e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lębork

Firma transportowa

Lębork - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lębork

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lębork
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lębork

Praktycznie każda ceniąca się firma, która liczy na maksymalnie duży sukces w swojej branży, zdecydowanie nie bagatelizuje tematu związanego ze spedycją i przygotowywaniem zadań logistycznych. Doskonała logistyka jest szczególnie istotna w sytuacji firm mocno rozproszonych, które przewożą produkty z jednego obszaru do drugiego, często po wielu krajach naszego kontynentu. Ta firma transportowa Lębork może całościowo zająć się tymi wszystkimi zadaniami. Naturalnie nie tylko zapewniamy duże wsparcie transportowe, jednak też logistyczne i to na najwyższym możliwym poziomie. Spedycja Lębork w naszym przypadku jest realizowana z wykorzystaniem naprawdę specjalistycznych pojazdów, jakie zawsze kierowane są przez doświadczonych kierowców. Mało tego będziemy mogli sprawnie planować transport międzynarodowy Lębork albo lokalny. Posiadamy ekipę profesjonalnych pracowników, a do tego najnowocześniejsze oprogramowanie, naprawdę pomocne przy tego typu zadaniach. Regularnie realizując inwestycje w działalność cieszymy się dzisiaj dużym zaufaniem na rynku i możemy pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem. Transport samochodowy Lębork w naszym przypadku zawsze dopasowywany jest do preferencji danego Klienta. Jednocześnie wszelkim naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz ogromne wsparcie techniczne, z którym prościej zarządza się wszystkimi transportami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z radością odpowiemy na wszelkie pytania, opiszemy dokładnie swoje możliwości i naturalnie za każdym razem doradzimy najodpowiedniejsze rozwiązania, idealnie przystosowane do konkretnych potrzeb.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lębork

Z pewnością warto korzystać z usług profesjonalnej firmy spedycyjnej Lębork, która może pochwalić się szerokim gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Naszą najmocniejszą stroną jest jednakże zespół bardzo profesjonalnych ludzi, chętnych do pomocy w każdej sytuacji. Nie tylko zadbamy o to, aby transport krajowy Lębork, albo też międzynarodowy, cechował się bardzo niskim poziomem uszkodzeń towaru. Zatroszczymy się też o doskonałe planowanie zadań logistycznych.TRANS-EURO to porządna firma transportowa Lębork. Mamy doskonałych pracowników mogących korzystać z najnowocześniejszego oprogramowania wykorzystanego właśnie do takich zadań. Współpraca z nami to gwarancja, że dostawy będą docierać na czas, a i jednocześnie sama spedycja zdecydowanie nie będzie mocno droga. Też spedycja międzynarodowa Lębork w tym przypadku zdecydowanie nie będzie obarczona wielkimi kosztami, a szybkość jej funkcjonowania spowoduje, że każda firma będzie mogła się szybko rozwijać. Oczywiście wszelkie usługi transportowe Lębork są w naszym przypadku naprawdę dobrze ubezpieczone. Pomimo tego że będziemy mogli pochwalić się niezwykle niewielką szkodowością, to jednocześnie nie szczędzimy na zakupie polis ubezpieczeniowych odpowiedzialności przewoźnika. Najrozsądniej jednakże zwyczajnie skontaktować się z naszymi konsultantami, jacy dobrze opiszą zakres oferowanych przez nas usług. Pozostajemy firmą naprawdę elastyczną, która zawsze stara się przystosować do potrzeb swoich Klientów. Zapewniamy również przystępny poziom cen, dzięki jakiemu będzie można poważnie obniżyć koszty realizacji dostaw.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lębork

Doświadczenie naszej firmy, i ogromne zaufanie w branży, jest przede wszystkim efektem tego, iż transport Lębork będzie w owym przypadku realizowany przez najlepszych pracowników. To naturalnie nie tylko doskonali kierowcy, lecz także doświadczeni ludzie odpowiedzialni za logistykę. Odpowiednie zarządzanie firmą sprawia do tego, że usługi transportowe Lębork w tym przypadku cechuje dobra cena. Nasi konsultanci oczywiście z przyjemnością opiszą dużą ofertę oraz pokażą, iż będziemy firmą, której naprawdę można okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lębork
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lębork
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie