e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Konin

Firma transportowa

Konin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Konin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Konin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Konin

Z pewnością każdy właściciel doskonale prosperującej działalności, który chce odnosić duże sukcesy w branży, ma świadomość tego, jak ważne jest poprawne działanie spedycji oraz powiązanej z nią logistyki. Transport krajowy Konin, jak również ów na skalę międzynarodową, będzie mógł być zapewniany przez naszą firmę z zagwarantowaniem dobrych standardów, co z pewnością ułatwi każdemu przedsiębiorcy rozwój. Terminowość wszystkich dostaw będzie w naszym przypadku zagwarantowane. Jeśli produkty nie przywożone są o czasie, to firmy będą mogły tracić swoich klientów, tracić wypracowany wizerunek i równocześnie osiągać coraz to gorsze dochody. Problemem może pozostawać tutaj sama logistyka, szczególnie jak wykonywany będzie transport międzynarodowy Konin i będzie trzeba zaplanować mnóstwo różnych rzeczy. Nasza firma zarządza jednak nowoczesnym oporogramowaniem do planowania zadań logistycznych, jak i zespołem fachowców, jaki zadba o to, aby przewozy w każdym obszarze działały dosłownie, jak w szwajcarskim zegarku. Wszystkie specjalistyczne usługi transportowe Konin oferujemy w zasadzie każdemu przedsiębiorcy. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy firma organizuje przewozy tylko okazjonalnie, lub też szuka partnera biznesowego, który zajmie się ciągłą organizacją dostaw. Dysponujemy solidnymi wozami, w tym oferując możliwość prowadzenia transportów chłodniczych Konin, do których to przydzielani są zawsze niezwykle doświadczeni kierowcy. Zapraszamy już dzisiaj do kontaktu z naszymi pracownikami. Tę ogromną ofertę wyróżnia nie tylko profesjonalizm i uczciwość, lecz również bardzo konkurencyjna cena, niezależnie od skali oraz zakresu prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Konin

Doskonale wiemy, jak poważnym kłopotem jest dziś odszukanie w branży fachowców, którzy zajmą się szeroko pojętą spedycją Konin. Nie za każdym razem będziemy mieli bowiem pewność, że wybrana przez nas firma faktycznie profesjonalnie podchodzi do własnej pracy, fachowo realizuje powierzone prace, a do tego troszczy się o to, aby każda dostawa dotarła na miejsce w doskonałym stanie. W tym przypadku transport Konin cechuje się najmniejszą w branży szkodowością, co zapewnia naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie mniej nie zapominamy o obowiązkowych ubezpieczeniach przewoźnika, jakie w naszym przypadku pozostają bardzo profesjonalne i dają gwarancję, że w przypadku jakichś kłopotów będzie można liczyć na całkowitą rekompensatę finansową. Jeśli chodzi o konkurencyjne firmy transportowe Konin możemy też poszczycić się najatrakcyjniejszym poziomem ofert cenowych. Współpraca z nami staje się niesłychanie opłacalna niezależnie od tego, czy transporty mają być tylko okazjonalne, lub stałe i to na naprawdę szeroką, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Konin postawiła również na profesjonalny zespół ludzi, regularnie inwestuje we flotę swoich wozów a także w najdoskonalsze na rynku narzędzia do planowania prac logistycznych. My zdecydowanie nie rzucamy słów bez pokrycia, oferując wszystkie usługi transportowe Konin w zgodzie z najnowszymi standardami i w oparciu o potrzeby swoich Klientów. Czekamy naturalnie na odzew od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Konin. W czasie kontaktu skrupulatnie omówimy zakres naszych usług, przedstawimy cenę i zaoferujemy rozwiązania, dzięki którym będzie można usprawnić transport produktów w każdej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Konin

Misją tej firmy transportowej Konin było, oraz naturalnie wciąż jest, dostarczanie najlepszych na rynku usług związanych ze spedycją i logistycznych, ale w maksymalnie atrakcyjnej cenie. Chcemy ułatwiać swoim Klientom rozbudowę ich przedsiębiorstw, gwarantować profesjonalne przygotowanie logistyki i zapewniać swoje wsparcie techniczne, jakie oparte jest na naszym wielkim doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Konin, lub ta lokalna, nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic i z chęcią podejmiemy się największych nawet zadań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Konin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Konin
Wybierz miasto