e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Pionki

Firma transportowa

Pionki - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pionki

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Pionki
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Pionki

Maksymalnie bezpieczny i terminowy transport produktów stanowi jedno z istotniejszych kryterium dla każdej firmy. Profesjonalna firma świadczy usługi transportowe Pionki na najlepszym poziomie. Osiągalne stało się to po pierwsze w związku z tym, iż posiadamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, a do tego jedynie w pełni sprawną oraz profesjonalną flotę wozów i wykwalifikowaną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, iż w naszej firmie zarówno transport krajowy Pionki, jak i zagraniczny, robione są całkowicie ekspresowo, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie poszczycić się niewielką szkodowością, a przy tym profesjonalnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie ochrania przewożone produkty. Profesjonalny system umożliwia śledzenie transportu, a także na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Nowoczesna flota pojazdów zapewnia transport drogowy Pionki na najwyższym poziomie. Oprócz tego, mamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, wozy, co pozwala na dopasowanie możliwości do osobistych potrzeb wszystkich klientów. Zarówno transport, jak również logistyka, a także spedycja Pionki realizowane są przez doświadczonych ludzi, jacy mogą pomóc w dobraniu usługi do danych wymagań. Wszelkich informacji oraz wyjaśnień udzielają pracownicy w centrum obsługi naszych klientów, gdzie każdy może w razie pytań się zgłosić. Przystępne ceny gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak również klientom wybierającym te usługi transportowe Pionki, jako jednorazowe zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Pionki

Obecnie sporo firm oferuje podobne usługi, jednak w przypadku zleceniodawcy na pewni największe znaczenie ma jakość i sprawność oferowanych usług. W związku z tym właśnie profesjonalna firma spedycyjna Pionki świetnie będzie nadawała się do zrealizowania wszystkich zleceń powiązanych z przewożeniem towarów, będzie dotyczyło to tak przewozu na terenie Polski, jak również poza jego granicami. Klasa oferowanych usług wynika w głównej mierze z dużego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, a także wykwalifikowanych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pionki. Na każdym etapie służymy pomocą oraz oferujemy doradztwo w sprawie przygotowania odpowiedniego wozu i czasu. Z tego powodu możemy zapewnić, że powierzone nam produkty będą dowiezione na czas a także w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy niską szkodowość, to jednak nie w każdym przypadku da się ustrzec się uszkodzeń. Z tego powodu też profesjonalna firma transportowa Pionki posiada pełne ubezpieczenia przewoźnika, które w razie wypadku pokryje wszelkie koszty a także straty. Do każdej osoby podchodzimy w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy ma to być regularny klient, bądź też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z naszych usług. Mamy świadomość faktu, iż niektóre towary wymagają odpowiedniego traktowania, z tego powodu też w propozycji posiadamy również transport chłodniczy międzynarodowy Pionki, co pozwala na bezpieczne i zgodne z przepisami przewożenie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów za każdym razem przekazany transport Pionki pozostanie na doskonałym poziomie, a przy tym na czas. Wszystko to można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, jaki umożliwia także ekspresowy odbiór pełnej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pionki

Od długiego czasu zajmujemy się dostawami powierzonych produktów. Przez ten czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy informatyczne, które powodują, iż transport międzynarodowy Pionki jest sprawny, a przy tym na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia jest kadra pracowników, która dba między innymi o to, by spedycja międzynarodowa Pionki, a także na obszarze Polski, odbywała się efektywnie oraz zawsze na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak również ogromna wiedza pozwalają nam też na oferowanie atrakcyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Pionki
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Pionki
Wybierz miasto