e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Mysłowice

Firma transportowa

Mysłowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Mysłowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Mysłowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Mysłowice

Niezależnie od rodzaju towarów koniecznie muszą być w odpowiedni sposób przewożone. Tylko to może zapewnić dostarczenie ich w nienaruszonym stanie, jak również w ustalonym terminie. Nasza firma świadczy usługi transportowe Mysłowice na najwyższym poziomie, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi dowiezienie na czas, jak również w konkurencyjnej cenie. Wpływ na to ma po pierwsze nasze duże doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć potrzebną wiedzę na temat transportu i logistyki. Będzie dotyczyło to tak transportu zagranicznego, jak również krajowego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania w czasie transport. W związku z tym właśnie w tej ofercie znaleźć można także transport chłodniczy międzynarodowy Mysłowice, co pozwala naszej firmie na przewożenie nawet niezwykle wymagających i szybko psujących się produktów. Wykwalifikowana kadra troszczy się o to, by tak logistyka, jak również spedycja międzynarodowa Mysłowice realizowane były w pełni wydajnie, co bezpośrednio przełoży się na terminowe dostarczenie towarów. Wpływ na to ma też nowoczesna flota pojazdów i profesjonalni oraz doświadczeni kierowcy. To dokładnie z tego powodu transport międzynarodowy Mysłowice, jak również krajowy, w naszym wykonaniu jest sprawny, maksymalnie bezpieczny, jak również na dobrym poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Mysłowice będą mogły być realizowane ekspresowo i zgodnie z wymaganiami klienta. Koszt takiego transportu w tym przypadku również jest uczciwy, a przede wszystkim konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Mysłowice

Konieczność przewozu towarów sprawia, iż wielu przedsiębiorców szuka firm zajmujących się logistyką oraz dostawami. Będzie dotyczyło to naturalnie nie tylko przewozów na obszarze naszego kraju, ale też poza jego granicami. Z racji mnogości firm świadczących tego rodzaju prace trudno jest wyszukać ową właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na tle konkurencji przede wszystkim jakością oferowanych usług, jak i ich przystępną ceną, jaka jest gwarantowana za transport Mysłowice. Ogromne zdobywane latami doświadczenie w tej branży powoduje, że tak transport krajowy Mysłowice, jak i ten międzynarodowy, wykonywany jest ekspresowo, bezpiecznie oraz na świetnym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Mysłowice. Osiągalne jest to też dzięki doskonałej flocie pojazdów, a także doświadczeniu profesjonalnych kierowców. To także wpływa na to, iż wyróżniamy się niewielką szkodowością. Wiadomo, że nie w każdym przypadku da się ustrzec się usterek, w związku z czym posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego wypadku będzie pokrywało powstałe u wszystkich klientów straty. Nasza firma spedycyjna Mysłowice może zająć się kompleksowo usługami powiązanymi z dostawami, w związku z czym staramy się perfekcyjnie dobrać trasę oraz okres przewozu, by efektywnie realizować usługi. Co więcej, dla każdego klienta mamy przygotowaną umowę na zrozumiałych warunkach. Będzie dotyczyło to zarówno osób potrzebujących skorzystać okazjonalnie z tych usług, jak również tych, jacy mają regularne zlecenia. Ponieważ próbujemy perfekcyjnie realizować swoje zadania, żeby sprostać wszystkim wymaganiom, to transport chłodniczy Mysłowice również znajduje się w naszej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Mysłowice

Nasza firma transportowa Mysłowice zajmuje się transportem produktów na obszarze polski, jak i za granicą. Stale podnosimy kwalifikacje i unowocześniamy sprzęt, aby spedycja Mysłowice oraz logistyka realizowane były na świetnym poziomie. Chcemy również przedstawiać klientom zrozumiałe umowy na uczciwych warunkach. Co więcej, oferujemy pomoc w dobrych cenach, co nie wpływa niekorzystnie na klasę samej usługi. Duży wpływ na zadowalanie naszych klientów ma też indywidualne nastawienie do każdego przekazanego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Mysłowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Mysłowice
Wybierz miasto