e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Chrzanów

Firma transportowa

Chrzanów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chrzanów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Chrzanów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Chrzanów

Szybkość funkcjonowania licznych przedsiębiorstw w ogromnej mierze zależy od dobrej logistyki transportu. Mając rozproszoną firmę albo posiadając biznes typowo handlowy opłaca się korzystać z usług profesjonalistów, którzy mogą zająć się zadaniami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Chrzanów realizowana będzie naturalnie nie tylko ekspresowo i w zgodzie z najlepszymi standardami, jednak także do tego za naprawdę niewielkie pieniądze. Jesteśmy firmą, która zawsze profesjonalnie podchodziła do wykonywanej pracy, realizując inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, dobre wozy i w ekipę doświadczonych ludzi. Transport drogowy Chrzanów realizujemy tak na obszarze Polski, jak i poza jego granicami. Dla nas nie będzie wyzwań, z jakimi nie będziemy mogli sobie poradzić. Posiadamy nawet profesjonalne przyczepy, z których użyciem sprawnie realizujemy transport chłodniczy Chrzanów. Aby poznać pełne możliwości najrozsądniej chociażby w tej chwili skontaktować się z świetnymi konsultantami. Nowoczesna firma spedycyjna Chrzanów naprawdę indywidualnie zawsze podchodzi do każdego własnego klienta. Zajmujemy się nie tylko samym transportem, ale również szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dziś obowiązującymi standardami. W efekcie transport Chrzanów za każdym razem dojedzie na czas, ryzyko zniszczenia jest minimalne, natomiast cena w każdym przypadku naprawdę konkurencyjna. Z nami każda firma będzie mogła się naprawdę efektywnie rozbudowywać. Z pewnością zajmiemy się logistyką, spedycją i w każdym przypadku zapewnimy własne wsparcie, dzięki któremu dowolna firma będzie funkcjonowała dużo efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Chrzanów

Biznesmeni mający biznesy o niezwykle dużym zasięgu bez wątpienia doskonale wiedzą, jak ważne będzie sprawne wykonywanie transportów. Dla naszej firmy transport międzynarodowy Chrzanów nie ma jakichkolwiek tajemnic i w związku z tym opłaca się naszej firmie zaufać. Pozostajemy zespołem profesjonalistów mających najlepszych pracowników w branży. Mamy dodatkowo rozbudowaną flotę samochodów, które prowadzone są przez świetnych pracowników. Opłaca się skorzystać z takiej pomocy jednakże także z tego powodu, że firma transportowa Chrzanów może poszczycić się bardzo niską szkodowością transportu, także jeśli będą one realizowane na bardzo odległych trasach. Naturalnie niewielkie ryzyko zniszczenia towaru nie oznacza, że zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Posiadamy pełne polisy OC na naprawdę wysokie wartości, dzięki jakim w przypadku poważnych problemów wszyscy klienci mogą liczyć na duże rekompensaty finansowe. Oczywiście identycznie sprawnie i fachowo jest u nas wykonywany transport krajowy Chrzanów. Mamy świetnie systemy do planowania dostaw, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentów i kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najlepszym wyjściem na to, aby sprawdzić w jaki sposób funkcjonuje transport samochodowy Chrzanów w tym przypadku będzie po prostu kontakt z doświadczonymi pracownikami. W trakcie kontaktu udzielimy wyjaśnień na wszelkie zapytania, zaproponujemy swoje rozwiązania, a do tego opracujemy dobrą wycenę usług. Skontaktuj się z nami już teraz oraz poznaj nasze naprawdę duże możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chrzanów

Od samego początku chcemy, jak tylko możemy, aby oferować usługi na najwyższym osiągalnym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Chrzanów z tą pomocą staje się nie tylko efektywna i zupełnie bezproblemowa, lecz także naprawdę tania. Zawsze bardzo staramy się, aby usługi transportowe Chrzanów przystosować do konkretnych potrzeb. Postawiliśmy do tego na dynamiczny rozwój, realizując inwestycje w nowoczesne narzędzia i doskonałe pojazdy, a do tego zatrudniając najświetniejszych na rynku pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Chrzanów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Chrzanów
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie