SPEDYCJA Pułtusk - Firma transportowa w Pułtusku

Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Pułtusk - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Pułtusk

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Pułtusk

Maksymalnie bezpieczny i terminowy transport produktów stanowi jedno z istotniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Profesjonalna firma zapewnia usługi transportowe Pułtusk na najlepszym poziomie. Możliwe stało się to w głównej mierze dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, a przy tym zawsze maksymalnie sprawną oraz profesjonalną flotę wozów oraz profesjonalną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, iż w naszej firmie zarówno transport krajowy Pułtusk, jak i zagraniczny, robione są całkowicie ekspresowo, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie poszczycić się niską szkodowością, a do tego profesjonalnym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, jakie ochrania przewożone towary. Specjalistyczny system umożliwia śledzenie dostaw, jak i na szybki oraz sprawny odbiór wszystkich dokumentacji związanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Nowoczesna flota pojazdów oferuje transport drogowy Pułtusk na najdoskonalszym poziomie. Do tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, naczepy, co pozwala na przystosowanie możliwości do prywatnych preferencji naszych klientów. Tak transport, jak również logistyka, a także spedycja Pułtusk wykonywane są przez profesjonalnych pracowników, jacy pomagają w dostosowaniu usługi do danych potrzeb. Pełnych informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi klientów, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłaszać. Dobre oferty cenowe gwarantowane są tak stałym zleceniodawcom, jak również klientom wybierającym nasze usługi transportowe Pułtusk, jako okazjonalne zadanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Pułtusk

Dzisiaj wiele przedsiębiorstw dostarcza podobne usługi, jednak w przypadku klienta z pewnością największe znaczenie będzie miała klasa oraz sprawność oferowanych usług. Dlatego właśnie nasza firma spedycyjna Pułtusk idealnie nadaje się do zrealizowania wszelkich prac związanych z przewożeniem towarów, dotyczy to zarówno przewozu na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Klasa oferowanych usług wynika przede wszystkim z dużego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pułtusk. Na każdym etapie służymy wsparciem i doradzamy w kwestii przygotowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. Z tego powodu będziemy mogli zapewnić, że powierzone nam produkty zostaną dostarczone na czas a także bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy niewielką szkodowość, to jednakże nie zawsze będzie można ustrzec się uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Pułtusk posiada pełne OC przewoźnika, jakie w razie wypadku pokryje wszystkie koszty a także straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy ma to być stały klient, czy też przedsiębiorca okazjonalnie korzystający z tych usług. Mamy świadomość tego, iż niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania, z tego powodu też w usłudze posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Pułtusk, co pozwala na bezpieczne i zgodne z przepisami przewożenie, na przykład produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju produktów za każdym razem przekazany transport Pułtusk pozostanie na wysokim poziomie, jak i na czas. Wszystko to można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, jaki umożliwia też ekspresowy odbiór pełnej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Pułtusk

Od wielu lat zajmujemy się dostawami powierzonych towarów. Przez owy czas regularnie ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, jakie sprawiają, iż transport międzynarodowy Pułtusk staje się efektywny, a do tego na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia jest kadra ludzi, która troszczy się chociażby o to, aby spedycja międzynarodowa Pułtusk, i na obszarze kraju, odbywała się efektywnie i za każdym razem na czas. Zarówno doświadczenie, jak również zdobyta wiedza umożliwiają naszej firmie też na gwarantowanie konkurencyjnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Pułtusk

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Pułtusk

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©