatynia, jak i sprawnie realizowany transport międzynarodowy Bogatynia będzie tutaj pewny, maksymalnie bezpieczny i bardzo łatwy do śledzenia. Dysponujemy nie tylko nowoczesną flotą wozów spełniających najwyższe normy ekologiczne, jednak też nowoczesnym systemem spedycyjnym, jaki upraszcza zarządzanie nawet największymi przewozami. Realizujemy własne usługi zarówno w zakresie spedycji Bogatynia, jak i logistyki, gwarantując w związku z tym kompleksową ofertę za niezwykle rozsądne pieniądze. U nas w każdym przypadku najistotniejszy pozostaje czas i w związku z tym dotrzymujemy wszystkich terminów transportu, wykonując naturalnie nie tylko zlecenia okazjonalne, ale też stałe dostawy w dowolne miejsce. Świetny zespół kierowców a także naszych pracowników z biura zarządzania logistyką w każdym przypadku służy swoją pomocą. Pomimo zapewniania najwyższego poziomu usług, możemy zapewnić także przystępne warunki cenowe, bez znaczenia dla skali zlecenia oraz tego, czy ma być ono wykonywane na terenie kraju czy zagranicą. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się w czasie jakiego bardzo skrupulatnie pokażemy pełen zakres wykonywanych przez nas usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bogatynia

Spore doświadczenie i flota profesjonalnych aut spełniających pełne normy EURO 6 to nie jedyne zalety naszej propozycji. Jesteśmy konkurencyjni także z mnóstwa innych powodów, jakie postaramy się w tej chwili Państwu trochę przybliżyć. Transport drogowy Bogatynia w tym wydaniu charakteryzuje w głównej mierze terminowość wszelkich dostaw. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne będzie przywożenie produktów na czas i jak drogie mogą okazać się opóźnienia. Nasza firma spedycyjna Bogatynia z pewnością Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, przywożąc towary terminowo niezależnie od tego, czy będzie to jedynie przewóz okazjonalny czy usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Bogatynia, a także krajowe, cechują się do tego naprawdę małą szkodowością. Mamy profesjonalne wozy i świetnych kierowców, natomiast w przypadku wystąpienia szkody mamy pełne polisy OC przewoźnika, które maksymalnie pokryją poniesione straty. Transport Bogatynia w tym przypadku charakteryzuje też naprawdę zrozumiała umowa. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam przystosować ofertę świetnie do aktualnych standardów, natomiast jej elastyczność sprawia, że każdemu będzie się kalkulowało korzystanie z tych usług. Trzeba wspomnieć również o tym, że usługi transportowe Bogatynia w tym przypadku realizowane są poprzez profesjonalne, elektroniczne systemy. To naturalnie nie tylko łatwe śledzenie wszelkich dostaw, jednak również szybki zwrot dokumentacji po wykonaniu zlecenia dostawy. Zachęcamy do korzystania z profesjonalnej pomocy. W czasie kontaktu z profesjonalnymi konsultantami w każdym przypadku bardzo dokładnie wyjaśniamy kompletny zakres realizowanych przez nas prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bogatynia

Naszą główną misją pozostawało nie tylko uproszczenie procesów związanych ze spedycją oraz logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy przewozy wykonywane będą w skali lokalnej bądź zagranicznej. Nasza spedycja międzynarodowa Bogatynia zapewnia po pierwsze najlepszy poziom bezpieczeństwa, sprawność funkcjonowania, a przy tym konkurencyjną cenę. Chcemy do tego pozostać firmą elastyczną, regularnie inwestując w bazę swoich wozów. W związku z tym oferujemy także transport chłodniczy Bogatynia, dbając o to, aby wszelkie produkty docierały ekspresowo a także w idealnym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bogatynia
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bogatynia
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie