e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łaziska Górne

Firma transportowa

Łaziska Górne - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łaziska Górne

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łaziska Górne
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łaziska Górne

Niezależnie od rodzaju towarów zdecydowanie będą musiały być w odpowiedni sposób przewożone. Jedynie to będzie mogło zagwarantować dowiezienie ich w doskonałym stanie, a także w ustalonym terminie. Ta firma oferuje usługi transportowe Łaziska Górne na najlepszym poziomie, tym samym możemy zagwarantować każdej osobie dostarczenie o czasie, jak i w przystępnej cenie. Wpływ na to wszystko będzie miało przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie, które umożliwiło naszej firmie zdobyć wymaganą wiedzę dotyczącą transportów i logistyki. Dotyczy to tak transportu zagranicznego, jak i polskiego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre produkty będą wymagać specjalistycznego traktowania w trakcie realizacji ich dostawy. Z tego powodu właśnie w tej ofercie znaleźć można także transport chłodniczy międzynarodowy Łaziska Górne, co pozwala naszej firmie na przewożenie nawet niezwykle wymagających i szybko psujących się produktów. Doświadczona kadra dba o to, by tak logistyka, jak i spedycja międzynarodowa Łaziska Górne odbywały się całkowicie wydajnie, co bezpośrednio przełoży się na punktualne dowiezienie produktów. Wpływ na to ma również solidna flota wozów oraz profesjonalni i doświadczeni kierowcy. To właśnie dlatego transport międzynarodowy Łaziska Górne, i krajowy, w naszym wykonaniu będzie on sprawny, maksymalnie bezpieczny, jak również na świetnym poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Łaziska Górne mogą odbywać się sprawnie i w zgodzie z preferencjami zleceniodawcy. Koszt tego transportu w naszym przypadku także będzie przystępny, i oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łaziska Górne

Potrzeba przewożenia towarów powoduje, iż wielu biznesmenów wyszukuje firm zajmujących się logistyką oraz transportem. Będzie dotyczyło to naturalnie nie tylko transportów na terenie naszego kraju, lecz też za granicą. Z powodu mnogości przedsiębiorstw świadczących tego rodzaju prace trudno jest wybrać tą właściwą. Tymczasem my wyróżniamy się na tle konkurencji po pierwsze klasą oferowanych usług, a także ich dobrą ceną, która będzie gwarantowana za transport Łaziska Górne. Ogromne zdobywane latami doświadczenie w naszej branży powoduje, że tak transport krajowy Łaziska Górne, jak również ten międzynarodowy, wykonywany jest ekspresowo, bezpiecznie a także na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Łaziska Górne. Osiągalne jest to także dzięki doskonałej flocie wozów, jak również doświadczeniu profesjonalnych kierowców. To także będzie wpływało na to, że wyróżniamy się niewielką szkodowością. Oczywistym jest, że nie za każdym razem będzie można uniknąć usterek, dlatego posiadamy OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęśliwego wypadku pokryje poniesione u wszystkich klientów straty. Profesjonalna firma spedycyjna Łaziska Górne może zająć się kompleksowo usługami powiązanymi z dostawami, w związku z czym próbujemy świetnie dobrać trasę oraz okres transportu, aby wydajnie świadczyć usługi. Oprócz tego, dla każdej osoby oferujemy przygotowaną umowę na przejrzystych warunkach. Dotyczy to zarówno osób potrzebujących skorzystać okazjonalnie z naszych usług, jak również tych, którzy będą mieli ciągłe zlecenia. Ponieważ staramy się jak najlepiej realizować własne zadania, żeby sprostać wszystkim wymaganiom, to transport chłodniczy Łaziska Górne też jest obecny w naszej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łaziska Górne

Profesjonalna firma transportowa Łaziska Górne zajmuje się przewozem towarów na terenie kraju, jak i za granicą. Regularnie podnosimy kompetencje i unowocześniamy sprzęt, aby spedycja Łaziska Górne i logistyka odbywały się na wysokim poziomie. Staramy się też przedstawiać naszym klientom zrozumiałe umowy na uczciwych warunkach. Do tego, gwarantujemy pomoc w atrakcyjnych cenach, co nie będzie wpływało niekorzystnie na jakość samej usługi. Duży wpływ na zadowalanie naszych klientów będzie miało także indywidualne podejście do dowolnego przekazanego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łaziska Górne
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łaziska Górne
Wybierz miasto