e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Pułtusk

Firma transportowa

Pułtusk - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pułtusk

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Pułtusk
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Pułtusk

Maksymalnie bezpieczny i terminowy transport produktów stanowi jedno z istotniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Profesjonalna firma zapewnia usługi transportowe Pułtusk na najlepszym poziomie. Możliwe stało się to w głównej mierze dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, a przy tym zawsze maksymalnie sprawną oraz profesjonalną flotę wozów oraz profesjonalną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, iż w naszej firmie zarówno transport krajowy Pułtusk, jak i zagraniczny, robione są całkowicie ekspresowo, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie poszczycić się niską szkodowością, a do tego profesjonalnym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, jakie ochrania przewożone towary. Specjalistyczny system umożliwia śledzenie dostaw, jak i na szybki oraz sprawny odbiór wszystkich dokumentacji związanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Nowoczesna flota pojazdów oferuje transport drogowy Pułtusk na najdoskonalszym poziomie. Do tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, naczepy, co pozwala na przystosowanie możliwości do prywatnych preferencji naszych klientów. Tak transport, jak również logistyka, a także spedycja Pułtusk wykonywane są przez profesjonalnych pracowników, jacy pomagają w dostosowaniu usługi do danych potrzeb. Pełnych informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi klientów, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłaszać. Dobre oferty cenowe gwarantowane są tak stałym zleceniodawcom, jak również klientom wybierającym nasze usługi transportowe Pułtusk, jako okazjonalne zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Pułtusk

Dzisiaj wiele przedsiębiorstw dostarcza podobne usługi, jednak w przypadku klienta z pewnością największe znaczenie będzie miała klasa oraz sprawność oferowanych usług. Dlatego właśnie nasza firma spedycyjna Pułtusk idealnie nadaje się do zrealizowania wszelkich prac związanych z przewożeniem towarów, dotyczy to zarówno przewozu na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Klasa oferowanych usług wynika przede wszystkim z dużego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pułtusk. Na każdym etapie służymy wsparciem i doradzamy w kwestii przygotowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. Z tego powodu będziemy mogli zapewnić, że powierzone nam produkty zostaną dostarczone na czas a także bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy niewielką szkodowość, to jednakże nie zawsze będzie można ustrzec się uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Pułtusk posiada pełne OC przewoźnika, jakie w razie wypadku pokryje wszystkie koszty a także straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy ma to być stały klient, czy też przedsiębiorca okazjonalnie korzystający z tych usług. Mamy świadomość tego, iż niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania, z tego powodu też w usłudze posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Pułtusk, co pozwala na bezpieczne i zgodne z przepisami przewożenie, na przykład produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju produktów za każdym razem przekazany transport Pułtusk pozostanie na wysokim poziomie, jak i na czas. Wszystko to można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, jaki umożliwia też ekspresowy odbiór pełnej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pułtusk

Od wielu lat zajmujemy się dostawami powierzonych towarów. Przez owy czas regularnie ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, jakie sprawiają, iż transport międzynarodowy Pułtusk staje się efektywny, a do tego na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia jest kadra ludzi, która troszczy się chociażby o to, aby spedycja międzynarodowa Pułtusk, i na obszarze kraju, odbywała się efektywnie i za każdym razem na czas. Zarówno doświadczenie, jak również zdobyta wiedza umożliwiają naszej firmie też na gwarantowanie konkurencyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Pułtusk
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Pułtusk
Wybierz miasto
Clicky